V jakém věku jste se rozhodli pro dlouhé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=76155ad3f25e3b099ec80ac2d710d807Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

dlouhé vlasi chci a i pěstuji si
od dětství
23%
 23%  [ 53 ]
od 15ti +
65%
 65%  [ 146 ]
od 25ti +
7%
 7%  [ 17 ]
od 35ti +
2%
 2%  [ 6 ]
od 50ti +
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 222

Autor Zpráva
Císařovna
21-40
21-40


Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 5:48 pm    Předmět: Citovat

V dětství jsem měla dlouhé vlasy na zadek. Máma mi je nechtěla dát ostříhat, ale já měla svoji hlavu a v 10 letech jsem si přímo vydupala svoje první ostříhání. Very Happy Maminka mi domluvila, že to necháme do půli zad, i když já chtěla ještě víc. Pak jsem si je nechala rok od roku víc a víc zkracovat, nechala jsem si udělat ofinku a ve 14 jsem skončila s mikádem (takovým, jak je to ještě vepředu delší). Jak jsem byla hloupá... Embarassed Ještě, že mě nenapadlo se barvit, to bych se asi musela zabít. Very Happy
Pro dlouhé vlasy jsem se rozhodla v 15 a zatím mě to drží. Akorát tento rok jsem si je nechala trochu víc ustřihnout, abych měla vlasy zarovnané do jedné délky (což teda ještě úplně nemám), ale jinak se mi stříhací záchvaty vyhýbají. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glory
41-80
41-80


Založen: 21.6.2011
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 1:46 pm    Předmět: Citovat

tak ja som sa v 9 rokoch napriek nesúhlasu rodičov prvý krát ostrihala (teraz si hovorím, že aká som bola hlúpa)......z vlasov po pás boli za pár sekúnd vlasy po ramená.....v 11 som sa ostrihala tak, že vlasy sa mi nedali dať ani do gumičky - v 12 som urobila posledné výrazné strihanie a potom som sa rozhodla pre dlhé vlasy(som si povedala že pri najhoršom to zase ostrihám, ak to nebude dobré) odvtedy chodím tak maximálne raz do roka zastrihnúť končeky....ubehlo 5 rokov a mňa ani len nenapadlo ostrihať sa Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.