Roztřepené konečky
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 186, 187, 188  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bf07154c2284d0918efcd4ed15232309Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po duben 10, 2006 9:01 am    Předmět: Roztřepené konečky Citovat

Roztřepené konečky jsou téma, na kterém se asi projeví vše, kolem správné péče o vlasy... jak od roztřepených konečků odpomoci? Nejčastější názory jsou



- zastřihávat, ale dobrými nůžkami

- pravidelně provlhčovat

- nebarvit a obecně neaplikovat chemii

- příliš neprosoušet vlasy



Co se vám osvědčilo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 2:00 pm    Předmět: Re: Roztřepené konečky Citovat

Aha napsal:
Roztřepené konečky jsou téma, na kterém se asi projeví vše, kolem správné péče o vlasy... jak od roztřepených konečků odpomoci? Nejčastější názory jsou



- zastřihávat, ale dobrými nůžkami

- pravidelně provlhčovat

- nebarvit a obecně neaplikovat chemii

- příliš neprosoušet vlasy



Co se vám osvědčilo?


Ja s tim tedy zkusennosti nemam, pac se mi netrepi. Ale vsude ti rikaji, zastrihovat. Jednou jsem nekde cetl prispevek od nejake holky, co psala, ze si to zastrihovala, ale vubec ji to nerostlo a trepilo se ji to dal. Tak se na to proste vyprdla a nechala to trepit. A nejenom, ze ji to vyrostlo na pekne vlasy, ale taky se ji snizilo trepeni. Treba na tom neco je. Ale taky zalezi asi jak se to trepi.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 6:04 pm    Předmět: Citovat

Me se vlasy trepi porad,mam je do pasu dlouhe,staram se o ne vsemozne,trepi se dal.Muj nazor ikdyz asi blbej je,nestrihat,kdyz chcete mit vlasy dlouhe.Pouzivam kuru na konecky,tekote vlasy od Wely,vlasy nefenuju,ztrata casu.No a trepeni uz neresim,je me fajn a vlasum taky.Jana
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2006 11:39 am    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Me se vlasy trepi porad,mam je do pasu dlouhe,staram se o ne vsemozne,trepi se dal.Muj nazor ikdyz asi blbej je,nestrihat,kdyz chcete mit vlasy dlouhe.Pouzivam kuru na konecky,tekote vlasy od Wely,vlasy nefenuju,ztrata casu.No a trepeni uz neresim,je me fajn a vlasum taky.Jana




No a ja zase slysel, ze kdyz se nezastrihuji, tak se to rozlomeni rozsiri postupne po vetsi delce vlasu.. Nelamou se ti ani po dylce vlasu? To taky muze byt dost problem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2006 11:57 am    Předmět: Trepeni Citovat

Ahoj

Me se take stale trepi. Nemohu se toho zbavit. Ale pomaha mi můj pritel a tak je co 6 mesiců praminek po praminku vlas po vlasu prochazime a odstrihujeme trepici se konecky. Je to hrozna prace priblizne 23 hodin. Delame to cely vikend a jeste ten dalsi. Ale pak mam na pul roku pokoj. A to pouzivam pripravky proti trepeni. Gliss kur na trepici se konecky a jeste masky. Take si delam zabaly z kopriv. Mohu jen doporucit. Pres leto chodim na koprivy a mam cerstvou lazen na vlasy, v zime zas pouzivam ty koprivy, ktere jsem si na to ususila. Mela jsem je i suche, ale pak jsem objevila jednu vodicku, mam ten pocit ze se jmenuje Stesti Baronky a od te doby je suche nemam. Vlasy mam temer do pasu. Je to ale drina se o ne tak starat. Ale ostrihat se nenecham. Very Happy
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2006 12:29 pm    Předmět: Citovat

Mela jsem na mysli,ze je nestriham jak se doporucuje po 6 tydnech,nekdo 3 mesice.Zastrihnu je asi tak po pul roce.Vlasy se mi nelamou.Obcas najdu nektery vlas vicekrat rozdvojeny.Hlavne zadnou trvalou,s barvou opatrne.Trvala je asi to nejhorsi,co muzete vlasum udelat.To stesti baronky jak jsem zde cetla jsem pouzivala asi tak 8 let zpet,mela jsem po tom moc pekny vlasy,pak to ale z obchodu zmizelo,az ted nedavno jsem to objevila na internetu,tak to zase zkusim.
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so duben 15, 2006 9:24 am    Předmět: Re: Trepeni Citovat

Moni napsal:
Ahoj

Me se take stale trepi. Nemohu se toho zbavit. Ale pomaha mi můj pritel a tak je co 6 mesiců praminek po praminku vlas po vlasu prochazime a odstrihujeme trepici se konecky. Je to hrozna prace priblizne 23 hodin. Delame to cely vikend a jeste ten dalsi. Ale pak mam na pul roku pokoj. A to




To je dobry, to zni skoro jako dobrej ritual Smile Jine to zase pry delaji tak, ze to prochazeji prubezne.. trochu jako uklidnujici aktivita, v anglictine tomu rikaji Dusting Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: ne duben 16, 2006 7:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,mohl by mi nekdo poradit?Mam rovne do pasu dlouhe vlasy.Mam je jemne a uz den po umyti nevypadaji dobre.Mastne nejsou,ale uz nemaji objem.Natacim si je tedy na papiloty,ale mam strach,ze se mne tim poskodi.Kadernice mi rekla,ze si mysli,ze by to vlasum nemelo vadit.Chci si je jeste nechat vyrust,bojim se,aby se mi po nataceni nezacli lamat.Nedavno jsem koukla na diskusi,kde holky resi,jak vyzehlit vlasy,To fakt nechapu,asi kazdej chce mit to,co nema.Jo a nevi nekdo,zda se da na internetu sehnat vlasova kosmetika KERASTASE?Nikola
Návrat nahoru
Kristýna
0-7
0-7


Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st duben 26, 2006 11:13 am    Předmět: Baronka Citovat

Ahoj tak jsem si vás tu přečetla a objednala na netu komplet kosmetiku štěstí baronky a dnes ten zazrak přišel a už mám použito tak doufám ,že to bude zabírat.



Vlasy jsem měla do půli zad,ale vždycky mě jednou za čas popadne takový nějaký amok a nějak si to zkrátím,takže teď je mám po ramena.A to si vždycky řikám,že to nechám růst ala mořská panna a pak šup a je zkrácíno.



A k té baronce...naprosto úžasně voní Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Woland
8-20
8-20


Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2006 1:49 pm    Předmět: Re: Baronka Citovat

Kristýna napsal:
Ahoj tak jsem si vás tu přečetla a objednala na netu komplet kosmetiku štěstí baronky a dnes ten zazrak přišel a už mám použito tak doufám ,že to bude zabírat.



Vlasy jsem měla do půli zad,ale vždycky mě jednou za čas popadne takový nějaký amok a nějak si to zkrátím,takže teď je mám po ramena.A to si vždycky řikám,že to nechám růst ala mořská panna a pak šup a je zkrácíno.



A k té baronce...naprosto úžasně voní Very Happy




Ahoj Veroniko, "amok" ohledne strihani... to je dobry slovo Wink) To Stesti Baronky musim tedy doporucit, kde se to da sehnat? Tak at ti to vydrzi k te "morske panne" Smile !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 186, 187, 188  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.