Chlpy našich miláčikov

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Fórum pro všechna šílená aprílová vlákna :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e7f5ba34583dc84e61aa40dad6f91a15Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 9:16 pm    Předmět: Chlpy našich miláčikov Citovat

Mam doma cierneho kocurika, ktory zrovna jak je jar zacal linat... Najprv som naivne chumace zbierala a vyhadzovala. Crying or Very sad Az potom prisiel ten spasonosny napad! Idea
Kedze vlasy mam cierne, z vypadnutych chlpov by sa dalo predsa peknych 5cm napojit a to uz na fore spominanou zuvackovou metodou. Co myslite? Sli by ste do toho?

Majitelom dlhosrstych plemien vopred gratulujem! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ms.AjulQa
81-160
81-160


Založen: 6.4.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:07 pm    Předmět: Citovat

Jasně, mám Yorkšíra .. má chlupy dlouhé jak moje vlasy dohromady. Takže jdu stříhat a nastavovat Very Happy Pokud by někdo měl zájem o vybledlejší černou a stříbrnou můžu poslat. Pak tu taky mám platinu, ale to by se muselo už dýl čekat. Zítra jdu pro žvýky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:27 pm    Předmět: Citovat

Nechci dělat inteligenta protože to fakt nejsem Smile
Ale máti furt řiká že Yorksir má vlasy né chlupy....nevim co je na tom pravdy,ale někde jsem to dokonce četl Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ms.AjulQa
81-160
81-160


Založen: 6.4.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 10:56 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
Nechci dělat inteligenta protože to fakt nejsem Smile
Ale máti furt řiká že Yorksir má vlasy né chlupy....nevim co je na tom pravdy,ale někde jsem to dokonce četl Cool


Ano to je pravda, jorkšír má fakt vlásky. A ten můj, co hůř - to má jak vatu Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2011 11:20 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
Nechci dělat inteligenta protože to fakt nejsem Smile
Ale máti furt řiká že Yorksir má vlasy né chlupy....nevim co je na tom pravdy,ale někde jsem to dokonce četl Cool


Mozno ze na nas nakoniec Yorksiri vyzrali a napajaju si ludske vlasy, previti! Surprised Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.