L'oreal
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 134, 135, 136  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a56a723df800d1543129a0be69d76df3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 1:07 pm    Předmět: L´Oreal Préférence Citovat

Ahoj, teď jsem vyzkoušela poněkud dražší barvu než obvykle- L´Oreal Préférence odstín fialovo-černá a musím říct že na dlouhé vlasy ideální- barvy je tam asi tak čtyřikrát víc než u jiných barev a součástí balení je i ošetřující emulze po barvení, která je na více použití a vlasy jsou po ní jako z reklamy Wink Tak prostě tak Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 2:49 pm    Předmět: Citovat

a nechces ty nabarvený vlásky ukázat na fotce? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 4:11 pm    Předmět: Citovat

to je zajímavýSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daska24
21-40
21-40


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 6:12 pm    Předmět: Citovat

Loreal preference je nejlepsi barva co se da v drogerce koupit.Opravdu skoro nikdo nepozna,ze ty vlasy mate barvene,vypada to strasne prirozene,proste moc hezky.Skoda,ze loreal testuje na zviratech Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 7:28 pm    Předmět: Citovat

daska24 napsal:
Loreal preference je nejlepsi barva co se da v drogerce koupit.Opravdu skoro nikdo nepozna,ze ty vlasy mate barvene,vypada to strasne prirozene,proste moc hezky.Skoda,ze loreal testuje na zviratech Sad


Přirozená je a má krásný odstíny, to se musí nechat Smile Jen mi přijde, že tmavší odstíny rychleji vlasy opouští, prostě sepoměrně rychle vymyjí. Ale asi je to dáno tím, že je šetrnější k vlasu Smile
Vím, že jedna z Lorealek má i péči před barvením, takový sérum na konečky, ale která to byla...? Možná tady zbytek toho séra ještě mám, mrknu, co to bylo za druh Lorealky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 7:30 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
daska24 napsal:
Loreal preference je nejlepsi barva co se da v drogerce koupit.Opravdu skoro nikdo nepozna,ze ty vlasy mate barvene,vypada to strasne prirozene,proste moc hezky.Skoda,ze loreal testuje na zviratech Sad


Přirozená je a má krásný odstíny, to se musí nechat Smile Jen mi přijde, že tmavší odstíny rychleji vlasy opouští, prostě sepoměrně rychle vymyjí. Ale asi je to dáno tím, že je šetrnější k vlasu Smile
Vím, že jedna z Lorealek má i péči před barvením, takový sérum na konečky, ale která to byla...? Možná tady zbytek toho séra ještě mám, mrknu, co to bylo za druh Lorealky..


Ha, tak jsem to našla a na tubičce je jen nápis Loreal a návod, tak vím kulový Very Happy Ale mám tušení, jestli to není od Loreal Recital...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daska24
21-40
21-40


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 8:27 pm    Předmět: Citovat

Sarah tu peci pred barvenim to myslis jako aby se mne po obarveni netrepily konecky???to se mne totiz vzdycky dela a strasne mne to stve.Jedna kadernice rikala,ze se barva na ty konecky nanasi jen na 5 minut,jinak se to roztrepi ale mne to proste nejde se tem koneckum uplne vyhnout tak asi budu muset jit ke kadernici akoprat mne stve,ze si budu muset priplatit Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 12:41 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
a nechces ty nabarvený vlásky ukázat na fotce? Very Happy


Jasan ale nemůžu najít kábl od foťáku takže časem (snad ho najdu dřív než se ta barva smyje) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 12:26 pm    Předmět: Citovat

daska24 napsal:
Sarah tu peci pred barvenim to myslis jako aby se mne po obarveni netrepily konecky???to se mne totiz vzdycky dela a strasne mne to stve.Jedna kadernice rikala,ze se barva na ty konecky nanasi jen na 5 minut,jinak se to roztrepi ale mne to proste nejde se tem koneckum uplne vyhnout tak asi budu muset jit ke kadernici akoprat mne stve,ze si budu muset priplatit Sad


Jojo, něco takovýho by to mělo být. Je to v podobný tubiččce jako ta závěrečná péče, akorát se to dává před barvením na konečky. omrkej barvy od Lorealu, na tý, u který tohle je, je to napsaný i na obalu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 12:36 pm    Předmět: Citovat

daska24 napsal:
Loreal preference je nejlepsi barva co se da v drogerce koupit.Opravdu skoro nikdo nepozna,ze ty vlasy mate barvene,vypada to strasne prirozene,proste moc hezky.Skoda,ze loreal testuje na zviratech Sad


Kadeřnice mi říkala, že tahle značka je v drogerii snad jediná, kterou by si dala na své vlasy. Já ji kdysi dávno taky měla, zdálo se mi, že mám vysušené vlasy, ale je možné, že se barva po těch letech zdokonalila.Kolik stojí - kolem dvou set, jestli se nepletu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 134, 135, 136  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.