Jídelna
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 196, 197, 198  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e3a8b28d9a5bc26c363947bd61e36425Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jáké maso jíte nejvíce??
Kuřecí
96%
 96%  [ 26 ]
Vepřový
0%
 0%  [ 0 ]
Hovězí
3%
 3%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 27

Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 3:10 pm    Předmět: Jídelna Citovat

Tak jsem si před chvílí míchala pleťovou masku z tvarohu, medu a otrub a začala jsem uždibovat a uždibovat a... a pak už ten zbytek nemělo smysl patlat na tvář a bylo. Jenže - dostala jsem z toho hlad a chuť na nějaké mňam.

Co děláte, když vás zničehonic přepadne mlsná? Máte nějaký oblíbený recept? Maso, nemaso, sladké, slané... Napište cokoli, co máte zrovna na jazyku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 3:29 pm    Předmět: Citovat

Mňam, já mám děsný hlad...já bych si dala úplně cokoli, třeba špagetky s nějakou dobrou omáčkou, spoustou sýra a zeleninkou Smile A nějaký zákusek by to chtělo...listový štrůdl a kafe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 3:31 pm    Předmět: Citovat

A rovnou přihodím včerejší večeři Smile

Nasypat na pánev cibulku (spíš dvě velké) nakrájenou na plátky, zatímco se smaží (na sádle), omýt a okrájet cukety podle potřeby, tak, aby byla pánev tak z polovice plná, přihodit, dusit, dost přisolit, přidat několik stroužků česneku naplátkovaného, špetku pepře. Moc nemíchat, přiklopit, pomaličku dusit tak třičtvrtě hodiny.

Na druhou plotýnku postavit druhou pánev, do ní dát zase lžičku sádla, na cucky rozcuckované kuřecí maso, osmahnout. Když je hotovo, kapku přisolit (není nutné) a hodit do první pánve.

Pak nakrájet chleba, shodit věci ze stolu, postavit na stůl prkýnko, na prkýnko pánev, do pánce dvě vidličky... a hodujme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 3:32 pm    Předmět: Citovat

Sejra! Já mám v lednici hermelín a zapomněla jsem na to!!! Díky, Day Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 3:36 pm    Předmět: Citovat

Tak k tomudle tématu by se měl udělat speciální smajlík - SLINTAJÍCÍ, páč ten jedinej by teď vystihnul, co se ve mě odehrává!
Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 4:00 pm    Předmět: Citovat

Jáj, já se jdu najíst, jinak poslintám v učebně klávesnici a příště mě sem nepustí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 11:53 pm    Předmět: Komentář Citovat

Bonemína napsal:
A rovnou přihodím včerejší večeři Smile

Nasypat na pánev cibulku (spíš dvě velké) nakrájenou na plátky, zatímco se smaží (na sádle), omýt a okrájet cukety podle potřeby, tak, aby byla pánev tak z polovice plná, přihodit, dusit, dost přisolit, přidat několik stroužků česneku naplátkovaného, špetku pepře. Moc nemíchat, přiklopit, pomaličku dusit tak třičtvrtě hodiny.

Na druhou plotýnku postavit druhou pánev, do ní dát zase lžičku sádla, na cucky rozcuckované kuřecí maso, osmahnout. Když je hotovo, kapku přisolit (není nutné) a hodit do první pánve.

Pak nakrájet chleba, shodit věci ze stolu, postavit na stůl prkýnko, na prkýnko pánev, do pánce dvě vidličky... a hodujme Smile


Co mi to děláš... Navíc neumím vařit, ale tohle nevypadá složitě... Mám chutě, mám i hlad, tak si něco vezmu i já...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 4:47 am    Předmět: Citovat

Prosím, prosím, smutně koukám, nešlo by toto téma označit a hlavně nějak nedovolit na něj chodit Clondykovi ? Embarassed Embarassed Embarassed , neprozřetelně jsem své ženě přečetl recept o Bonemíny , ta konstatovala, že to není špatné a dneska dle tohoto receptu jde kuchtit... takže jaksi preventivně, s ohledem na svou postavičku, bych prosil, zakázat mi sem na toto vlákno přístup, protože jinak budu buď jako koule a nebo rozvedenej, protože má žena ráda experimentuje v rámci vaření... a víte jak dlouho mi trvalo, než jsem jí vymluvil takovou "baštu" jako je třeba smažená cibule ?!?!? Embarassed Embarassed Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 8:01 am    Předmět: Citovat

V počítačové učebně nefuguje ani jeden automat na kafe. Umřu. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 8:23 am    Předmět: Citovat

Day napsal:
V počítačové učebně nefuguje ani jeden automat na kafe. Umřu. Shocked



Fakt jo Shocked Tyjo, tak to by mi bylo úplně šumafuk, kafe vůbec nepiju... Wink Zato mám teď po ránu jaksi hlad... já jsem věděla, že si mám dát k snídani ty rohlíky dva... Rolling Eyes Confused Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 196, 197, 198  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.