ještě pár slov o Lady Gaga
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=777505920a5ded89bd2c25034517a55bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 8:30 pm    Předmět: Citovat

Fiiiha, uz dlouho sem mela potrebu se k teto osobe "vyjadrit"Smile
Jelikoz pop rozhodne neni muj styl, ma popovy umel pouze dve sance me zaujmout:
1) neobvyklou hlasovou vybavou (Christina Aguilera, Anastacia), to jsem pak ochotna leccos prehlednout Wink
2) pisnickou, ktera me "chytne" - vetsinou to bejvaj pomalejsi veci, treba s napaditym textem, nebo nejakym motivem, nebo sekvenci, ktera je proste memu uchu prijemna a necim me dostane, prestoze interpret me moc "nebere" (nektere pisnicky od Pink-prestoze jine se mi vyslovene hnusi!, Alicii Keys, Eminema)

Lady Gaga se u me nedari ani jedno ....
1) bod dle meho nazoru vubec
2) bod - trochu me zaujala pisnicka Papparazzi svym textem a pak se mi libila asi 10 vterinova sekvence v jinak priserne pisnicce Bad Romance

Ale uznavam, ze na to, jak dlouho je "znama", toho dokazala pomerne hodne, vzbuzuje v lidech spoustu emoci a to neni jen tak. Verim i tomu, ze jeji styl muze mnoho lidi povazovat za urcity druh dekadentniho umeni, ackoli me je z duse nechutny a protivny. Jinak ji preju, aby ji to dlouho vydrzelo, podle me tohle lidi prestane brzo bavit a pokud neoslni necim jinym, muze byt jen dalsi z vyhorelych hvezd. Preju ji uspech, prestoze jeji prezentaci z duse nesnasim, jelikoz je jasne, ze je to nejspis pomerne inteligentni clovek (zaujmout v dnesni dobe neni opravdu nic snadneho) a ja v podstate fandim inteligentnim lidem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
privateer
81-160
81-160


Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 6:36 pm    Předmět: Citovat

No já taky poslouchám něco úplně odlišnýho,ale mám rád extravagantní lidi a jak je psáno vejš,dá se to považovat za určitý styl dekadentního umění.A některý její klipy mě občas připomínají večírky na kterých se vyskytuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2010 4:04 pm    Předmět: Citovat

Lady Gaga není můj styl, moc její písničky neposlouchám. Ale nic proti ní nemám, spíš se mi na ní líbí to, že je originální co se týče kostýmů Laughing prostě je svá a vezme si fakt klidně i to maso. Toť můj názor Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rorinka
21-40
21-40


Založen: 29.11.2010
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2010 11:27 pm    Předmět: Citovat

Překvapuje mě, že okolí, ve kterém se vyskytuju, Lady Gagu miluje stejně jako já a tady je to přesný opak. Děsně zbožňuju její písničky,které se mi jako jedny z mála ihned neohrají a její image je skvělá a hlavně originální. Ale tak každý máme jiný vkus Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2010 12:02 am    Předmět: Citovat

Strašně dlouho jsem nevěděl, kdo to je, a když jsem to zjistil, bylo mi to nadále jedno. No jo, další hvězda, co používá jednoduché triky, základní psychologie. Je extravagantní, vzhledově agresivní, útočí tím na mužskou populaci, a tím, že je o něco neobvyklejší, prakticky na všechny. Pravděpodobně dělá skandály, aby se o ní mluvilo, takže reklama by tu taky byla. A jak jistě všichni ví, negativní věci se lidem drží v hlavě víc. Tolik asi k mému rozboru.
Vůbec jí ale neřešim, stejně jako všechny slavné osobnosti. Pro mě jsou slavní jiní. Které nikdo nezná, ale co, to je jedno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
saisa
21-40
21-40


Založen: 30.1.2011
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 4:42 pm    Předmět: Citovat

Dalarius et Laixi napsal:
Strašně dlouho jsem nevěděl, kdo to je, a když jsem to zjistil, bylo mi to nadále jedno. No jo, další hvězda, co používá jednoduché triky, základní psychologie. Je extravagantní, vzhledově agresivní, útočí tím na mužskou populaci, a tím, že je o něco neobvyklejší, prakticky na všechny.


Naprostý souhlas. Až na to, že já teda nevím doteď kdo to vlastně je. Very Happy
Asi jsem někde něco od ní i slyšela (pohybuji se v MHD, obchoďácích..), ale prostě nevím že je to od ní. Pokud by mě nějaká skladba náhodou zaujala, zjistila bych si přeci od koho je.

Stejně si ale myslím, že ty její šaty jsou z normální látky nebo nějaké koženky a to "maso" je tam jen namalované. Nejde jen o to, že by smrděla, ale ani by jí to nedrželo a při pohybu by se asi trhalo... (no fujky, ani si to nedokážu představit Rolling Eyes )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 12:13 pm    Předmět: Citovat

Treba...tema satama z masa chtela na neco poukazat, hmm? Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 4:39 pm    Předmět: Citovat

coma napsal:
Treba...tema satama z masa chtela na neco poukazat, hmm? Idea


Tanka tu uz spominala, ze "tie saty z masa mali byt reakcia na to, ze ludia maso jedia a co vsetko robia so zvieratami skarede". Osobne si myslim, ze poukazovat na nehumanne zaobchadzanie so zvieratami tym, ze na seba natiahnem mrtvu kravu, to... To je asi ako bombardovat za mier. Confused
Lady Gaga mi hudobne nijako nevadi, nad jej extravagantnou prezentaciou sa uz len pousmejem (ono sa ani nic ineho popravde robit neda) a obcas aj rozculim - Manson robil presne to iste 10-15 rokov pred nou, len v inom hudobnom style... "She should give him at least some credit for that." Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alča
81-160
81-160


Založen: 29.7.2011
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 4:56 pm    Předmět: Citovat

Rorinka napsal:
Překvapuje mě, že okolí, ve kterém se vyskytuju, Lady Gagu miluje stejně jako já a tady je to přesný opak. Děsně zbožňuju její písničky,které se mi jako jedny z mála ihned neohrají a její image je skvělá a hlavně originální. Ale tak každý máme jiný vkus Smile


Její hudbu mám moc ráda, to co dělá, dělá dobře, ačkoliv je teda na můj vkus extravagantní až příliš.. Ale myslim, že člověk by se měl chovat tak, aby se za něj třeba jeho děti nemusely jednou stydět
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.