Morcata ako potrava
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9cc4c273aa692e6dd4ee9d3756eae994Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 7:00 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
Klarusa napsal:
Kafin napsal:
Nuž, kamarád hady chová a musím říct, že krmení je bohužel nezbytné...Lidi mu nosí i koťata apod.... Laughing ?


Teda , Kafo....!Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Ach jo, já být jím, tak lidi, co by donesli kotě, vyrazím zavřenými dvěřmi... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mají si nechat kočky vykastrovat, idioti!!!


Se omlouvám za výlev, ale tohle mě fakt žhaví do běla... Evil or Very Mad

jo, asi tak, jak s kastrací, tak s nasránim Evil or Very Mad

Kamarádčina babička má kočku a každej rok musí topit koťátka. Když jí na to ta kamarádka řekne, ať jí nechá vykastrovat, tak babka prohlásí, že je to moc drahý... ale topit koťata a poslouchat pak, jak se ta kočka trápí a hledá je, to jí nevadí ani v nejmenšim... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 1:18 pm    Předmět: Citovat

ja vim, ze to pusobi dost krute krmit hada jinym zviratkem, ale cim byste ho chteli krmit?...(taky bych hada chtela a neporidim si ho prave proto, ze bych ho nezvladla krmit), ale zarazi me to, ze nad timhle prirozenym chodem se pozastavujete, ale nikdo z vas tu jeste nerekl, ze morcata jsou dovezena puvodne do evropy jako pochoutka pro lidi. a to je to, co mi vadi mnohem vic. je uplne jedno, ze ted uz snad nikdo nechova morcata na jidlo, jsou dalsi mala zviratka jako holoubatka (nebo dovazeni hadu na maso, klokani, zraloci, antilopy, proste neco mineneho jako lahudka) a to uz mi prijde jako naprosta marnotratnost. kolik tehle malych zviratek se musi zabit, nez se clovek naji, zvlast, kdyz mame na vyber. (a nejvic me stvou takovi, kterym to pak ani nechutna a to zviratko nesni, a tak se nekde v restauraci vyhodi)
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 1:32 pm    Předmět: Citovat

Mno, já se nad tím pozastavovala a přemýšlela celý minulý rok. To máte těžké. Třebas v záchranných stanicích - kartony kuřat a pod. jsou velmi drahá záležitost. Velmi drahá. Taková stanice (nepočítáme plzeňskou, páč ta má peněz dost a ještě jí zbývá, když naháže svou práci ostatním, nebo ji nedělá..) má velmi omezený rozpočet. Peníze není brát kde a zvířata v léčení (poraněná, osiřelá atd) prostě nějak a něco jíst musí. Neříkám ty velká, dospělá morčata a myši, to už je mi proti srsti. Ale ty slepé, malé, mno. Prostě se to nějak řešit musí. I ježkům se dávají mláďata myší, malinká. Já jim je nedávám, ale uvědomuju si, že jim tak z jídelníčku ubírám něco hodně zdravého, potažmo něco, s čím se naučí lovit. Tak si člověče vyber, co je ti bližší. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Guinevere
81-160
81-160


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: so červen 11, 2011 4:57 pm    Předmět: Citovat

Myslela jsem, že mám vidiny, když jsem zahlídla tohle téma. Lidi, kteří svá zvířata krmí jinými zvířaty jsou podle mě dobytci a hovada.. To video je strašný, stačilo mi 5 sekund a musela jsem to vypnout.. Být na tom místě asi bych byla schopná něco udělat tomu člověku,co vlastní toho hada.. Sice to tak v přírodě chodí, dobře tak ať chodí, ale nebudeme tomu napomáhat.. Ten člověk musí být bez srdce.. A ještě si to točí.. Zavřela bych ho až by zčernal.
_________________
Budoucnost patri tem, kdo veri svym krasnym snum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guinevere
81-160
81-160


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: so červen 11, 2011 5:03 pm    Předmět: Citovat

hiami napsal:
ja vim, ze to pusobi dost krute krmit hada jinym zviratkem, ale cim byste ho chteli krmit?...(taky bych hada chtela a neporidim si ho prave proto, ze bych ho nezvladla krmit), ale zarazi me to, ze nad timhle prirozenym chodem se pozastavujete, ale nikdo z vas tu jeste nerekl, ze morcata jsou dovezena puvodne do evropy jako pochoutka pro lidi. a to je to, co mi vadi mnohem vic. je uplne jedno, ze ted uz snad nikdo nechova morcata na jidlo, jsou dalsi mala zviratka jako holoubatka (nebo dovazeni hadu na maso, klokani, zraloci, antilopy, proste neco mineneho jako lahudka) a to uz mi prijde jako naprosta marnotratnost. kolik tehle malych zviratek se musi zabit, nez se clovek naji, zvlast, kdyz mame na vyber. (a nejvic me stvou takovi, kterym to pak ani nechutna a to zviratko nesni, a tak se nekde v restauraci vyhodi)
Rolling Eyes


S tím souhlasím, ať si hadi žerou ale malý holátka od myší, které jsou pro tento účel a které ještě nevidí a nějako ani netuší, co se s nimi děje.. Ale morče? Chovala jsem dřív, a to zvíře ví moc dobře co se děje, musí to být strašný takto čekat na smrt.. Podle mého názoru raději několik holáteček, než jedno dospělé morče Crying or Very sad příjde mi to dost morbidní...
_________________
Budoucnost patri tem, kdo veri svym krasnym snum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.