Přírodní lak na vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c7e4e84b108d57ba693db282386e8fe5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 8:20 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Kláruško - to pivo používám na víc způsobů. Buď nastříkám pořádnou dávku do ještě mokrejch/vlhkejch vlasů po umytí, pak funguje jako tužidlo. Mezi mytíma, když chci vlnky, nastříkám do suchejch, aby se trochu navlhčily, potom udělám "šnečky" nebo copánky nebo prostě nějak umotám/zapletu, a až pivo uschne, mám vlnky. Takže to je víceméně taky tužidlo. Jako lak použiju, když si udělám drdol a nechci, aby mi z něj za chvíli trčely vlasy do všech stran - prostě zlehka postříkám (a udělám to chvíli předtím, než jdu z domova, aby to stačilo zaschnout a vyčichnout). Na rozpuštěný vlasy pivo ale jako tužidlo nedávám, protože ty moje jemňuchy by pod takhle tekutým "lakem" okamžitě zplihly.



děkuju za info, je to zajímavý jsem zvědavá, takže to asi taky vyzkoším Smile a to pivčo vůbec neředíš nebo jo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2011 3:09 pm    Předmět: Citovat

Ředila jsem kdysi dávno, když jsem jím vlasy přelejvala po umytí. Ale od tý doby, co ho používám v rozprašovači, už mi líp funguje neředěný. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bakinom
81-160
81-160


Založen: 16.11.2010
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2011 9:38 am    Předmět: Citovat

tak este jeden ktory je vraj prirodny Smile
http://www.hennayvette.sk/naturado-bio-laque-naturelle-vlasovy-lak-250-ml-p-173.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2011 10:27 am    Předmět: Re: Přírodní lak na vlasy? Citovat

Kláruška07 napsal:
Ahoj, tak jsem přemýšlela a přijde mi dost škoda, používat chemický lak na vlasy, když používám přírodní kosmetiku a o vlásky pečuju. Existuje něco jako přírodní lak na vlasy? Question


I některé značky přírodní kosmetiky dělají laky na vlasy. Ve spreji dělá Lavera a pak Logona. Možná i další, ale ty neznám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2011 12:15 pm    Předmět: Citovat

Mě se zdál strašně dobrý ten od Alverde Smile Nedělal z vlasů takovou tu typickou helmu, sice nefixoval nijak extra, ale na ty odstávající malé vlásky by to určitě mělo zabrat Wink Už ho sice nepoužívám, protože nesnesu ve vlasech žádný styling ale ještě když jsem lakovala, tak jsem se toho Alverdího laku mohla ufetovat, krásně voněl Smile Akorát když mrholilo a navlhla mi hlava, tak byl trochu cítit jako Fernet citrus Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2011 9:55 am    Předmět: Citovat

Pivo jako tužidlo/lak se mi osvědčilo. Trochu jsem ho zředila vodou a nastříkala na vlasy, aby mi v účesu neodstávaly. Efekt byl opravdu dobrý. Pivo vyčichlo tak během půl hodinky. Drželo to docela dlouho. Jen silný vítr tomu dal zabrat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kaaayka
81-160
81-160


Založen: 31.10.2010
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2011 2:16 pm    Předmět: Citovat

bakinom napsal:
tak este jeden ktory je vraj prirodny Smile
http://www.hennayvette.sk/naturado-bio-laque-naturelle-vlasovy-lak-250-ml-p-173.html



ja ho vlastnim, má peknu vonu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.