Co s člověkem udělá, když si nechá narůst/ostříhá DV?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7fbaa86cecfed6420eb365846bb45a6bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 9:39 pm    Předmět: Citovat

osminka napsal:
pimpa napsal:
Vím, že nemám vlasy moc dlouhé, už vůbec ne husté ani kvalitní a pevné, ale přes všechny ty mínusy se s nimi cítím líp, než když jsem měla krátké. V mém věku už moc ženských dlouhé vlasy nemá, a tak se aspoň trochu vyjímám. Krátké vlasy mi přijdou strašně tuctové, a po pravdě, díky jim mi skoro každá ženská přes třicet splývá s davem. Smile

Právě, v našem věku mnoho žen dlouhé vlasy nemá. Musí na to být dost sebevědomí. A to já nemám, proto se cítím, jak se cítím. To chci nejdřív vyniknout a nezapadnout do davu, i když se to nedejbůh podaří, tak bych se nejradši schovala.

Tak to já mám naopak - chodit s vystřihanou hlavou a ještě barevně namelírovanou - k tomu bych potřebovala sebevědomí 10x větší než ted, co mám delší vlasy. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 12:16 am    Předmět: Citovat

Já si zkrácením prošla několikrát, z délky do půl zad k ramenům a pak vždycky do půl roka na kluka. Polodlouhé mi nesluší a přání je otcem myšlenky - doufala jsem, že s klučičím střihem budu podobně roztomilá jako některé zmíněné příklady hereček. (S mojí postavou a ksichtíkem nemožné).Pak mě zase po čase chytlo dorůstání na dlouhé.

Povahovou změnu u sebe pozoruju - čím delší vlasy, tím víc ženské chování a oblékání. Celkově mám s ženskostí trochu problém, takže když jsem vypadala jako kluk, tak tam nebyl ten šmrncovní rozpor, že hezká slečna má netradiční účes, ale spíše efekt lesbičky, co se snaží být kluk - lesbičky prominou.

Co pro mě bylo zajímavé, tak přechod na krátké je vždycky rychlý, ale letos jsem poprvé zažila rychlý přechod na dlouhé. Chtěla jsem je nechat růst a pak na vlasy na skoro 3 roky zapomněla - změna práce, škola, partner - prostě toho bylo moc a na vlasy nebyl čas. Pak jsem je jednou rozpustila a koukám, že je mám dlouhé - v ten moment jsem se přestala hrbit a začala je nosit jako ozdobu. A taky potvory přestaly růst, jen co jsem si jich začala všímat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Křivozub
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 12:35 pm    Předmět: Citovat

No, když budu mluvit za sebe, tak dlouhé mě nijak nezměnily, možná se cítím jistěji a mám více sebevědomí.
Reakce okolí cca po třech jsou veskzre pozitivní (nestříhej si to, sluší ti to atd), když jsem jim ukazoval fotku z občanky (kde mám cca 1-2cm) a jak to teď vypadá.
Bohužel, krátkovlasých tu mám spousta, ale nemám žádný skener. ;(


Naposledy upravil Křivozub dne ne září 04, 2011 2:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 1:26 pm    Předmět: Citovat

Technický dotaz na Křivozuba: Ví ti dotyční, že tu visí jejich fotky a souhlasí s tím?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 1:31 pm    Předmět: Citovat

Slecne to teda riadne ubralo na veku - ale mozno to je sposobene aj tym trickom, balonikom a stastnym vyrazom, ze. Very Happy
A mozno som divna, ale na oboch chlapoch sa mi viac pacia kratke. Embarassed

Meadow: Dobra otazka... Osobne by som tiez chcela vediet, kebyze niekto vyvesuje moje fotky na nete. Rolling Eyes


Naposledy upravil Zlatushiq dne so září 03, 2011 1:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 1:33 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Technický dotaz na Křivozuba: Ví ti dotyční, že tu visí jejich fotky a souhlasí s tím?


Tak mě napadá: A ví to i ti ostatní, co tu visí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.