Řekněte NE krutému kosmetickému průmyslu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=618bf889838abb9064e92f77aa585ef9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CrimsonFlame
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.10.2009
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 5:45 pm    Předmět: Řekněte NE krutému kosmetickému průmyslu Citovat

Citujem z českej verzie petície:

citace:
Evropská unie se v roce 2013 chystala osvobodit od veškeré kosmetiky testované na zvířatech. Nicméně úředníci nyní zvažují prodloužení
tohoto termínu. Toto se děje i navzdory masivnímu odporu veřejnosti k testování kosmetiky na zvířatech a existujícímu zákazu testování
kosmetiky na zvířatech v rámci Evropské unie. Připojte se k nám a řekněte NE krutému kosmetickému průmyslu v Evropě.


Prosím, nájdite si pár sekúnd čas a podpíšte petíciu na tejto stránke dole.
http://www.nocruelcosmetics.org/sign_up.php

Vopred ďakujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 6:14 pm    Předmět: Citovat

Podepsáno... Díky za odkaz!

Skutečně mě dostala ta pasáž odkazující k tomu, že pokud bude termín odsunut, mohlo by to znamenat ještě dalších 10 let, než se přejde na netestovanou kosmetiku. Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 10:17 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem to podepisovala, myslím včera. Škoda jen, že internetové petice nemají prý žádnou hodnotu. Sad
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 6:32 am    Předmět: Citovat

Taky podepsáno, mám pocit, že mi to přišlo zprávou z facebooku, ale to neni podstatný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 10:07 am    Předmět: Citovat

"Masivnímu odpor veřejnosti k testování kosmetiky na zvířatech"?
Nezdá se mi, že by to zajímalo masivní část veřejnosti Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrimsonFlame
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.10.2009
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 6:41 pm    Předmět: Citovat

Wolfi, u nás v ČR a SR hodnotu nemajú, ale v zahraničí je to inak, viem o niekoľkých petíciách, ktoré naozaj pomohli, žiaľ, neviem si spomenúť, čoho sa týkali.
Taktiež sa dá vytlačiť si petíciu a zaslať do Slobody zvířat, to je istejšie, len u nás na Slovensku to nie je možné (naša Sloboda zvierat asi nemá spojenie s touto organizáciou). Ide hlavne o to, aby sme ukázali politikom, že s tým nesúhlasíme.
Kataska, myslím, že v zahraničí je ten odpor väčší ako tu u nás. Sad

Ďakujem za všetky Vaše podpisy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 7:36 am    Předmět: Citovat

Ono by stačilo, kdyby se to šířilo dál k uživatelům kosmetiky, přeci jenom, nabídka se musí řídit podle poptávky. stačí sledovat, jak teď na nás útočí reklamy o "přírodní kosmetice" či se zaručeným výtažkem z rostlin. Jinak, kdesi jedna slečna dávala odkaz na dekorativní kosmetiku netestující na zvířatech za rozumnou cenu Wink jde o Elf cosmetics tuším. K EU se již vyjadřovat nebudu, je to instituce, která se skládá z lidí, kteří nemají ponětí jak svět tam dole funguje a jsou ovlivňováni lobbisty a podobnou svoločí. Teď mají holt "důležitější" věci na práci, nějak jim teče do bot. Ale kdyby byly okolo voleb, možná by se toho mohli chytit, napadsjí mě Zelení nebo VV, když paní Klasnová se tak roztomile ohání slovy, jaká je milovnice zvířátek Smile až na ty dinosaury.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 8:39 am    Předmět: Citovat

Odette napsal:
Ono by stačilo, kdyby se to šířilo dál k uživatelům kosmetiky, přeci jenom, nabídka se musí řídit podle poptávky. stačí sledovat, jak teď na nás útočí reklamy o "přírodní kosmetice" či se zaručeným výtažkem z rostlin. Jinak, kdesi jedna slečna dávala odkaz na dekorativní kosmetiku netestující na zvířatech za rozumnou cenu Wink jde o Elf cosmetics tuším. K EU se již vyjadřovat nebudu, je to instituce, která se skládá z lidí, kteří nemají ponětí jak svět tam dole funguje a jsou ovlivňováni lobbisty a podobnou svoločí. Teď mají holt "důležitější" věci na práci, nějak jim teče do bot. Ale kdyby byly okolo voleb, možná by se toho mohli chytit, napadsjí mě Zelení nebo VV, když paní Klasnová se tak roztomile ohání slovy, jaká je milovnice zvířátek Smile až na ty dinosaury.


většina minerálních dekorativek z usa je netestovaná.
zelení možná,ale už nemají šanci a VV snad brzy zmizí v propadlišti dějin,je to populistická strana navíc jak se říká v politologii s vyděračským potenciálem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 9:31 am    Předmět: Citovat

citace:
většina minerálních dekorativek z usa je netestovaná.
zelení možná,ale už nemají šanci a VV snad brzy zmizí v propadlišti dějin,je to populistická strana navíc jak se říká v politologii s vyděračským potenciálem.



To bych lhala, ale vím, že je podporuje PETA, což je lepší než od COTY, nebo jak se ta firma jmenuje, potom tu máme Alverde, Yves et Rocher. Jak to, že nemají šanci? Do VV jsem si rýpla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barys.0
0-7
0-7


Založen: 1.7.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2011 5:37 pm    Předmět: Citovat

Jak já jsem ráda, že se tu našlo i fórum s touto problematikou a hlavně - že se i na tomto portálu nacházejí lidé, kteří hledí na to, co si na vlasy patlou a zvířata jim nejsou lhostejná.
Já jsem se ve svých třinácti letech, líčíc se před zrcadlem zarazila - ,, To všechno, celá ta estráda líčidel, nějakého toho parfému, sprchových gelů, šamponů, zkrátka všechny tyhle věci... To vše ubližuje zvířatům.." - na následek tohoto uvědomění VŠECHNO letělo z domu.
Přiznám se - nejím ani maso, želatinu, nic obsahující zvířata a v mém šatníku (potažmo botníku) nenajdete pravou kůži ani kožešiny. A přesně tyhgle věci sovisí s tím, že jinou kosmetiu, než tu netestovanou na zvířatech, u mně nenajdete.
Petici jsem vytiskla, podepsala a své veškeré okolí podepsat donutila, teď je už dávno odeslána Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.