Co vaše vlasy a satén?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=de52e02b8a9c88c84bc9d75ca9341410Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 5:50 pm    Předmět: Citovat

Marlene napsal:
Můžeš si na ně zkusit ráno s mírou dát nějaký lehký pěnový kondiš anebo kondiš ve spreji, to by mohlo vlasy trošku vylepšit Smile Anebo zkusit před spaním vetřít do vlasů kvalitní olejíček, jestli máš suché vlasy, tak by se mohl přes noc z větší části vstřebat. Chce to ale hodně s mírou a asi bys musel zkoušením zjistit, jaké množství si můžeš dovolit, aby to ráno nebylo mastné.


Já používám noční sérum od Loreal s mateří kašičkou a s tím je to OK, jen mě napadlo, zda někdo nebude vědět jak to vyřešit, bez plácání si vlasů na noc, např. hedvábí na polštář a pod. ale bez toho plácání to asi nepůjde co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 1:50 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem objevila tohle téma a musím říct, že me stačí si přetáhnout přes hlavu noční košilku, která je saténová a nejenom, že mám zelektrizované vlasy, ale ještě dávám "rány" statické elektřiny Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 10:35 am    Předmět: Citovat

Tak já musím říct, že třeba saténový povlak na polštáři je to nejlepší a nejšetrnější na čem jsem kdy spala Smile ! Všechny ostatní materiály mi ty moje chlupy divně cuchají a zadrhávají se v nich:(....pro mě je satén 1 Cool !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vysmanka
8-20
8-20


Založen: 21.5.2019
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2020 5:09 pm    Předmět: Citovat

Příspěvek smazán, reklama. Mod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.