Mandlový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d3f4d689f7d55492c97dfd9c7bd693a0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mojekyticka
0-7
0-7


Založen: 25.1.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 1:07 am    Předmět: Citovat

neewe napsal:
Nemáte náhodou někdo zkušenost s mandlovým olejem ESI? viz http://biooo.cz/mandlovy-olej-p-80276.html

Nějak nechápu proč stojí polovinu co Nobilis Tilia...


Pouzivam ho a je stejne dobry jako nobilis, asi to delaji ve vetsim objemu a proto stoji mene, da se vyzkouset v 100ml a nebo rovnou koupit vetsi 500ml. Da se na nem i varit v biooo v Kotve maji oba druhy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 10:04 am    Předmět: Citovat

mojekyticka napsal:
neewe napsal:
Nemáte náhodou někdo zkušenost s mandlovým olejem ESI? viz http://biooo.cz/mandlovy-olej-p-80276.html

Nějak nechápu proč stojí polovinu co Nobilis Tilia...


Pouzivam ho a je stejne dobry jako nobilis, asi to delaji ve vetsim objemu a proto stoji mene, da se vyzkouset v 100ml a nebo rovnou koupit vetsi 500ml. Da se na nem i varit v biooo v Kotve maji oba druhy.


Díky moc za odpověď. Asi si ho pořídím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janasem
21-40
21-40


Založen: 28.12.2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 1:48 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem si koupila tenhle: http://farahfood.cz/all/index.php?page=details&prod=1129&cat=81&group=76 , hlavně kvůli ceně...V Myslíkově ulici mě vyšel na nějakých necelých 80Kč, což je naprosto super.. zatím nemůžu šířit žádné dojmy, ale neřekla bych, že bude jiný, než ty dražší. jen by mě zajímalo.. máte některá zkušenosti s vtíráním do umytých vlásků? dneska jsem si ho trošku napatlala (asi před 2 hodinami) a stále mám takový... "mokro-mastný" pocit.. dávala jsem ho opravdu jen maličko.. myslíte, že se o vsákne, nebo mám umýt znova?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sariel
161-320
161-320


Založen: 26.10.2011
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2011 10:12 pm    Předmět: Citovat

Používám mandlový olej s přidaným meruňkovým a hroznovým (od manufaktury - určitě znáte) a jsem naprosto spokojená. Vtírám do vlásků pár hodin před mytím a používám i na pleť. Spokojená jsem. Čistý mandlový jsem ještě nezkoušela. Určitě časem. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natu
0-7
0-7


Založen: 11.1.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 8:50 pm    Předmět: Citovat

Mandlový olej je dobrý na odlupující se kůži, já si ho občas vtírám na pokožku hlavy, skvěle odstraňuje lupy a kůže nesvědí Smile Na konečky dávám jojobák, protože po mandlovém je mám celkem suché. V lékárnách nechápali co po nich chci, ale vždycky jsem sehnala ve zdravé výživě Wink A jinak mi asi nejvíc sedl mandlový olej od Topvetu, i cenově je přijatelný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AgnesK
21-40
21-40


Založen: 2.4.2012
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 7:01 pm    Předmět: Citovat

Prosím, už jste někdo zkoušeli mandlový olej a měli jste po něm nějakou nepříjemnou kožní reakci?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 10:24 am    Předmět: Citovat

AgnesK napsal:
Prosím, už jste někdo zkoušeli mandlový olej a měli jste po něm nějakou nepříjemnou kožní reakci?


Mně nikdy mandlový žádnou neplechu na kůži neudělal. Dokonce ho používám, když chci zaléčit nějaký ekzém nebo vyrážku, dobře mírní podráždění...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AgnesK
21-40
21-40


Založen: 2.4.2012
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 4:35 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
AgnesK napsal:
Prosím, už jste někdo zkoušeli mandlový olej a měli jste po něm nějakou nepříjemnou kožní reakci?


Mně nikdy mandlový žádnou neplechu na kůži neudělal. Dokonce ho používám, když chci zaléčit nějaký ekzém nebo vyrážku, dobře mírní podráždění...


No právě, to mě zaskočilo, taky jsem všude četla, jak mírní různé obtíže. A mně na první pomazání udělal paseku na hřbetech rukou (jako když mám ruce v zimě nemazané, přemrzlé a pak je namažu - zarudlé silně pálící prasklinky). Pustila jsem to z hlavy, dala jsem si ho trošku do lávové země na obličej a ten mě začal silně pálit a zrudl a zflekatěl. Já mám tu kůži celkově tak trochu hysterickou, ale nechala jsem se uchlácholit tím, jak nadšeně vstřebává kokosák a chová se po něm mravně. No nic, poučení - budu zkoušet, co ano a co ne, a pro první zkoušky budu pořizovat jen co nejmenší balení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gliko
41-80
41-80


Založen: 28.2.2012
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 8:45 pm    Předmět: Citovat

AgnesK napsal:
astrid napsal:
AgnesK napsal:
Prosím, už jste někdo zkoušeli mandlový olej a měli jste po něm nějakou nepříjemnou kožní reakci?


Mně nikdy mandlový žádnou neplechu na kůži neudělal. Dokonce ho používám, když chci zaléčit nějaký ekzém nebo vyrážku, dobře mírní podráždění...


No právě, to mě zaskočilo, taky jsem všude četla, jak mírní různé obtíže. A mně na první pomazání udělal paseku na hřbetech rukou (jako když mám ruce v zimě nemazané, přemrzlé a pak je namažu - zarudlé silně pálící prasklinky). Pustila jsem to z hlavy, dala jsem si ho trošku do lávové země na obličej a ten mě začal silně pálit a zrudl a zflekatěl. Já mám tu kůži celkově tak trochu hysterickou, ale nechala jsem se uchlácholit tím, jak nadšeně vstřebává kokosák a chová se po něm mravně. No nic, poučení - budu zkoušet, co ano a co ne, a pro první zkoušky budu pořizovat jen co nejmenší balení.

Tak ja myslim,ze takuto reakciu cisty mandlovy olej neurobi. Je to ako jeden z najjemnejsich olejov dokonca pre novorodencov s velmi malym rizikom alergickej reakcie. Hladala by som chybu v tomto konkretnom vyrobku( nejaku pridanu zlozku, alebo ci sa vobec jedna o mandlovy olej)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AgnesK
21-40
21-40


Založen: 2.4.2012
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 9:32 pm    Předmět: Citovat

Gliko napsal:
AgnesK napsal:
astrid napsal:
AgnesK napsal:
Prosím, už jste někdo zkoušeli mandlový olej a měli jste po něm nějakou nepříjemnou kožní reakci?


Mně nikdy mandlový žádnou neplechu na kůži neudělal. Dokonce ho používám, když chci zaléčit nějaký ekzém nebo vyrážku, dobře mírní podráždění...


No právě, to mě zaskočilo, taky jsem všude četla, jak mírní různé obtíže. A mně na první pomazání udělal paseku na hřbetech rukou (jako když mám ruce v zimě nemazané, přemrzlé a pak je namažu - zarudlé silně pálící prasklinky). Pustila jsem to z hlavy, dala jsem si ho trošku do lávové země na obličej a ten mě začal silně pálit a zrudl a zflekatěl. Já mám tu kůži celkově tak trochu hysterickou, ale nechala jsem se uchlácholit tím, jak nadšeně vstřebává kokosák a chová se po něm mravně. No nic, poučení - budu zkoušet, co ano a co ne, a pro první zkoušky budu pořizovat jen co nejmenší balení.

Tak ja myslim,ze takuto reakciu cisty mandlovy olej neurobi. Je to ako jeden z najjemnejsich olejov dokonca pre novorodencov s velmi malym rizikom alergickej reakcie. Hladala by som chybu v tomto konkretnom vyrobku( nejaku pridanu zlozku, alebo ci sa vobec jedna o mandlovy olej)


Je to extra panenský bio mandlový olej Country Life. Nevím, jestli mám zkoušet koupit třeba od Nobilisu a testovat to. Moc se mi nechce do toho vrážet peníze a riskovat další nepříjemné reakce. Ale možná to přece jen testnu - ať vím, co a jak. A sníst ho v salátu můžeme vždycky, že. :o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.