Co nejraději čteme aneb doporučítárna :D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 195, 196, 197  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=43bc50a4d05b3c3bfb95ea06a6141f89Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 4:00 pm    Předmět: Citovat

Jo, já jsem šla studovat češtinu, abych mohla číst a ještě mít dobrý pocit, že dělám něco do školy:-) Teď ujíždím zrovna na U. Ecovi, mám rozečtené Foucaltovo kyvadlo a je to boží!!!
To jsem ráda, že jsem v takovém společenství knihomolů Laughing
A zítra je u nás v knihovně výprodej knih po 2 korunách, tak už se těším co tam vyhrabu. Antikvariáty a tak, to je moje.
Jo a co dlouhé vlasy v literatuře? Já mám teď půjčené Rozpleť si vlasy od DivišeSmile A chtěla jsem sem dát citát z Eca, jak popisuje Hypatii s těmi dlouhými měňavými vlasy, ale už jsem to musela vrátit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 4:21 pm    Předmět: Citovat

jinak ja ted zrovna ctu (kdyz pomineme halo jacicku:-) dve knizky -
uz asi po milijonte Preverta - Slova ....
A par dni mam pujcene od Halika : Co je bez chveni, neni pevne a zatim se do zda byt hodne dobre a podnetne a k zamyleni a tak:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 6:31 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Jo, já jsem šla studovat češtinu, abych mohla číst a ještě mít dobrý pocit, že dělám něco do školy:-) Teď ujíždím zrovna na U. Ecovi, mám rozečtené Foucaltovo kyvadlo a je to boží!!!
To jsem ráda, že jsem v takovém společenství knihomolů Laughing
A zítra je u nás v knihovně výprodej knih po 2 korunách, tak už se těším co tam vyhrabu. Antikvariáty a tak, to je moje.
Jo a co dlouhé vlasy v literatuře? Já mám teď půjčené Rozpleť si vlasy od DivišeSmile A chtěla jsem sem dát citát z Eca, jak popisuje Hypatii s těmi dlouhými měňavými vlasy, ale už jsem to musela vrátit.



Antikvariáty taky zbožn'uji Very Happy vždycky tam najdu , co hledám a koupím víc knih , než v knihkupectví. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 6:49 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Antikvariáty taky zbožn'uji Very Happy vždycky tam najdu , co hledám a koupím víc knih , než v knihkupectví. Laughing

Já antikvariáty nesnáším - vždycky tam utratím své poslední peníze Evil or Very Mad
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 7:18 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Damayanti napsal:
Antikvariáty taky zbožn'uji Very Happy vždycky tam najdu , co hledám a koupím víc knih , než v knihkupectví. Laughing

Já antikvariáty nesnáším - vždycky tam utratím své poslední peníze Evil or Very Mad
Wink






Taky tam hodně utrácím , ale nemůžu si pomoci , je to má slabůstka . Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 7:21 pm    Předmět: Citovat

Toho je moc... oblíbení autoři jsou např. Joy Fieldingová,Agatha Christie,Ed McBain,James Herriot,Erich Segal, Betty MacDonaldová....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 7:31 pm    Předmět: Citovat

Jsou horší způsoby, jak utratit peníze:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 7:58 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Dana napsal:
Damayanti napsal:
Antikvariáty taky zbožn'uji Very Happy vždycky tam najdu , co hledám a koupím víc knih , než v knihkupectví. Laughing

Já antikvariáty nesnáším - vždycky tam utratím své poslední peníze Evil or Very Mad
Wink






Taky tam hodně utrácím , ale nemůžu si pomoci , je to má slabůstka . Laughing Laughing

http://www.google.cz/search?q=Zahrada+ticha+++noty&hl=cs&lr=&client=firefox-a&rls=com.ubuntu:cs-CZ:official&hs=SeG&start=80&sa=N
Moje slabost je jak antikvariát, tak levné knihy... Embarassed Twisted Evil , to je můj hrob... jak jedu do Prahy či někam jinam, celá rodina po mém návratu študuje moji tašku a opatrně se ptá, jaké poklady jsem opět někde objevil a co je horší i koupil... Embarassed Confused Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 8:07 pm    Předmět: Citovat

Jěště že u nás antikvariát není Smile . Nejbližší je v Brně, tam nejezdím tak často,ale pokud jedu, vždy navštívím, vždy nakoupím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 11:18 pm    Předmět: Citovat

Já vždycky četla ráda a hodně, jen teď na to není moc čas, ale snažím se to úplně nezanedbávat. Je to dost nesourodé - Feuchtwanger, Kazantzakis, Shakespeare, Škvorecký, Čapek, Ota Pavel, Loukotková, nebo taky Herriot, Leacock, Tolkien, naposledy Noční hlídka od Pratchetta - výborně jsem se pobavila Smile. Moje oblíbená je taky Šťastný Jim od Amise.
Když je čas, tak čtu Jiráska, Němcovou, Preissovou - je hrozná škoda, jak to ve škole dětem zbytečně znechutili tím, jak jim to nutili, protože je to skvělé, nadčasové čtení...někdy i dost napínavé (třeba Bratrstvo od Jiráska - to je úžasná bojovně milostná zápletka, že jsem ty tři díly četla skoro v kuse:). J. Š. Kubín - výborně se bavím!
Halík - to je moc chytrý člověk, velmi zajímavé čtení. Taky otec Reinsberg.
Pro děti byla úžasná kniha Komisař Bambus a fantom banky nebo Zrzavý Orm.
Poezie mi moc neleze do hlavy, ale můžu třeba Březinu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 195, 196, 197  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.