Zázvor - čaj i zábaly pro podporu růstu vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8239d2fff855edcdb8fab894c01255d6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Glory
41-80
41-80


Založen: 21.6.2011
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 8:48 pm    Předmět: Citovat

ja som si dala zázvorový čaj na hlavu na niekoľko hodín pred umytím a mala som ich potom úžasne lesklé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VlasyMěBaví
81-160
81-160


Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 10:17 am    Předmět: Citovat

používá někdo tyto oplachy dlouhodobě a sleduje účinky na růstu?? vlasy jsem po myti timhle cajem oplachla a pak nechala hodinu pod rucnikem a uz neoplachovala cistou vodou a nechala na vlasech uschnout... vlasy jsou moc prijemny, krásně hladky.. ale chci to zkusit na rust.. spoustu nových vlasu mi prirostlo od celkový zmeny péče nekdy od jara, ale spis mi jde o zrychleni rustu.. ma nekdo zkusenost??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sigrida
21-40
21-40


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2012 11:56 pm    Předmět: Citovat

Staré téma - ale snad by se hodilo ho oživit Very Happy Máte někdo další zkušenosti s tím nevymývaným zázvorovým čajem?

A co by mohla udělat třeba maska ze zázvorového čaje s medem? (možná by bylo i škoda ji dávat na hlavu Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 6:57 am    Předmět: Citovat

Nebo nenapadlo někoho udělat ze zázvoru výluh? Něco podobného jako lopušák. Jen jestli ono je to dobré na pokožku hlavy, tipla bych, že po tom bude svědět hlava. Nebo ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kachnička.
0-7
0-7


Založen: 5.7.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2012 10:18 pm    Předmět: Citovat

Já osobně mám se zázvorem skvělé zkušenosti Smile Osobně se mi osvědčil jak čaj, který má blahodárné účinky nejen na vlasy Wink Celkově mi příde, že mi posílil imunitu a údajně je i skvělý pomocník ve spalování tuků, na což já osobně hodně slyším Laughing Takže sem se naučila pít i pěkné drijáky:D "Boomu" růstu vlasů si všiml i přítel:) otázka je, jestli ho přisuzovat pouze zázvoru.. snažím se celkově zlepšit životosprávu a beru různé doplňky stravy, takže to na to má určitě také vliv
Praktikuji i zázvorové zábaly, které mají na mé vlasy výborný účinek!
Navíc sem prováděla takový malý "experiment". Zázvor sem si nastrouhala do olivového oleje a směs sem nechala pár hodin uležet:) Na vlasy to má rovněž pozitivní účinek:) Ale otázka je, jestli to není pouze účinek olivového oleje:/ Nejsem si jistá, jestli zázvor v oleji "pustí šťávu".. jestli se naopak neuzavře, což by bylo logické, vzhedem k tomu, že čerstvý zázvor určitě obsahuje dost vody.. Jaký na to máte názor?
Předem děkuji za reakce:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 1:14 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Nebo nenapadlo někoho udělat ze zázvoru výluh? Něco podobného jako lopušák. Jen jestli ono je to dobré na pokožku hlavy, tipla bych, že po tom bude svědět hlava. Nebo ne?


Já si teď zázvor koupila a jdu ho naložit do Alpy, za pár týdnů dám vědět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 4:04 pm    Předmět: Citovat

Kachnička. napsal:
Já osobně mám se zázvorem skvělé zkušenosti Smile Osobně se mi osvědčil jak čaj, který má blahodárné účinky nejen na vlasy Wink Celkově mi příde, že mi posílil imunitu a údajně je i skvělý pomocník ve spalování tuků, na což já osobně hodně slyším Laughing Takže sem se naučila pít i pěkné drijáky:D "Boomu" růstu vlasů si všiml i přítel:) otázka je, jestli ho přisuzovat pouze zázvoru.. snažím se celkově zlepšit životosprávu a beru různé doplňky stravy, takže to na to má určitě také vliv
Praktikuji i zázvorové zábaly, které mají na mé vlasy výborný účinek!
Navíc sem prováděla takový malý "experiment". Zázvor sem si nastrouhala do olivového oleje a směs sem nechala pár hodin uležet:) Na vlasy to má rovněž pozitivní účinek:) Ale otázka je, jestli to není pouze účinek olivového oleje:/ Nejsem si jistá, jestli zázvor v oleji "pustí šťávu".. jestli se naopak neuzavře, což by bylo logické, vzhedem k tomu, že čerstvý zázvor určitě obsahuje dost vody.. Jaký na to máte názor?
Předem děkuji za reakce:)


Otázka je, co pak s tím olejem. Podle mě se to vylouhuje normálně, jako třeba lopuchovej kořen (ten se do oleje dává normálně). Aby to mělo účinek na růst, muselo by se to dávat na hlavu a to nevim, ten olej. Ale nápad jako fajn.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 10:21 am    Předmět: Citovat

Jája_ napsal:
Harik napsal:
Nebo nenapadlo někoho udělat ze zázvoru výluh? Něco podobného jako lopušák. Jen jestli ono je to dobré na pokožku hlavy, tipla bych, že po tom bude svědět hlava. Nebo ne?


Já si teď zázvor koupila a jdu ho naložit do Alpy, za pár týdnů dám vědět Smile


Tak mám vyluhováno a poprvé vyzkoušeno (takže recenze o růstu zase za nějakou dobu). Výluh má příjemnou barvičku a i vůni, taková jemná, ne jak lopušák. Mám naředěno s převařenou vodou 1:2 a vůbec mě nesvědí hlava, po lopušáku občas jo. Budu se snažit dávat 1x-2x týdně a dám vědět, co to dělá s růstem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobinka1987
21-40
21-40


Založen: 15.2.2013
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út březen 26, 2013 9:28 pm    Předmět: Citovat

tak co, jak to zatím vypadá??? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: út březen 26, 2013 9:35 pm    Předmět: Citovat

Je to fajn, používám 2x týdně a myslím, že to růst celkem nastartovalo, zdá se mi lepší než lopušák, není tak agresivní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.