Hledám modelky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bd01720315b785f7deab2e0102ea18bbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 4:41 pm    Předmět: Citovat

Elizabethine napsal:
sona napsal:
tedy ve vší slušnosti, to co tam předvádějí za účesy se mi hrubě nelíbí. Když přejdu modelky "z ulice" tak těch 60 proměn je přesně to, proti čemu to všechny brojíte ve vlákně o Vizážistech. Promelírované, prostříhané, krátké, hnusně nabarvené, podbarvené, fůůůj Evil or Very Mad


no neviem ale ja tam vidim aj po len take vlasy, aké mali aj na začiatku...mozno som slepá...ale myslíš že taký účes by vznikol z prostrihaných hnusne nabarvených krátkych vlasov...noooo ak teda hovoríme o tých spoločenských na ktorých nafotenie sa hľadá dievčina


Souhlasím se Sonou, ty strakatiny jsou děsné (mimochodem je na nich vidět, že paní nejvíc omladily právě dlouhé a co nejméně starkaté vlasy), ale ty společenské podkládané drdoly s květinami jsou skutečně nádherné. jenže to je zase spousta tupírování, laku a podobných hrůz, takže raději zůstanu u obyčejného zaplétání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StylStudioPokorníLukáš
0-7
0-7


Založen: 27.11.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 5:44 pm    Předmět: Citovat

Lucynqa napsal:
juuu...ta pani v kolonce 60 promen a ucesu je hustaaaa....moc ji slusi kombinace tmave a barvy ala zhave plameny Very Happy

edit-zebych nekdy zasla na crazy uces---to bude cena jiste hodne odpovidat Rolling Eyes



No tak crazy učes není problém a myslím že cena je taky přijatelná. Je srovnatelná z cenami v kadeřnictvích v nakupních centrech. Přitom si zakládáme na dobré komunikaci a individuálnímu přístupu k zákazníkovy.
Takže klidně se příjď jenom podívat a uvidíš (konzultace a poradenství zdarma)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StylStudioPokorníLukáš
0-7
0-7


Založen: 27.11.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 6:04 pm    Předmět: Citovat

Simeek napsal:
sona napsal:
tedy ve vší slušnosti, to co tam předvádějí za účesy se mi hrubě nelíbí. Když přejdu modelky "z ulice" tak těch 60 proměn je přesně to, proti čemu to všechny brojíte ve vlákně o Vizážistech. Promelírované, prostříhané, krátké, hnusně nabarvené, podbarvené, fůůůj Evil or Very Mad


Si říkám, snad je to dělané jen na pc, jinak nechápu, jak to ta paní mohla stihnout Very Happy všechny ty účesy. To zas má můj obdiv. Ale máš pravdu, moc melírovaný, barvený, prostříhaný atd.


Všechny učesy na fotografiích jsou reálné, PC bylo použito jen pro umístění na web. Často se tu vyskytuje termín prostříhané. Nevím co si pod tím představujete, ale ze všech učesů na celé teto stránce je prosříhán jen jedíný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StylStudioPokorníLukáš
0-7
0-7


Založen: 27.11.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 6:11 pm    Předmět: Citovat

Elizabethine napsal:
sona napsal:
tedy ve vší slušnosti, to co tam předvádějí za účesy se mi hrubě nelíbí. Když přejdu modelky "z ulice" tak těch 60 proměn je přesně to, proti čemu to všechny brojíte ve vlákně o Vizážistech. Promelírované, prostříhané, krátké, hnusně nabarvené, podbarvené, fůůůj Evil or Very Mad


no neviem ale ja tam vidim aj po len take vlasy, aké mali aj na začiatku...mozno som slepá...ale myslíš že taký účes by vznikol z prostrihaných hnusne nabarvených krátkych vlasov...noooo ak teda hovoríme o tých spoločenských na ktorých nafotenie sa hľadá dievčina


Co se týče společenských účesů je modelka vyfotografovaná během 1,5 hod. a mezi tím neměla modelka vlasy barvené ani zasřižené dokonce nejsou ani umyté. Nový je pouze účes a make-up.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ebelka2
0-7
0-7


Založen: 30.3.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 7:08 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
jestli pořád ještě někoho hledáš, tak se mi ozvi na mail Ebelka@seznam.cz a kdyžtak se domluvíme. Jsem Brňačka, takže není pro mě problém téměř kdykoliv. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StylStudioPokorníLukáš
0-7
0-7


Založen: 27.11.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 8:03 pm    Předmět: Hledám modelku Citovat

Ahoj hledám dívku z Brna nebo okolí na česání a nafocení společenského účesu (drdolu) na příšti týden dopoledne 30.3-5.4. Pokud by jste měly někdo zájem napište co nejdřív. Nějaké mé práce můžete vidět tady:

http://www.stylstudiopokorni.cz/spol.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 2:32 pm    Předmět: Citovat

no teda ty společenský účesy vypadaj fakt krásně! Smile
hned bych na to šla, ale nechci trápit kadeřníka Very Happy
moje vlasy nevydržej v žádný přijatelný formě ani 5 minut Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2011 9:31 am    Předmět: Pro děvčata z Brna Citovat

Ahoj,
hledám děvčata s dlouhými vlasy tady z Brna, které by stály o pár fotek profesionálně zpracovaných. Nafocení buď venku ve městě (spousta pěkných míst) nebo i v ateliéru. Fotky by byly pro vás a případně sem na web Dlouhé vlasy (samozřejmě po Vašem souhlasu).

Nic vám za to nemůhu slíbit a nic po vás nikdo nebude chtít.

Proč to dělám? Abych nevypadla ze cviku.

Jestli chcete, napište mi zprávu. Termín: Jak se domluvíme a jak Vám to bude vyhovovat. (Klidně s sebou můžete vzít i přítele, manžela, kamarádku. ) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.