transformace na hybridního vegana - NEED HELP!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d79fab8c4d16b5735e579ca3621cfa40Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2012 10:03 pm    Předmět: Re: VEGAN cheesecake Citovat

Kájuš napsal:
Dělala jsem jednou vegan cheesecake ségře k narozeninám a strašně moc nám zachutnal Wink je podle tohodle videa:
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=Fnvltzn14fA

Akorát jsem nesehnala kokosové sladidlo, tak jsem ty jahody na tu nejschvrnější vrstvu rozmixovala s kokosovým mlékem..a protože jsem nechtěla kupovat drahé kešu oříšky (stačili vlašáky a pekany do krusty), tak jsem koupila 2x bílé tofu a rozmixovala, osladila javorovým sirupem a šlo to Wink

Teda, ten vypadá luxusně Shocked Škoda, že nemám mixér, snad překecám mamku, až u nich budu, že bychom ho zkusily, až budou domácí jahody.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kájuš
0-7
0-7


Založen: 26.9.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 5:03 am    Předmět: Cheesecake Citovat

No my jsme měli doma mlýnek na maso, kterej stejně nepoužíváme, dali jsme tam nějakou násadu a šlo to krásně..taky nemáme tenhle super mixér Wink Tak jestli ho budeš někdy zkoušet, tak ať chutná ! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 10:38 am    Předmět: Re: Cheesecake Citovat

Kájuš napsal:
No my jsme měli doma mlýnek na maso, kterej stejně nepoužíváme, dali jsme tam nějakou násadu a šlo to krásně..taky nemáme tenhle super mixér Wink Tak jestli ho budeš někdy zkoušet, tak ať chutná ! Smile

Já bohužel nemám žádný kuchyňský přístroj kromě otvíráku na konzervy a vývrtky na špunty Very Happy Leda že bych ty ořechy rozmlátila válečkem, ale to se nikdy nedostanu na tak krásně hladkou konzistenci. Prostě si musím počkat, no Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.