Další výrobky Alverde
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 323, 324, 325  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c6565b64ebb3960f4cb1fb3f3e229e7cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 9:46 pm    Předmět: Další výrobky Alverde Citovat

K alverde vláknu o šamponech to moc nezapadalo, tak zakládám nové na další přípravky této kosmetiky Very Happy

Věcička, která mi hodně sedla, je peeling s broskví. Má atest BDIH, ale co je nejdůležitější, báječně zbavuje staré kůže. Je jemný, neštípe a funguje účinně, stačí ho troška.

Další šikovnou věcí je mycí gel s řasami na normální pokožku. Odstraní makeup, mastnotu i jakékoliv další nečistoty, a také má BDIH. Moc nevoní, ale zabírá dobře Smile

Sprchové krémy jsou podle známých moc příjemné, provoní a nevysušují, sprchové gely už tak úžasné nejsou, alespoň dle mého dojmu.

Deobalzám voní pěkně, ale mě nepomůže na celý den, není moc silný, možná proto, že je přírodní.
Odličovač na oči s měsíčkem je taky fajn, ale někdo si stěžuje, že ho štípe do očí. Mě štípal jen trošku, připadá mi dobrý.

Tónovací krémy vypadají skvěle, ale mě se pod nimi potí obličej. Nějakou dobu to šlo, teď už neúnosné, takže budu muset změnit značku. Ale ostatní výrobky mi vyhovovaly.
Jestli máte nějaké zkušenosti s dalšími přípravky Alverde, šup s nimi sem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

Jé Dés, to jsi mi udělala tímto vláknem radost. Ten peeling s broskví mám také, a mám z něj stejně dobrý pocit. Potom mám ještě takové ampulky s růžovým olejíčkem, ty si dávám po tom peelignu, tak 1*týdne. Je jich tam asi 7, myslím a stály kolem 60,- kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 2:54 pm    Předmět: Citovat

Tak ja krome samponu a kondicioneru chvalim opetovne tyto:

tonovavci krem s mesickem
peeling s broskvi
jojobovy (hutnejsi) a karoktovy (lehci) krem

na rozpacich jsem trochu byla z levanduloveho mydla Very Happy a moc mi nesedla ta telova emulze

ale uplne nejlepsi vyrobek je mesickovy balzam na rty, je to zatim jedine, po cem mi nepraska pusa (mivaji ho v regale s balzamy, ne u Alverde)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 7:22 pm    Předmět: Citovat

Ja som konecne objavila jedno DM a pod dojmom vasich odporucani som sa tam vybrala pre sampon, ale pretoze som vecny smoliar tak samozrejme jedine co od alverde v celom obchode nemali bol sampon Laughing ale kupila som tam od alverde ine veci a tak mozem len suhlasit s Brett ze ten balzam na pery je skvely. Mojej kozi tiez vyhovuje krem s vytazkami z divej ruze a mydlo s citronom krasne vonia. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 11:35 am    Předmět: Citovat

Brett napsal:
na rozpacich jsem trochu byla z levanduloveho mydla



Vážně? Já koupila to s aloe a je žůžové. Dobře se s ním myjou ruce a ještě líp se v něm pere, a je celé rostlinné, není v něm ta složka sodium tallowate
(hovězí tuk).
Problém je v tom, že skoro všechny mýdla z drogerky ten hovězí tuk obsahují - palmolive, fa, obyč jelen...všecko.
V alverdích mýdlech je tuším místo toho rostlinný glycerín, a ten funguje jako stabilizátor vlhkosti.
Pořád tak to mýdlo sice trochu vysušuje, ale furt lepší jak normální s hovězím tukem. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

Mé zkušenosti s Alverde jsou vesměs pozitivní, co mě překvapilo, jsou šampony, ty předčily má očekávání´, jsou VÝBORNÉ Razz
Jinak:
- deodorant - krásně voní, jen je potřeba ho nanést delší dobu před obléknutím, jinak dělá fleky, ale pokud se chvilku počká, není mu co vytknout
- odličovač na oči - já patřím k těm, které štípe Crying or Very sad
- peeling s meruňkou - skvělý!!!
- tělové mléko s bambusem - parádní, krásná vůně, jen se hůře vstřevává

Teď jsem si koupila další výrobky- krém na velmi citlivou pleť s jojobou, čistící mléko a pleťovou vodu s růží (nádherně voní po růžích Laughing ), vyzkouším a pak napíšu své zkušenosti Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 3:46 pm    Předmět: Citovat

Já se zas chystám na ten sprchový krém Smile
Jen mě mrzí, že jsou na mě pleťové krémy od alverde moc těžké, chjo...

Ale oleje mají výborné. Nevím, jestli jsem to zmínila, ale pomerančový olejík je opravdu skvělý. Další s citronovou travou a rozmarýnou je taky fajn na pokožku, má být sice proti celulitidě, - teď nevím, jestli by jí to fakt dokázalo zničit, ale jinak i na obličej je dobrý.
Nejméně mi z alverdích olejů vyhovoval ten s růží a rakytníkem - ten mi teda nesedl vůbec, nevím proč.
Pak má alverde ještě jeden olej - masážní s arnikou. S tím jediným nemám zkušenost, kdyby tu byl někdo, kdo ho zkoušel, může přihodit názor, bylo by to fajn Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 3:54 pm    Předmět: Citovat

A Dés- já jsem si koupila takové platíčko, jsou tam olejové kapsle (či ampule-jako injekční) s divokou růží. Je jich tam 7, za cca 60 kč sice menám suchou pleť ale i tak si je dávám a mám po nich tvářičku jak miminko Smile Nezkoušelas? Nejdřív jsem se bála, že budu mít mastný obličej,ale opak je pravdou,krásně se to vstřebalo.Dala jsem jednu ampulku i do vlasů a moc příjemné!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 4:00 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
A Dés- já jsem si koupila takové platíčko, jsou tam olejové kapsle (či ampule-jako injekční) s divokou růží. Je jich tam 7, za cca 60 kč sice menám suchou pleť ale i tak si je dávám a mám po nich tvářičku jak miminko Smile Nezkoušelas? Nejdřív jsem se bála, že budu mít mastný obličej,ale opak je pravdou,krásně se to vstřebalo.Dala jsem jednu ampulku i do vlasů a moc příjemné!!!


Ty mi snad čteš myšlenky, zrovna nad tím uvažuju Laughing
To je znamení Smile.
Příští týden to vyzkouším, taky mám suchou kůži. A mazala jsi se potom ještě něčím nebo stačí jen ty ampule, aby kůže nebyla suchá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 4:02 pm    Předmět: Citovat

Juj teď jsem si všimla že nemáš suchou pleť...hmm, sedly by mi teda, když já mám?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 323, 324, 325  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.