Univerzita alternativních studií
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=85a10467c06039654427ba0cb5b71f98Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2008 4:55 pm    Předmět: Citovat

Forest_fay napsal:
Llucy napsal:

Mně tato alternativní medicína taky hodně zajímá, ale zatím se o ni zajímám spíš jako samouk a časem si chci dodělat nějaké kurzy, podle toho, jaké bych při své práci nejvíce uplatnila, zatím mně nejvíc zaujala ajurvéda, zajímavá kniha je Matka a dítě dle ajurvédy, ta si stala takovou mou "biblí"... Ta škola Alternativních studií na mne působí tak nějak všelijak, hlavně ti lidé, co tam učí, koukala jsem se na lektory a některé znám osobně a nevím no... nic proti nim, ale jelikož učili na klasické zdravce, moc bych jim nedůvěřovala, že mně naučí něco více...ale někteří tam určitě budou na úrovni, těžko říct... Pak dej určitě vědět, přeji hodně úspěchů a ať najdeš, co hledáš!!! Wink


To ze ucili na zdravce nemusi byt zle, mozu porovnavat klasicke zdravotne sluzby s tymi alternativnymi. A osobne si viac cenim knihy povedzme makrobiotiky alebo reiki... ak ich napise doktor(ci iny clovek vystudovany v zapadnom ponimani mediciny) lebo tym uznava, ze klasicka medicina nie je dokonala


No jo, jenže ti, co mám na mysli, měli k alternativní medicíně hodně daleko, ledaže by za těch pár let přesedlali. Jinak taky mám ráda, když lékař (klasický) se začně věnovat alternativní medicíně a pak může oba dva typy propojit, to je potom ideální přístup.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evilie
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 8:21 pm    Předmět: Citovat

tak co, jaké je či bylo studium? nebo máte někdo další zkušenosti s touto školou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 8:40 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že alternativní medicína by se vždycky měla konzultovat u lékaře. Některé věci totiž mohou i uškodit nebo se vylučují s klasickou léčbou. Studuji medicínu na LF, ale alternativní medicína mě taky docela zajímá. Uznávám pana Zentricha. Byla jsem na jeho přednášce na olomoucké zdravce a udělal na mě dojem. Sám západní medicínu uznává. Já si teď budu dělat kurz akupunktury. Hodně se na to těším. Jinak též cvičím jógu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 10:32 pm    Předmět: Citovat

Tedy - děkuji za tip. Trošičku mě to zaujalo, zvláště biotronika, psychologie, farmaceutická botanika a etikoterapie. Bohužel při slově patologie se mi udělalo lehce nevolno. Zdá se mi, že příliš převážná část je zaměřená jen na alternativní medicínu. Jako inspirace je to pěkné, ale možná je to stále málo?

Při pročítání studijního programu mě napadly Bradavice po česku a vyděsila mě na stránkách kdesi zmíňka o čtení z ruky. Ale možná je toto studium hodně přínosné... poptám se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evilie
41-80
41-80


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 8:44 am    Předmět: Citovat

ještě jsem našla jednu takovou v Praze http://skolaprirodnimediciny.cz/index.php
to školné neni zrovna valné...kdo mi dá jistotu nebo aspoň naději, že ten diplom co tam dostanu, mi vůbec k něčemu bude,..asi tak možná k živnosti, jak to touhle dobou převážně už bývá.. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mjuca
21-40
21-40


Založen: 21.1.2012
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 8:11 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, tak jsem objevila toto vlákno a chtěla jsem se mrknout na stránky oné Univerziti alternativních studií...ovšem, Avast mi hlásí trojského koně, takže se na ně nedostanu... Confused
Je tu někdo, kdo má s touto univerzitou co dočinění? Nějaké zkušenosti?
Jen pro zajímavost, děkuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.