Kmen Rovných + Řídkých + neobjemných vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=75e54028ac22edf69180ff05e08e93b8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 7:04 pm    Předmět: Citovat

kamsilka napsal:
Žít s tím a dívat se na ostatní, kteří mají krásné vlasy o obr objemu je hoodně špatný Sad Snižuje to neskutečně sebevědomí Sad


Úplně mi z té věty přeběhnul mráz po zádech Confused jak je z mého hlediska pravdivá Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2011 7:32 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
přidávám se k vám. Vlasy mám jemné a připadá mi, že jich mám málo. Když jsem byla mladá (tím myslím před porodem do mých 20ti let věku - jéje to už je dávno.... Rolling Eyes )měla jsem vlasů hodně. Tolik, že to většina spon ani neudržela. Taková ta ozdobná "mřížka" na drdol mi byla skoro malá - byl problém to tam nasponkovat. Perličková mřížka mi zůstala - a nepoužívám jí, nemám do ní co dát... Crying or Very sad

Snažím se co to jde. Pořídila jsem si kartáč "Kančák" ten mi trochu zvedl sebevědomí. (Viz. vlákno o kančáku) cpu se Pangaminem, používám Bioaquanoly....

Asi s tím nic nenadělám, ale pořád tajně doufám, že se mi vlasy zase vrátí. Hlavně to nevzdávat a nestříhat jak jsem to udělala asi před rokem a půl (z půli zad jsem to nechala střihnout po ramena, kadeřnice skoro brečela...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2011 9:06 am    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
kamsilka napsal:
Žít s tím a dívat se na ostatní, kteří mají krásné vlasy o obr objemu je hoodně špatný Sad Snižuje to neskutečně sebevědomí Sad


Úplně mi z té věty přeběhnul mráz po zádech Confused jak je z mého hlediska pravdivá Rolling Eyes
Hmmm, a co neodvozovat své sebevědomí od svých vlasů?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2011 11:57 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Káliaček napsal:
kamsilka napsal:
Žít s tím a dívat se na ostatní, kteří mají krásné vlasy o obr objemu je hoodně špatný Sad Snižuje to neskutečně sebevědomí Sad


Úplně mi z té věty přeběhnul mráz po zádech Confused jak je z mého hlediska pravdivá Rolling Eyes
Hmmm, a co neodvozovat své sebevědomí od svých vlasů?


Jop. Já na hlavě férově nic nemám a brečet budu teprve až mi bude prosvítat i čerstvě umytá hlava Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ms.AjulQa
81-160
81-160


Založen: 6.4.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2011 3:34 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:


Úplně mi z té věty přeběhnul mráz po zádech Confused jak je z mého hlediska pravdivá Rolling Eyes


Ach jéj, Ty už to zase řešíš Razz Nebo vlastně ještě pořád Smile Ti povím, dneska jsem jela v tramvaji a vidím paní, nebo slečnu..co měla krásné dlouhé husté vlasy a hned mě napadlo, co mám na hlavě já Smile Ale musím se přiznat, že jsem zauvažovala nad tím, že si šmiknu mikádo a budu zase melírovat, dokonce se mi to začíná zase líbit Smile Protože ty moje cancoury asi nikdy nedosáhnou nějaké skvělé délky, tak to nebudu zbytečně trápit Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2011 9:57 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
kamsilka napsal:
Žít s tím a dívat se na ostatní, kteří mají krásné vlasy o obr objemu je hoodně špatný Sad Snižuje to neskutečně sebevědomí Sad


Úplně mi z té věty přeběhnul mráz po zádech Confused jak je z mého hlediska pravdivá Rolling Eyes


Nebuľ, veď máš super vlasy Razz Možno sú len jemné, také vlasy síce nikdy nebudú ako tie hrubé, ale to neznamená, že ich je na hlave málo.

Ach, ja mám obvod copu okolo 8, 5 cm (bez ofiny), pocit, že tie vlasy mi ležia nalepené na hlave, ale nikto mi nikdy nepovedal, že sú riedke. A keď ma aj chytí kvôli tomu blbá nálada, idem sa upokojiť na komentároch v mojom profile (vďaka vám ľudia DV Very Happy ) a proste to neriešim Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2011 10:17 pm    Předmět: Citovat

Nebrečím Very Happy dobrá no fňukám Laughing
Ten komentář měl naznačit že Kamsilku chápu Wink
Vidíš já mám obvod 5,6 cm se všema vlasama v 17 co za 10 let ? Smile a žádné možná že jsou jemné jsou Very Happy
Vidíš tobě to nikdo neřekl a doufám že ani neřekne Wink ale já to slyším celkem často....Sice to hnedka vomejou tím že je mám pěkný atd.

Huééé co to zase řeším ? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2011 11:48 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
Nebrečím Very Happy dobrá no fňukám Laughing
Ten komentář měl naznačit že Kamsilku chápu Wink
Vidíš já mám obvod 5,6 cm se všema vlasama v 17 co za 10 let ? Smile a žádné možná že jsou jemné jsou Very Happy
Vidíš tobě to nikdo neřekl a doufám že ani neřekne Wink ale já to slyším celkem často....Sice to hnedka vomejou tím že je mám pěkný atd.

Huééé co to zase řeším ? Cool


Vždy sa nájde plno ľudí, čo sa im Tvoje vlasy budú páčiť Very Happy A za 10 rokov to neber tragicky, aj plešinka je sexi Laughing .... no to bol len taký fórik, verím tomu, že pokiaľ k tomu nemáš dedičné predpoklady, tak hároš zostane viac menej v pôvodnom počte Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 9:44 am    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
Nebrečím Very Happy dobrá no fňukám Laughing
Ten komentář měl naznačit že Kamsilku chápu Wink
Vidíš já mám obvod 5,6 cm se všema vlasama v 17 co za 10 let ? Smile a žádné možná že jsou jemné jsou Very Happy
Vidíš tobě to nikdo neřekl a doufám že ani neřekne Wink ale já to slyším celkem často....Sice to hnedka vomejou tím že je mám pěkný atd.

Huééé co to zase řeším ? Cool


Pět a půl cenťáku je ještě cajk Wink Já mám čtyři, no co už Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.