Chuť na sladké
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4ae04ede54c194dafc2d38cc5ba77e96Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 2:21 pm    Předmět: Chuť na sladké Citovat

Tááákže...jsem zastánkyně zdravější výživy ale to co dělám teď...zkrátka po angíně mám hrozně velikou chuť k jídlu a jen se cpu sladkým a cpuse večer ráno...prostě pořád:(Neodkážu odolat.Nejen že se cítím nafouklá ale zravé to taky není a já nevím co s tím.Neznáte nějaký trik enbo něco po čem nebudu mít chuť na to co vidím? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 2:30 pm    Předmět: Citovat

Juu tak to je těžký no. Já jsem strašně umlsaná a když mám na něco chuť tak to sním, ale co by ti pomohlo ...kdyby jsi nic doma sladkého neměla. To co nemám nesním. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 2:33 pm    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
Juu tak to je těžký no. Já jsem strašně umlsaná a když mám na něco chuť tak to sním, ale co by ti pomohlo ...kdyby jsi nic doma sladkého neměla. To co nemám nesním. Wink


já si furt říkám že až to sním bude pokoj jen se bojím abych neměla pak moc roztáhlej žaludek a netloustla a netloustla....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 2:41 pm    Předmět: Re: Chuť na sladké Citovat

Denynka napsal:
Tááákže...jsem zastánkyně zdravější výživy ale to co dělám teď...zkrátka po angíně mám hrozně velikou chuť k jídlu a jen se cpu sladkým a cpuse večer ráno...prostě pořád:(Neodkážu odolat.Nejen že se cítím nafouklá ale zravé to taky není a já nevím co s tím.Neznáte nějaký trik enbo něco po čem nebudu mít chuť na to co vidím? Crying or Very sad


podle mě to neni zas tak nezdravý se cpát po nemoci sladkým,tělo bylo oslabený a ted potřebuje energii Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 2:43 pm    Předmět: Re: Chuť na sladké Citovat

Tree napsal:
Denynka napsal:
Tááákže...jsem zastánkyně zdravější výživy ale to co dělám teď...zkrátka po angíně mám hrozně velikou chuť k jídlu a jen se cpu sladkým a cpuse večer ráno...prostě pořád:(Neodkážu odolat.Nejen že se cítím nafouklá ale zravé to taky není a já nevím co s tím.Neznáte nějaký trik enbo něco po čem nebudu mít chuť na to co vidím? Crying or Very sad


podle mě to neni zas tak nezdravý se cpát po nemoci sladkým,tělo bylo oslabený a ted potřebuje energii Wink


jenže já byla nemocná už před týdnem:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 3:01 pm    Předmět: Re: Chuť na sladké Citovat

Denynka napsal:
Tree napsal:
Denynka napsal:
Tááákže...jsem zastánkyně zdravější výživy ale to co dělám teď...zkrátka po angíně mám hrozně velikou chuť k jídlu a jen se cpu sladkým a cpuse večer ráno...prostě pořád:(Neodkážu odolat.Nejen že se cítím nafouklá ale zravé to taky není a já nevím co s tím.Neznáte nějaký trik enbo něco po čem nebudu mít chuť na to co vidím? Crying or Very sad


podle mě to neni zas tak nezdravý se cpát po nemoci sladkým,tělo bylo oslabený a ted potřebuje energii Wink


jenže já byla nemocná už před týdnem:(


vždyt to neva,ona se k tomu přidala ještě ta zima,já se taky pořád cpu sušenkama a čokoládama Very Happy a přisuzuju to ochlazení,pač jinak sladký vubec nejim:)
neboj:)při dostatku pohybu neztloustneš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 6:22 pm    Předmět: Citovat

Denynka: Souhlasím s Tree, myslím, že na sladký máš po nemoci nárok, tělo si tak přirozeně říká o živiny Razz A ještě to studený počasí... Tak se tím netrap, teď máš prostě období, kdy jíš třeba o trochu víc než normálně, ale až budeš v kondici, tak se to zase všechno vyrovná. Dej na zkušenýho Razz Razz Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 6:54 pm    Předmět: Citovat

Deninko, s tvojí krásnou postavou bych se vůbec netrápila s chutí na sladký Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 7:38 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Deninko, s tvojí krásnou postavou bych se vůbec netrápila s chutí na sladký Smile Wink
krásnou postavou? Laughing né že bych se právě smála na celý kolo Laughing ono kdybys mě viděla večer s přichem jak v pátým měsíci tak bys mluvila jinak Laughing ale je to srandovní někdy si říkám že se tak nacpu už ráno a půjdu do školy jakože těhotná Laughing jenže ono to ráno dycky zase splkaskne no.Ale pořád to splaskávání má menší efekt takže nepatrně tloustnu.Hodně pomalinku ale váha mluví jasně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

No já nevím jestli sladkosti mají hodně živin. zkus mlsat zdravě: sušené ovoce nebo tak něco Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.