Výtvarné umění
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=661a6c8033d51152857e6d1ec6bdd297Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janaschl
0-7
0-7


Založen: 15.11.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 4:38 pm    Předmět: výstavy Citovat

Ahoj,
tak zajímavých výstav se chystá více Smile. 26. 11. začne v Praze Karel Škréta. Ve Šternberském paláci od 25. 11. Mistrovská díla z kolowratské obrazárny v Rychnově nad Kněžnou a v Olomouci se chystá Olomoucké baroko Smile
Jinaká já jsem byla nedávno ve Vídni na Fridě výstava je přiznám se nad moje očekávání. Myslela jsem, že tam bude jen několik málo obrazů, ale chyba lávky. Obrazů je vystaveno hodně, dále zde najdete taky její kresby a důraz byl kladen také na fotografie. Takže se musí přežít jen dav turistů Very Happy. V Albertině je v současné době výstava Michelangelových kreseb, výstava je podle mě skvělá. Kresby jsou chronologicky seřazeny a jdou hlavně po velkých projektech jako například Bitva u Casciny, návrhy pro náhrobek Julia II. a také na Sixtinskou kapli...


Naposledy upravil Janaschl dne st listopad 17, 2010 5:02 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 4:45 pm    Předmět: Citovat

doporučuju výstavu v Brně v Domě umění Joel Peter Witkin!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: st červen 15, 2011 9:56 pm    Předmět: Citovat

Měli jsme na gymplu při příchodu do prváku na výběr, jestli chceme výtvarku nebo hudebku, oba předměty mě baví, protože mám celkově ráda umění, ale dala jsem si výtvarku a nelituju! Máme teda profesora, který je fakt pedant, učí zároveň i češtinu, ale můžu říct, že jsem si k výtvarnému umění díky němu vytvořila ještě hlubší vztah než jsem měla. Na každou hodinu výtvarky (1x týdně dvouhodinovka) mají dva lidé ze skupiny kde je nás asi 15, zprávu z výstavy, která právě probíhá.. Je to opravdu zajímavé a donutí nás to se o o výtvarné umění zajímat. A vždy když o něm sám mluví, mluví o něm moc zaujatě a poutavě, že mě to vážně baví Smile A ještě děláme takové hezké věci, které mi podle něho vychází moc pěkně, takže to mám taky radost Smile Zrovna dneska jsem si odnesla domů litoryt, na který bylo téma "vývoj" tak jsem udělala čtyři různé obrázky které jsem pak spoila do jednoho velkého obdélníku, kde nejdříve bylo vajíčko a spermie, potom těhotná maminka, potom dítě v zavinovaččce a potom dort s jednou svíčkou Smile Takže tak. Smile Prostě k výtvarnému umění mám hodně blízký vztah ! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 4:42 pm    Předmět: Citovat

S příchodem prázdnin, máte někdo nějaké tipy na kulturní akce? Co výstavy v Pze? Naposledy jsem byla na asijském umění, moc se mi to líbilo a zase začínám být "hladová" po kultuře Smile nebo něčí muzeum? jak je to vůbec s Bílkovou vilou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verita
41-80
41-80


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 11:09 pm    Předmět: Citovat

Našla jsem supr stránky, kde je od A do Z seřazeno za sebou několik desítek starých mistrů výtvarného umění a ne a ne se pořád probrat tou hromadou obrazů Razz Fajn je, že většina je v docela velkém rozlišení, takže se dá prohlížet i detailně Smile Jinak se stránka zařadí asi mezi ty, které si začnu prohlížet při každé stříhací mánii, protože tolik dlouhých vlasů pohromadě, to člověku nedovolí se ostříhat a zařadit se tak mezi "moderní ženy a dívky" Razz http://www.sightswithin.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.