Lopuchový výluh
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 108, 109, 110  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=777ed9efc6d562e0f6aa87e06a31e57fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

Galadriel Arrow Výluh používám vždy po mytí vlasů, tedy tak jednou za 3-4 dny. Je ho malá lahvička, tako ho nedávám na celou hlavu, ale jen na temeno a ofinu, tedy tam, kde jsou vlasy více namáhané sponkami a česáním apod. Z lahvičky vždy trochu nechám vytéct na hlavu a okamžitě vetřu špičkami prstů do kůže. Chce to kousek po kousku, kapku sem, kapku tam a hned vtírat. Vlásky pak méně padají, jsou hustší a lesklejší.
Návrat nahoru
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 11:30 pm    Předmět: Citovat

Tak Fairy, dala jse si dneska po umyti ten vyluh z lopuchu a nevim nevim.
Nejak mi to prijde mi, ze ty vlasy nejsou takove nadychane jak byvaji hned po umyti, spis vypadaji jako uz druhy den po umyti. Ja se to snazila vmsairovat jenom ke korinkum, jenze jak mam jemny vlasy, ty korinky mi to nejak jeste vic priplaclo k hlave. Tak nevim.
Asi to jeste zkusim a kdyz to nepujde, tak Ti to rada poslu, kdyz Tobe to vyhovuje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 10:49 am    Předmět: Citovat

Já jsem nezaznamenala žádné potíže. Mastné to není, naopak, vlasy mám po tom pěkné. Ono s jemnými vlasy se dá těžko co dělat, většina přípravků je zatíží. Zkus ještě pojídat nějaké ty vitamíny a minerály, o kterch jsme tu už psali. Vlásky by mohly zesílit.
Návrat nahoru
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 12:57 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já jsem nezaznamenala žádné potíže. Mastné to není, naopak, vlasy mám po tom pěkné. Ono s jemnými vlasy se dá těžko co dělat, většina přípravků je zatíží. Zkus ještě pojídat nějaké ty vitamíny a minerály, o kterch jsme tu už psali. Vlásky by mohly zesílit.




Tak jsem si ten výluh z lopuchu taky objednala a jsem na něj moooc natěšená. Very Happy Vlasy mám sice jemné , ale beru vitamíny a št'ávu z Aloe a zdá se mi , že to vlasům opravdu prospívá. Very Happy Tak jsem zvědavá , co s nima udělá ještě ten lopuch. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gecittka
21-40
21-40


Založen: 15.7.2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 10:40 am    Předmět: Citovat

Nevítě někdo, jestli se prodává ten výluh z lopuchu někde v Brně v kamenném obchodě??? Moc moc prosím o odpověď... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 11:07 am    Předmět: Citovat

gecittka napsal:
Nevítě někdo, jestli se prodává ten výluh z lopuchu někde v Brně v kamenném obchodě??? Moc moc prosím o odpověď... Embarassed


Ano - prodává - na Jaselské ulici, hned naproti zdravce. Myslím, že se ten obchudek jmenuje Klíček.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 10:31 pm    Předmět: Citovat

s tim lopuchem,sme dve a ted musim zacit taky znovu,protoze sem tomu dala pauzu Very Happy Embarassed Ale taky uz mam z nej plno vlasu novych a ofinu Very Happy

Ja pokud bych mluvila za sebe,nic extra k mori pouzit nehodlam a ani sem to nikdy nezkousela.tak uvidime co poradi ostatni,sama sem zvedava. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 3:51 pm    Předmět: Citovat

jeje, krasky, doopravdey to funguje??? Narostou mi nové vlásky??? To bych docela potřebovala Smile a kolik taková čarovná vodička stojí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 7:47 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
jeje, krasky, doopravdey to funguje??? Narostou mi nové vlásky??? To bych docela potřebovala Smile a kolik taková čarovná vodička stojí?


Docela funguje, to menší balení stálo kolem 95 Kč (jak kde), to větší - 215 ml, co už mám od května, stálo 185 Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 12:58 pm    Předmět: Citovat

Prosím, nemáte někdo typ, kde sehnat lopušák v Praze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 108, 109, 110  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.