Vliv hormonální antikoncepce na kvalitu vlasů
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=89b63f6da8332dc0a56fd5c30e110cf9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clairen
8-20
8-20


Založen: 24.2.2011
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 1:06 pm    Předmět: Vliv hormonální antikoncepce na kvalitu vlasů Citovat

Titulek zní jako nějáká vědecká práce Smile Zmínek o HA je na foru spousta, nenašla jsem ale žádné speciální téma, které by to shrnovalo (jestli jsem špatně hledala, tak mě prosím naveďte a pak smažte Smile)

Jak to máte vy? Vnímáte po HA nejáké změny kvality vlasů? Co užíváte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 2:37 pm    Předmět: Citovat

Brala jsem dva roky Mercilon, před rokem jsem vysadila a od té doby šílený vlasopád, který se mi pořád nedaří ničím zastavit, zbyla mi tak polovička vlasů Evil or Very Mad HA mi už nesmí do domu Evil or Very Mad
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 3:28 pm    Předmět: Citovat

Užívala jsem HA 10 let (Marvelon) - vliv na vlasy bych hodnotila pozitivně Laughing - vlasy jsem měla díky HA úplně rovné, což mi vyhovovalo. Ale po vysazení - stejně jako u Jenne - nastalo tříměsíční a velmi intenzivní padání vlasů. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 10:51 am    Předmět: Citovat

asi půl roku užívám Yaz a nezdá se mi, že by mo to nějak ovlivnilo kvalitu vlasů. rostou stejně rychle kvalita se nijak nezhoršila ani nezlepšila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hallie
41-80
41-80


Založen: 22.9.2009
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 1:39 pm    Předmět: Citovat

Uplně stejný případ: Brala jsem HA asi čtyři roky, vy tý době vlasy uplně v pohodě. Po vysazení mi vapadalo tak 75% vlasů, teď furt padaj, ale už míň a vlasy pomalu dorůstaj...ale je vidět, že už nikdy nebudu mít tak husté vlasy jako před tím. Takže HA největší svinstvo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 2:28 pm    Předmět: Citovat

Já užívala HA Lindynette v kuse 2 a půl roku poté jsem ji na půl roku vysadila.. Vlasy nepadaly o nic víc než normálně, pleť se mi taky nezhoršila, žádné změny se nekonaly.. A momentálně ji beru dál..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 12:18 pm    Předmět: Citovat

To je hrozné ty zkušenosti s padáním vlasů... Sad Beru rok a půl Minervu, po létě bych chtěla vysadit... Z toho rapidního padání mám fakt hrůzu, protože mých vlasů moc není a jsou enormně jemné a představa, že mi jich plno vypadá, mě úplně zabíjí. Nehledě o zpětném zhoršení pleti, kterého jsem se braním zbavila, bylo to ve fakt strašném stádiu. Existuje vůbec někdo, komu po vysazení vysokohormonální HA nevypadla půlka vlasů a nezhoršila se pleť? Rolling Eyes Confused Napadlo mě, jestli by třeba nebylo dobré po vysazení začít brát Gynex nebo nějaké takové přípravky... třeba by to pak bylo lepší, ale nevím no...

Jinak za rok a půl brání Minervy mi vlasy přestaly docela padat, takže i trochu zhoustly, ale zase se hrozně rychle mastí, musím mýt každý den. Dřív jsem to tak neměla, ale nevím, jestli je to tou HA, časově by to možná vycházelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 12:56 pm    Předmět: Citovat

Kathory: Já jsem brala asi rok Qlairu a po vysazení (ale ani nasazení) jsem na sobě nepozorovala žádné změny. Samozřejmě mi upravila MS a zbavila mě bolestí, ale pleť a vlasy neovlivnila. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 2:39 pm    Předmět: Citovat

Kathory, vysahila jsem HA asi před 4 měsíci a žádné padání vlasů se neobjevilo. Je pravda, že se mi trochu zhoršila pleť, ale ne nijak výrazně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 3:29 pm    Předmět: Citovat

Já jsem neměla po vysazení žádný problém. Sice se mi braním ani nezlepšila pleť, ale po vysazení mi ani nezačal vlasopád ani nic jiného jsem nepozorovala. Jinak brala jsem ji asi rok a půl, nebo dva - už je to pár let, tak si to nepamatuju přesně.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.