Galerie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=18b91932f4378657e2a4320b6dd36939Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 3:04 pm    Předmět: Citovat

Tereza napsal:

Myslím, že nebyla moc využívaná z toho důvodu, že byla málo aktualizovaná a nebylo v ní moc obrázků...
Jinak si myslím, že na stránky o dlouhých vlasech fotky dlouhých vlasů (tj. primárně zaměřené na vlasy, nikoli na jejich nositelku) prostě patří.
A hlavně: problém čumilů a nevhodných návrhů se tím skutečně nevyřešil. Nebo se mýlím?

Problém čumilů se tím nevyřešil, jenže - do téhle galerie uživatelé fotky moc nepřidávali, takže byla delší dobu víceméně stejná a proto dočasně zrušená.
Ale jak Aha psal - je možné, že výhledově bude někdy v budoucnu opět obnovena...
No a v soukromých galeriich je k vidění spousta fotek, kde jsou různé učesy z dlouhých vlasů a protože je tam členové dávaji dobrovolně a rádi, určitě nemusíš mít strach, že "lezeš" někomu do soukromí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 9:45 am    Předmět: Citovat

Já bych ještě doplnila, že tu zůstala záložka odkazy a ty když prozkoumáte, tak najdete daleko víc skvělých dlouhovlasých fotek, než bylo ve zrušené galerii. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 7:46 am    Předmět: Citovat

Ili, asi jsme se nepochopily. Do soukromých galerií nechodím moc ráda, protože za prvé je úmorné hledat mezi všemi těmi různými fotkami zrovna nějakou opravdu zajímavou dlouhovlasou, a za druhé nemám potřebu a často ani náladu prohlížet si hromadu fotek ze soukromí jiných lidí, protože mě to prostě nezajímá.

Dani, jasně, že můžu jít přes odkazy, ale myslela jsem, že tohle má být server podobný těm, na které se odkazuje.Tzn. primárně o dlouhých vlasech včetně dlouhovlasých fotek. Zatím to vypadá tak, že se sice jmenuje dlouhévlasy, ale je o všem možném i nemožném, a těch "dlouhých vlasů" tady začíná být pomálu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 10:09 am    Předmět: Citovat

Tereza napsal:
Ili, asi jsme se nepochopily. Do soukromých galerií nechodím moc ráda, protože za prvé je úmorné hledat mezi všemi těmi různými fotkami zrovna nějakou opravdu zajímavou dlouhovlasou, a za druhé nemám potřebu a často ani náladu prohlížet si hromadu fotek ze soukromí jiných lidí, protože mě to prostě nezajímá.

Dani, jasně, že můžu jít přes odkazy, ale myslela jsem, že tohle má být server podobný těm, na které se odkazuje.Tzn. primárně o dlouhých vlasech včetně dlouhovlasých fotek. Zatím to vypadá tak, že se sice jmenuje dlouhévlasy, ale je o všem možném i nemožném, a těch "dlouhých vlasů" tady začíná být pomálu.


Ahoj Terezo a vsichni,

toz trochu toho "oficialniho stanoviska" ge galeriim Smile

Jednak: dv.cz je a bude o dlouhych vlasech, to predevsim a primarne. Planujeme jednu celou novou oblast serveru, ktera bude jen a pouze o dlouhych vlasech a na ceskem internetu nebude mit v teto podobe ekvivalent. V cca polovine brezna ji uvidite, zatim vas budeme trochu napinat Smile

Nove rozdeleni pokecovych for do vice temat nema za zamer zmenit zaber naseho serveru, ale spise dat nam prostor se setkat i nad jinymi tematy, nez jen tykajici se pece a kosmetiky apod. tykajici se dlouhych vlasu. Vychazime zde z toho, ze spousta dlouhovlasych lidi vidi svet pomerne specificky a dosud na ceskem netu nemaji prostredi, kde se k temto tematum potkat.

Tak a galerie: galerie BUDOU, i toto vlakno nas v tom podporilo. S galeriemi jsou tri typy otazniku:

- problem s cumily. Asi ho budeme ignorovat a galerie budou jen pro registrovane cleny
- problem s obsahem. Neni smyslem aby moderatori a admin serveru komunitniho - tedy kde je obsah tvoren cleny - vytvareli obsah v galeriich. Budeme zde hodne spolehat na vas.
- problem s copyrightem. Uz se nam stalo v minulosti (nevite o tom), ze se na nas obratil webmaster jednoho ciziho serveru s tim, ze se tu objevuji copyrightovane obrazky od nej. Toto bych nerad resil i do budoucna. Obrazky vkladane do nasich galerii nebudou mit smet explicitni copyright, idealne budou Creative Commons licence (kdo nevi co to je, nemudrujte o tom Smile) nebo budou vyslovne uvolnene pro opublikovani u nas. Jedna z cest je dohodnout se s fotografy typu www.longhairfoto.de, aby si u nas udelali jakesi minigalerie.

Toz tak, dalsi diskusi se nebranim(e) Smile

a.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 12:00 pm    Předmět: Citovat

Výborně, už se těším!

Samozřejmě mě zajímají i některá mimovlasová témata, co se zde probírají, ale přece jen hlavním důvdem mého zájmu o tyhle stránky zůstávají dlouhé vlasy.

Už jsem si říkala, jaká je to škoda, nechat si obsahově rozpliznout tak krásnou doménu Wink .

Takže hodně štěstí v další činnosti!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golden.mane
81-160
81-160


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 2:12 pm    Předmět: Složky v soukromé galerii Citovat

Měla bych malý technický dotaz a zároveň připomínku k soukromé galerii. Vidím dlouho tu nikdo nic nevložil, ale zase mi přijde zbytečné zakládat nové vlákno, když tu je. Pokud ale nikdo neodpoví tak...

Jedná se o to, zda by nebylo možné udělat v soukromých galeriích složky stejně jako na facebooku, lidech.cz atd.? Přijde mi to mnohem přehlednější než listovat a i galerie má pak nějakou strukturu. Děkuji za pochopení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.