Česko, Češi, Moraváci a věhlas v cizině
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=55cc296f6f33bcbb43d3897158f3c1efZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 4:17 pm    Předmět: Citovat

Úplně nejhorší záležitost jsou ty nový Porsche tramvaje. Ty stojej prostorově fakt za nic.

Samozřejmě to není lehlé pro lidi s omezenou pohyblivostí.

Kdy se dostaví Blanka nikdo neví. Ale kluci z magistrátu zaručují 2010. Celý okruh by měl být hotov taktéž v roce 2010. Chtělo by to. Může se to protáhnout nebo taky naopak (viz železniční koridor).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 4:22 pm    Předmět: Citovat

Poršetramvaj, to je nějaký rafinovaný druh pomsty... Darmo mluvit.

Kluci z magistráru ať si zaručují co chtějí, do té dobz budou stejně další volby, tak se můžou vymluvit na opozici. Na velkých cedulích u stavby je přímo psaný termín dokončení 2011, viděla jsem to na vlastní oko před dvěma hodinama Smile A pokud je to na cedulích, tak to dřív nebude. Možná 28. prosince 2010 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 4:28 pm    Předmět: Citovat

Neboj, kluci z magistrátu tomu rozumí víc a líp než hloupí projektanti a stavbyvedoucí. Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 12:45 am    Předmět: Komentář Citovat

Bonemína napsal:
Nechtěl náhodou zřídit i metro od kolejí k fakultám? O tom jsem slyšela, pár přátel v Brně studuje a houfně ho podporovali Smile


Ano, to je on. Znám ho osobně. Kdysi jsem ho oslovil - to dělám skoro výhradně jen v případě žen, ale u něj mi to nedalo a uznal jsem, že je hoden mé pozornosti - a vytkl mu, že jak chtěl spojit všechny ty fakulty a koleje MU, tak úplně zapomněl na Komárov, kde jsem bydlel a kde jsou troje koleje (i ty opravdové) a nyní navíc I FSpS - Fakulta sportovních studií. Svou chybu uznal. Taktéž se chtěl stát ředitelem několika institucí - České televize, brněnského studia České televize, nebo např. Ústředního brněnského hřbitova... Nic z toho mu však nevyšlo, vybrali vždy jiné...

Přesné jízdní řády MHD: Ve Španělsku jsou naprosto nemyslitelné, říkali mi, že je to pozůstatek rakousko-uherských dob. Tady člověk jen čeká a čeká a pak vážně něco přijede...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.