Dlhovlasí bacilonosiči, alebo koho ste inšpirovali?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b42a9f6ef16651ce170fb1125c46c951Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 7:36 pm    Předmět: Dlhovlasí bacilonosiči, alebo koho ste inšpirovali? Citovat

Tak ma napadlo založiť toto vlákno, lebo sestra aj s jej kamoškou sa mi včera priznali, že som ich inšpirovala dlhými vlasmi ja, a že si ich chcú nechať aj ony. Smile Ma to až potešilo.. No dôvod ma rozosmial, vraj že kým som chodila s nimi do kaderníctva ja, tak bolo všetko v pohode, lenže teraz už tam nemajú s kým chodiť, a že už teda strihanie neriešia.

A koho ste inšpirovali vy? Akýmkoľvek spôsobom Smile
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

Já kamarádku Smile původně měla něco kratšího k uším, pak prostříhané na ramena, ale nechala si narůst delší a zvolila jinou barvu - měla většinou různé hnědé, přebarvovala původní myšinu, ale nechala to vymýt a už skoro dva roky barví nazrzavo - buď hennou nebo barvou podle toho který odstín právě potřebuje - a vlasy má víc jak do půl zad, vypadá skvěle, milionkrát líp, hodí se jí to k bledé pleti a modrým očím, lidi jí nevěří že barví, všichni si myslí že je to její, a na vlasy sklízí všude pochvaly.
Jsem ráda že si dala poradit a ona taky, shodly jsme se že dlouhé jsou hezčí, zajímavější a celkově mnohem lepší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 4:45 pm    Předmět: Citovat

Moje kamarádka momentálně nosí takový ten hnusný krátký okudlaný účes. Pořád jsem do ní hučela, že by jí daleko víc slušely delší vlasy, až se mi teď těsně před Vánocema svěřila, že to nechává růst a cíl že má zatím k ramenům. Což je u ní úspěch a mám z ní radost Smile

Nicméně, asi je to ovlivnitelná kamarádka. Inspirovala jsem ji i sárím, že si v létě jedno pořídila a dvě pola k tomu Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2011 7:57 am    Předmět: Citovat

Takže vetu "Aj ja by som chcel/a také dlhé vlasy som počula -krát.." , ale nikto kto mi ju povedal sa k tomu ešte nedostal. Naposledy spolubývajúca a jedna suseda na intráku Smile
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2011 11:21 am    Předmět: Citovat

Já nakazila jednu kámošku. Už nevím, jak jsme se k té debatě dostaly, ale já jí na férovku řekla, že má účes jako maminka a mohla by zkusit dlouhé vlasy, pže je má kvalitní a krásné. No a ona mi přitakala a teď dávala fotky na fb (studje na Slovensku, tak se moc nevídáme) a neskutečně jí to sluší. Je z ní fakt kočka a asi obě jsme rády, že si je nechává růst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.