Quo vadis?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a649a16ef14c85ab038fb6f1485cc0eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 11:22 am    Předmět: Citovat

"Mrtvé" účty jsou takové smutné.. Už se mi hodněkrát stalo, že jsem někomu napsala vzkaz na jeho profil a pak koukám... a naposledy tu byl/a před rokem a půl. Confused (vím, měla jsem se pozorněji dívat..)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 9:04 pm    Předmět: Citovat

Dneska mám nějakou nostalgickou náladu, to bude asi těma dušičkama před pár dnama a tak jsem brouzdal DV a četl až jsem se probrouzdal až sem, na toto vlákno a po dlouhé době je celé přečetl, to se mijižz dlouho nestalo... Wink a při čtení přispěvků jsem do té nostalgie zapadl ještě více... ano, kdysi byly DV server, který se zajímal o dlouhé vlasy jako takové, řešily se otázky typu : Co jsou to vlastně krátké, polodlouhé, dlouhé, extrémě dlouhé vlasy, navzájem jsem se skoro všichni znali, na chat , který byl součástí levé strany a byl stále k dispozici, ať byl člověk v jakém koli vlákně, se navazovaly hovory, které se děly v aktuelním čase, tím, že chat dostal vlastní samostatnou stránku, hodně upadl, skoro nikdo na něj nechodí... Crying or Very sad, dle mého mínění se DV i dost zklidnily, už dlouho jsem nezaregistroval nějakou velkou rozepři mezi členy , jaká byla mezi Fairy a Sarahpentium...
Snad je to dobře, nevím, toto je vlastně jediné fórum, kam pravidelně chodím a kam jsem se kdy zaregistroval a jsem moc rád, že je, tady se nějak cítím doma... jsou zde človíčkové, které jsem sice nikdy naživo neviděl, ale kterých si velice vážím, vycházím z jejich příspěvků , které píší a jak na mě jejich příspěvky působí... možná jsem bloud, ale je to tak...
Doufám, že DV tu ještě dlouho budou a budou stejně jako mě, i ostatním přítomným na tomto serveru, přinášet poznání a setkání, byť jen virtuální,
ale možná i o to krásnější...
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá listopad 04, 2011 11:17 pm    Předmět: Citovat

Clondyk: krásně jsi to napsal.
A přimělo mě to si uvědomit ještě něco. Od okamžiku, kdy jsem se kdysi zaregistrovala, píšu spisovně. Tohle místo mě k tomu tehdy inspirovalo. Jeho atmosféra, zdejší společnost, inteligentní konverzace atd. Jinak na internetu píšu, jak mi můj osobitý zobák narost Wink
Na chat jsem nikdy nechodila, protože jsem nechtěla vyrušovat ty, kteří se znali déle a chtěli si popovídat.

Možná nestačí jen doufat, že DV zůstanou takovým příjemným ostrůvkem v síti. Možná bychom k tomu měli přispívat my všichni, co ho takový chceme mít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 5:21 am    Předmět: Citovat

Ano, Nikole, máš pravdu, závisí to pouze a jen na nás všech, co sem chodíme , jaké DV budou... na nikom jiném... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.