Jak se muze udelat suk na vlasu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6b376a3190a31e29c4ef05271acc9666Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kimberley
41-80
41-80


Založen: 11.12.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 12:49 pm    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
Po mytí taky olejuju kence. Prý pomáhá nanést olejíček na konečky před spaním a taky cop, aby se konce netřely o polštář. začnu s sebou nosit špendlíky Smile , ale myslím, že jakmile už tam ten suk je, uvolněním uzlíku vlas nezachráníš a stejně se zlomí, je to v podstatě vlas třepící se nikoliv na konci, ale v délce.


No, já teda nevím, ale uzlíky - většinou se mi povedou rozmotat - a vlasy se mi nelámou.
Ty špendlíky doporučuju, já mám takhle v peněžence dva Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coctopusmaka
161-320
161-320


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 4:55 pm    Předmět: Citovat

Zrovna včera odpoledne jsem o tom přemýšlela! Vlasy mám krátké, nijak je nesvazuji do culíků, copů či do čehokoli jiného... Když si najdu uzlík, tak je často hodně blízko vlasového kořínku, spíše na temeni hlavy... Díky tomu se mi samozřejmě vždy vlas s uzlíkem odlomí, a to buď při česání, nebo prostě tak, že ho odlomím sama. To je vždy postesknutí, když se mi odlomí 10 centimetrová část vlasu...

Tomu, kdo mi přinese vyříznuté srdce toho skřeta, který to dělá, dám 1000 a jeden vzoreček různých šampónů, kondicionérů a tak dále!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 5:54 pm    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
Jen bych doplnila, že nemluvím o cuchancích, ale o tom, když se uzlík udělá na samostatném vlasu. Pročetla jsem zahraniční fóra, říká se tomu fairy knots:), trpí na to spíše kudrnaté hlavy (patřím k rovným) a radí olejovat a hydratovat.
Aha, tak to som zle pochopila Embarassed sorry Embarassed . Tie uzlíky sa občas stávajú aj mne ale oproti cuchancom je to minimum.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 12:23 am    Předmět: Citovat

Taky se mi začali dělat suky na jednotlivých vlasech. Nikdy předtím jsem je neměla. Taky jsem je musela ostříhat.

Co se týče těch velkých zamotanců tam mi hodně pomohl bezoplachový kondicionér od Gliskuru. Nejhorší to bylo, když jsem nosila rozpuštěné vlasy a vysoké tlusté roláky. To byla taková malá vlasová sebevražda Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 2:43 am    Předmět: Citovat

Taky se mi občas stane, že se mi na vlasu udělá uzlíček. Naštěstí ale ne moc často, spíš výjimečně, a to jsem nosila rozpuštěný vlasy dřív skoro pořád. Mám rovný vlasy, ale jsou dost hladký a klouzavý, takže se mi to asi neudělá tak snadno. Většinou se to snažím rozdělat, pokud není utaženej, jinak odstřihnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.