Začátečník a Henna.Poradte prosím
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 370, 371, 372  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa15d1063726d7de041a67dd5487c1ceZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jakou mate kvalitu vlasu po henne?
vlasy jsou silnejsi a vyrazne hustejsi
23%
 23%  [ 10 ]
vlasy jsou silnejsi a hustejsi ale ne o moc
59%
 59%  [ 25 ]
henna vlasum na kvalite nepridala
16%
 16%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 6:19 pm    Předmět: Začátečník a Henna.Poradte prosím Citovat

Ahojky jsem u henny zacatecnik,chtela bych vas poprosit o radu: mam koupenou orechove plavou hennu z DM (mam spis tmave vlasy s 15cm odrusty svetle medove barvy) Jak dlouho bych hennu mela mit na hlave,abych vlasky posilila a staci na vlasy do pasu 1baleni? Opravdu tím vlasum neublizim,je to prece jenom barva Embarassed
Po minule chemicke barve(tak rok dva zpatky)mam konecky rostrepene,
ale jinak jsou celkem leskle.
Nekde jsem taky cetla ze henna vlasy vysusuje??

Predem dekuju za odpoved Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 6:48 pm    Předmět: Citovat

jo a jeste jsem se docetla tady to:Protože henna vlas obalí, vypadají po aplikaci lesklejší. Ale existují i omezení: vlivem časté aplikace může dojít k oranžové barvě vlasů nebo zplihlému vzhledu. Pokud si chcete obarvit vlasy, na kterých je henna, obyčejně se barva neuchytí. Hennou můžete docílit jen tmavšího odstínu, vlasy nezesvětlí. V případě, že se vlasy obarví na křiklavě oranžovou, můžete použít skořápky vlaských ořechů, indigo nebo alkanet, aby barva
Nemato potom stejne ucinky jako silikony opsazene v samponu???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 8:00 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že henna obalí vlas tak, že je ten obal propustný, ale silikon vlas zadusí úplně.
Tak nějak by to mohlo být Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 9:09 pm    Předmět: Citovat

Já akorát nechápu jak je možné, že když henna obalí vlas propustným obalem, nechytne na něj tak 10 dní po aplikaci henny žádná chemická barva ani trvalá, naopak silikon obalí vlas nepropustně, přesto propustí chemickou barvu Question Question Question - to je záhada... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 9:23 am    Předmět: Citovat

Jakmile pujdu ke kadernici tak se ji zkusim zeptat Wink
hennu uz mam na hlavicce a krasne voni,jak byliny caj Smile (babicka prohlasila,ze to vypada jak kravske lejno Very Happy Very Happy ) tak se necham prekvapit jake budou vlasky po umyti Shocked Very Happy

Snad to nebude mit stencujici ucinky jak silikony Confused Sad

jake mate vy zkusenosti s hennou Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 11:10 am    Předmět: Citovat

Já bych řekla, že ten obal z henny má prostě chránící účinky proto se na ně chemie nechytne...ale nevím.. Very Happy A s těma silikonama...he...no...asi to bude fungovat jinak Embarassed

S hennou mám skvělé zkušennosti.. dneska se také chystám hennovat Wink Také jsem začala s ořechově plavou z DM, pak jsem ale zatoužila po odstínu tak jsem přešla k hnědé z DM no a když už mě omrzelo i to koupila jsem si kaštanovou hennecolor a jsem spokojená, ale ráda bych ji zkusila v kombinaci s černou nebo že bych si příště koupila nazrzlejší odstín?Tot ve hvězdách Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 2:49 pm    Předmět: Citovat

no rozhodne po henne vlasy neplihnou a prave castym pouzivanim by se mely vlasy postatne zlepsit ze sili a rychleji rust a ja tomu verim. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 3:25 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
no rozhodne po henne vlasy neplihnou a prave castym pouzivanim by se mely vlasy postatne zlepsit ze sili a rychleji rust a ja tomu verim. Very Happy

Souhlasím, souhlasím, souhlasím! Very Happy Na mě to tedy funguje stoprocentně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 4:57 pm    Předmět: Citovat

Já taky doufám,ze po henne budu mit vlasky lepsiiiiii Smile
Uz to zvedavosti nemuzu vydrzet,nejradeji bych to umyla a jukla na vysledek Shocked Embarassed Laughing Tech 6 hodin to je nekonecma doba Rolling Eyes Embarassed Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 3:37 pm    Předmět: Citovat

Děvčata, obracím se s dotazem na ty z vás, které máte s hennou zkušenosti: chystám se poprvé barvit, a mám pár nejasností:
1) kolik henny asi tak spotřebuji? mám od urtekramu kaštanovou a vlásky po ramena
2) až ji budu smývat, mám - předpokládám - použít šampon?
3) v tom dlooouhém vlákně o henně tady na fóru jsem tuhle četla, že aby se neobarvilo čelo, je dobré namazat si ho mastnějším krémem před aplikací henny - jak to je? může se mi opravdu stát, že budu mít na čele hnědý pruh? Laughing
Děkuju moc za rady, vím že v tom dlouhém vlákně bych odpovědi našla, ale nemám teď bohužel tolik času...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 370, 371, 372  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.