Iontové fény...údajně zázrak pro vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7b2afb931fc036ee843ffb935ae63806Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2011 7:12 pm    Předmět: Citovat

Nedavno jsem viděla v Home a Cook ionto fény za rozumnou cenu, taky o nějakém uvažuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 12:12 pm    Předmět: Citovat

Já ho dostala před měsícem darem a jelikož jsem typ co bez fénování nemůže vylézt z baráku Embarassed , mám možnost srovnávat s těmi obyčejnými které jsem fest používala předtím a ...JE TO MNOHEM LEPŠÍSmile! Nemám vlasy vysušené a daleko líp se rozčesávají (mám dost vlnité a jemné), takže když už někdo musí fénovat, tak tenhle typ fénu + studený vzduch a je to paráda:)!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2011 7:35 am    Předmět: Citovat

Ahoj, neododlala jsem dobré nabídce a koupila jsem si fén Philips s "čtyřnásobnou ionyzací" oproti ostatním. No, nekupovala jsem kvůli tomu, prostě jsem potřebovala fén. Včera jsem ho poprvé zkusila a teda vážené dámy, nestačím zírat. Předtím jsem fénovala obyčejným fénem a ten rozdíl je dosti patrný. Ale je mi záhadou jak to funguje, jak je možné že prostě jenom fénováním jsou vlasy najednou mnohem víc lesklé, takové hebčejší a lepčejší a nejsou rozlítané Very Happy

Kdo tohle dokáže vysvětlit, zaslouží nobelovku Exclamation Včera jsem se ptala přítele, jestli neví, jak by to mohlo působit a koukal na mě jak na blázna Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2011 8:50 am    Předmět: Citovat

jako jo, nikdo to nedokáže vysvětlit ani pochopit ale podle mě to funguje Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2011 2:21 pm    Předmět: Citovat

mě připadá, že to moc nefunguje, ale možná to je tim, že nemám srovnání s normálnim fénem Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2011 8:59 pm    Předmět: Citovat

Tak ja mam jonovy fen asi rok a fenujem sa velmi malo. Ale vzdy po vyfenovani mi kolegovia a kolegyne v praci vychvaluju uces a nevedia prist na to, co mam s vlasmi (bud ostrihane, alebo zafarbene, proste hutaju a nevedia - ale chvalia) Smile
A stary obycajny fen som vyhodila, hoci som tym obetovala difuzer. Neda sa to ani zrovnat, jonovy je omnoho lepsi. Hlavne nevysusuje a vlasy su po nom uhladenejsie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 7:25 pm    Předmět: Citovat

dievčatá, čo máte tieto fény, dajte tip na nejaký! uvažujem, čo by som si želala od Ježiška Wink pozerala som ponuku, ale medzi značkami sa veľmi neorientujem a nechcem sa rozhodovať len podľa ceny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 11:27 am    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:
dievčatá, čo máte tieto fény, dajte tip na nejaký! uvažujem, čo by som si želala od Ježiška Wink pozerala som ponuku, ale medzi značkami sa veľmi neorientujem a nechcem sa rozhodovať len podľa ceny.


Ahoj, já mám tento http://www.mall.cz/feny/philips-hp-8183-00
Mám ho zatím jen 3 měsíce. Ale jsem s ním maximálně spokojená. Rychlosti a teploty má sice jenom 3, místo těch 6 co tam maj napsáno na Mallu. Ale myslím, že víc jich ani není potřeba. Iontování je užasný! Vlasy jsou bezva lesklé Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 11:40 am    Předmět: Citovat

Kaisha: ten vyzerá dobre, majú ho aj na mall.sk a za celkom príjemnú cenu. mne stačia aj len tri rýchlosti, hlavne mi ide o to ionizovanie a funkciu studeného vzduchu. 3 mesiace nie je zas tak málo, je to naozaj taký rozdiel oproti obyčajnému fénovaniu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 11:59 am    Předmět: Citovat

Juanitta: Možná je to individuální, ale já rozdíl vidím a to dost patrně. Když jedu k rodičům a použiju tam obyčejný fén, tak mi přijde, že mám konce vlasů takové suché, zatímco když u přítele použiju ten svůj Iontový, tak je to "jiné kafe" Cool Konce jsou takové příjemnější, nejsou to suchý rousy. Navíc když použiju obyč. fén, tak opravdu nemám lesklé vlasy. A to používám jak u rodičů tak u přítele stejné přípravky na vlasy.
Ale POZOR: Iontový fén je silně návykový Laughing Vždycky se strašně těšim na fénování, jak budou ty vlasy krásný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.