Bílá hmota u kořínků vlasů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2ce662a4166f4b096310c6734b1d749dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 10:17 pm    Předmět: Bílá hmota u kořínků vlasů Citovat

Čaute, poslední dobou mám takový nehezký problém. V jedné části vlasů nad čelem se mi u kořínků drží taková bílá tuhá hmota. Slepuje mi to vlasy a špatně se to rozčesává. Vůbec nemám představu co to je a čím by to mohlo být způsobeno, hřebeny používám čisté, stylingové produkty nepoužívám žádné, veškerá moje péče o vlasy je teď jen mytí Revalid šamponem. Stalo se to někomu taky? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 10:32 pm    Předmět: Citovat

Nemůže to být nějaký druh lupů? Podle popisu se to těžko odhaduje. Jestli používáš jen šampon, tak ho zkus vyměnit za jiný, třeba je to i reakce na něj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 11:14 pm    Předmět: Citovat

jééj, mě teď napadl jeden takovej film...ale už nějak nevím jak se jmenoval, hrál tam Ben Stiller a myslím, že Cameron Diaz....Ben přišel k ní domů na rande a ve vlasech měl takovou ehm hmotu Very Happy a ona si to dala do vlasů, že to považovala za gel...on to gel ale nebyl Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 5:27 am    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
jééj, mě teď napadl jeden takovej film...ale už nějak nevím jak se jmenoval, hrál tam Ben Stiller a myslím, že Cameron Diaz....Ben přišel k ní domů na rande a ve vlasech měl takovou ehm hmotu Very Happy a ona si to dala do vlasů, že to považovala za gel...on to gel ale nebyl Very Happy


Měl to přilepené na uchu. Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 7:55 am    Předmět: Citovat

Mne to podla popisu tiez pripomina take tie mega-lupiny.. mojmu drahemu sa to zacalo robit po asi dvoch tyzdnoch pouzivania Timotey-u. Po dvoch pouzitiach ineho samponu to zmyzlo Wink takze podla mna - skus zmenit sampon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 12:01 pm    Předmět: Citovat

Buď špatně vymytý nebo nesedící šampon. Občas jsou nejlepší ty nejlevnější obyč březové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 2:40 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Iwin napsal:
jééj, mě teď napadl jeden takovej film...ale už nějak nevím jak se jmenoval, hrál tam Ben Stiller a myslím, že Cameron Diaz....Ben přišel k ní domů na rande a ve vlasech měl takovou ehm hmotu Very Happy a ona si to dala do vlasů, že to považovala za gel...on to gel ale nebyl Very Happy


Měl to přilepené na uchu. Laughing


ajo Very Happy detailek Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2011 4:06 pm    Předmět: Citovat

Tak díky všem za reakce, pokusím se změnit šampon a uvidím. Je fakt, že Revalid používám už skoro rok, takže to může být tím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2011 12:56 pm    Předmět: Citovat

Tak to byly nejspíš lupy, protože se mi teď na hlavě objevily. Zkusil jsem vysadit Revalid šampon a umyl Baleou ultra sensitive a vážně dobrý, lupů ubylo a nesvědí mě hlava, asi teď budu nějaký čas používat tu Baleu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.