astrál
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0385186b05f61ac63dce7eafde59fec6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: po prosinec 06, 2010 1:31 am    Předmět: Re: astrál Citovat

Malonek napsal:
Margueritte napsal:

LD jsou zvláštní. Mívám je od dětství, ale vždycky to přijde úplně samo, nikdy jsem snad neměla LD cílene, nebo alespoň o tom nevím.

Taky tak, poprvé se mi to povedlo asi když mi byly 4 roky a já opět měla nějakou svoji noční můru. A najednou jsem si říkala- klid, vždyť se mi to jen zdá. Akorát jsem se sny nijak moc nesnažila ovlivňovat, to jen když se mi to stalo posledně, ale nějak se mi to nelíbilo, tak jsem se radši probudila. Very Happy


Popravdě... mě jak co. V dřívějších dobách, když jsem byla mladší, se mi strašně líbilo být někde, kde bylo krásně - ku příkladu irská a skotská krajina, sem tam Nový Zéland (ač jsem tam reálně nikdy nebyla), s lidmi, co se ke mě chovali mile, byli mi podobní, nebo "fantasy" svět podle něčeho co mě inspirovalo... ale s postupem času jsem LD začala využívat spíše k představování si životních situací, romantice s někým, koho jsem milovala, ale on mne třeba ne, nebo zážitkům, kterých jsem se bála "při vědomí".
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichyX
161-320
161-320


Založen: 8.9.2007
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 11:29 am    Předmět: Citovat

Paráda.. jen co začaly vánoce, a i předtím kdy jsem prděl na školu (tzn dýl spím) a po tom co jsem si zas něco přečetl (spíš opáčko) o AC, tak se daří, za poslední 2 týdny jsem jich měl asi 5, nic silného jen jsem se "probudil" do paralýzy. Mozek fungoval, tak jsem si řekl "ok vznesu se" .. klasické trable s opouštěním těla, jako hromada lan, silný magnet atd.. ale fakt 5x se to podařilo... sice AC nebyl nic moc, trval třeba pár sekund(ještě že pak následovalo požehnaně LD) ale na to že se mi tohle už od prázdnin nestalo (možná výjmečnĚ ) je to paráda... fakt si o tom stačilo něco přečíst aby se mozek naladil, a nevstávat s budíkem ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: po leden 24, 2011 11:54 pm    Předmět: Citovat

MichyX napsal:
Paráda.. jen co začaly vánoce, a i předtím kdy jsem prděl na školu (tzn dýl spím) a po tom co jsem si zas něco přečetl (spíš opáčko) o AC, tak se daří, za poslední 2 týdny jsem jich měl asi 5, nic silného jen jsem se "probudil" do paralýzy. Mozek fungoval, tak jsem si řekl "ok vznesu se" .. klasické trable s opouštěním těla, jako hromada lan, silný magnet atd.. ale fakt 5x se to podařilo... sice AC nebyl nic moc, trval třeba pár sekund(ještě že pak následovalo požehnaně LD) ale na to že se mi tohle už od prázdnin nestalo (možná výjmečnĚ ) je to paráda... fakt si o tom stačilo něco přečíst aby se mozek naladil, a nevstávat s budíkem ...


Někomu to prostě jde. Gartuluju. Wink A někomu ne, (jakože mně) protože má bordel v hlavě a není si schopný pamatovat sny... Very Happy Very Happy Laughing
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golden.mane
81-160
81-160


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2011 8:22 pm    Předmět: Citovat

Mě se to stává i za bílého dne v plném vědomí...dokonce i ve škole když posloucham učitele...ale nikdy ne když to chci já. Většinou létám vesmírem a jakoby červíma děrama prohklouzávám z jednoho vesmíru do druhého. Jeden je plný "hmoty" jako ten náš a jiný je zas jen čisté vakuum kde pomůže k pohybu jen síla vůle. Dokonce jednou, když jsem takhle chtěla vyletět ze Země, jsem někde uprostřed atmosféry se otočila a střemhlav letěla spátky k zemi a zavrtala se 4m pod zem a nemohla se hnout. Musela jsem se vzbudit. Jinak s proniknutím atmosféry mám občas problémy - ať už vyletět ven, nebo se dostat zpět na zem. Je to hodně zvláštní. Jinak co se týče využití, používám spíš sny pro důležité informace, dokonce i pro telepatii. Když mě něco "kontaktuje" a nelíbí se mi to, jednoduše to buď odeženu, nebo volám své "strážce" - jsou vždy naprosto spolehliví. Hodně se také zabývám silou myšlenky a ovlivňování reality pomocí mysli - ale kvůli praktickému využití. Samotné užívání si toho by bylo bloudění bez smyslu.

Nebezpečné je to pro toho, kdo neví co od toho čekat a bojí se, nebo se do toho pustí prostě jen pro zábavu (i když to může být krůček právě k uvolněnému postoji a následnému dobrému výsledku). Osobně si nemyslím, že je to natolik nebezpečné...snad jen to, co už tu bylo zmíněno : člověk se na tom stane závislý a ztratí pojem o realitě. Proto i když se tím hodně zabývá, musí najít styčné body s realitou a využít toho prakticky. Mnoho tím člověk pochopí. Např. určitě víte, že to, co máte uloženo v podvědomí, se uskuteční. Toho lze prakticky využít třeba k pochopení mezilidských vztahů (lidé se chovají právě podle vzorců uložených v podvědomí, které byly do něj vtloukány rodiči, okolím atd...a vědomě je měnit a tak změnit i své jednání), zákon přitažlivosti, že každá myšlenka je energie a záleží na tom, do čeho ji vkládáme a spousta dalšího... Ne nadarmo se říká, člověče poznej sám sebe, pochopíš svět. Jak nahoře, tak dole...atd. Daleko spíše se mi zdá nezodpovědné to sice připustit že to existuje a pak říct, že je to těžké a že svůj život stejně nedokáže nezměnit. Nebo to popírat úplně. NE. KAŽDÝ SI TVOŘÍME SVŮJ ŽIVOT A JSME ZA NĚJ PLNĚ ZODPOVĚDNÍ. JAKÝ SI HO UDĚLÁME, TAKOVÝ HO MÁME. Toť můj názor Wink

jinak ještě jen takové malé povšimnutí : dost lidí tu psalo, že se o to pokoušelo a napadlo mě, že to bude tím, že jste to prostě chtěli až moc - stejně jako u síly myšlenky a LD je nutné mít uvolněný postoj a trpělivost. Ale to jen opravdu takové povšimnutí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golden.mane
81-160
81-160


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2011 8:35 pm    Předmět: Citovat

A ještě jeden takový postřeh i když ne úplně nový. Lidský život je zmatený natolik, nakolik jsou nesourodé myšlenky. Myšlenky tvoří život. Je-li jasná myšlenka, je jasná cesta životem. Ze změti nejasných myšlenek vyberu jednu konrktétní a jasnou a pořád ji opakuji...den dva...a je-li po celou dobu nezměněná, 100% se uskuteční. Kdežto právě u běžných myšlenek si jednu věc prohlížíme různými úhly...jednou se nám líbí a jednou ne. Jednou z toho máme dobrý pocit podruhé se nám to protiví. Kdo se má v tom pak vyznat? Proto je člověk jednou nahoře, jednou dole, neboť jsou takové jeho myšlenky. Nejdůležitější je ale si pro tuto věc uvědomit, že můžeme své myšlenky ovládat a přijmout za to zodpovědnost. Asi tak Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golden.mane
81-160
81-160


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2011 8:38 pm    Předmět: Citovat

Daleko spíše se mi zdá nezodpovědné to sice připustit že to existuje a pak říct, že je to těžké a že svůj život stejně nedokáže nezměnit. Nebo to popírat úplně. NE. KAŽDÝ SI TVOŘÍME SVŮJ ŽIVOT A JSME ZA NĚJ PLNĚ ZODPOVĚDNÍ. JAKÝ SI HO UDĚLÁME, TAKOVÝ HO MÁME. Toť můj názor Wink


místo nezměnit tam mělo být změnit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 3:11 pm    Předmět: Citovat

Golden.mane napsal:
vyberu jednu konrktétní a jasnou a pořád ji opakuji...den dva...a je-li po celou dobu nezměněná, 100% se uskuteční.

Myslím, že den dva někdy nestačí, některé věci chtějí delší dobu. Ale nepochybuju o tom že pokud za něčím půjdu a nepovolím a budu to k sobě přitahovat myšlenkama a pevnou vírou, že se to nakonec stane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golden.mane
81-160
81-160


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 11:42 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Golden.mane napsal:
vyberu jednu konrktétní a jasnou a pořád ji opakuji...den dva...a je-li po celou dobu nezměněná, 100% se uskuteční.

Myslím, že den dva někdy nestačí, některé věci chtějí delší dobu. Ale nepochybuju o tom že pokud za něčím půjdu a nepovolím a budu to k sobě přitahovat myšlenkama a pevnou vírou, že se to nakonec stane.


samozřejmě že některé věci potřebují delší dobu, proto jsem napsala den dva a pár teček jako pokračování času (měsíc, rok...). Spíš jsem to špatně napsala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MichyX
161-320
161-320


Založen: 8.9.2007
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 9:05 pm    Předmět: Citovat

No co .. když už se mi poslední dobou nedaří alespoň zažité zkušenosti přepisuju do své mega povídky (tomu se už ani nedá říkat povídka) je to lepší psát tyhle věci z vlastní zkušenosti Cool jde to pak samo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.