Další výrobky Alverde
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 323, 324, 325  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5aa9947ba02f0c0dc426b7b81e2fe7eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 10:54 pm    Předmět: Citovat

Taky bych si ráda pořídila nějaký olejík na pleť, jenže nemůžu Crying or Very sad mám mastnou pleť, takže bych své pleti spíš uškodila než pomohla... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 8:55 am    Předmět: Citovat

Oleje mohou mastné pleti naopak pomoci a zmírnit maštění, znám slečnu, která používala malé přiměřené množství pleťového oleje na mazání a maštění jí to upravilo.
Není pravido, že olej nesmí na mastnou pleť, vůbec ne.
Důležité spíš podle mě bude vybrat správný typ oleje a taky, aby byl kvalitní Wink Za studena lisovaný a nejlíp od zavedené značky přírodní kosmetiky, např od weledy, lavery, logony nebo i od toho alverde.
Třeba v DM prodávají vzorečky weledích olejíků - jsou dobré ty dětské, ty jsou ultrajemné a nijak neuškodí. Vzorek tohoto olejíku stojí 40 korun - za vyzkoušení to stojí Smile
A hlavně suroviny jsou z biodynamického zemědělství, takže opravdu kůži dáváte to nejlepší, co můžete. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 3:36 pm    Předmět: Citovat

Kdykoliv zajdu do DM pro Alverde, krčí se v regále 2-3 šampony a jinak nic Evil or Very Mad . Buď málo objednávají, nebo je o tuto kosmetiku velký zájem - k mé smůle!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 3:40 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Taky bych si ráda pořídila nějaký olejík na pleť, jenže nemůžu Crying or Very sad mám mastnou pleť, takže bych své pleti spíš uškodila než pomohla... Confused


Já používám v létě regenerační oleje od Hadka- ony totiž tu pleť spíš vysuší, takže klidně si nějaký olej pořiď ( od Salusu jsou prý také fajn, já s nimi ale nemám žádnou zkušenost). Navíc ty oleje vydrží docela dlouho (na rozdíl od krému), stačí jen pár kapek na zvlhčenou pleť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 6:00 pm    Předmět: Citovat

Mám podobnou zkušenost, také jsem chtěla vyzkoušet nějaké výrobky, ale spoustu jich nemají Evil or Very Mad Mezi nimi samozřejmě zrovna ten, který chci (kondicionér s růží a proteiny). Smile Koupila jsem si ale balzám na rty, ten je fajn, a potom sprchový gel, ten ale ještě nemám vyzkoušený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:08 pm    Předmět: Citovat

no jo, taky se mi zdá, že tam těch šamponů moc nemají, pokud mají víc druhů, tak většinou od každého po jednom.
Docela ráda bych věděla, kolik je jich celkem, já teda znám 3 šampony a 2 kondicionéry, je jich víc? (znám z šamponů jeden růžový-asi růže a proteiny nebo jak a dva nějaké zelené-jeden je henna a oliva a druhý myslím bříza nebo co a kondicionéry žlutý-citron a cosi a růžový-ruže a proteiny?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že jich víc není... Je škoda, že mají některé výrobky jen v tak málo variantách... I sprcháčů by mohli mít víc ( já vím o třech a sehnat se mi většinou podaří jenom jeden... Confused ) Taky mám ráda deodorant a ten mají jenom v jednom provedení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

Taky mám balzám na rty Alverde a je moc dobrý,už budu kupovat jen ten. Ty chemické blafy za pár korun už nechci ani vidět. Sice to prospívá peněžence ale tělu vůbec.Tak teď dopatlávám chemické krémy na tělo a ruce a pak už začnu používat jen biokosmetiku. Nevíte někdo zda Alverde má nějaké krémy na ruce a tělo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 6:00 pm    Předmět: Citovat

Na ruce má určitě mám dojem že měsíčkový?nevím.A na tělo sem asi neviděla ale když se budeš mýt těma sprchovýma krémama tak prý krém ani nepotřebuješ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 6:02 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem si koupila od Alverde pleťové mléko a vodu - doufám, že nedopadnu stejně jako s Baleou, kterou musím vyhodit, štípe mě po ní obličej a pálí oči.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 323, 324, 325  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.