Marie Jana & my
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=97f84354bee5b018175d31fdde2b23afZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Hulíte trávu?
Ano, pravidelně
4%
 4%  [ 3 ]
Výjimečně si dám
29%
 29%  [ 19 ]
Ne, a vadilo by mi to i u partnera
66%
 66%  [ 43 ]
Celkem hlasů : 65

Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 1:06 pm    Předmět: Citovat

mozem sa spytat v com je pozitie marihuany v kolaci ine ako ked si ju clovek zapali ako cigaretu?
v tychto veciach som dost neznala, ale podla mna to bude asi posobit na cloveka tak isto , nie?
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 3:15 pm    Předmět: Citovat

No rozdíl je v tom kdy to začne působit - kouřením to jde rychleji do krve, když to člověk sní tak je nástup třeba i po pár hodinách, navíc se tím pádem i hůř odhaduje dávka.

Jinak já kouřila asi 2x za život a účinky celkem žádné.
Pak jsem měla jednou koláčky a bylo mi akorát divně od žaludku a jednou "space cake" v Amsterdamu a to byl celkem zážitek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 3:31 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
mozem sa spytat v com je pozitie marihuany v kolaci ine ako ked si ju clovek zapali ako cigaretu?
v tychto veciach som dost neznala, ale podla mna to bude asi posobit na cloveka tak isto , nie?


Pokud marihuanu sníš, tak do těla dostáváš THC, které má různé účinky různého stupně probádanosti. Pokud jí vykouříš, tak navrch ještě obohacuješ plíce o dehet a jiné zplodiny vzniklé při hoření celulozy (která je ve všech rostlinných pletivech, ať už tabáku nebo marjánky). Plus taky plíce proplachuješ hodně teplým kouřem, což je taky nezdravé.
Tj. to co na marihuaně nejvíc škodí (respektive jediné, co i při rozumných dávkách prokázaně škodí) jsou právě látky vzniklé při spalování, tedy při kouření.
Jinak je pravda, že nevýhodou jídla s marihuanou je horší odhad dávky, chce to to nepřehánět a dát si radši méně než více Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 4:44 pm    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Jinak je pravda, že nevýhodou jídla s marihuanou je horší odhad dávky, chce to to nepřehánět a dát si radši méně než více Cool


presne tak. a účinok sa dostavuje neskôr. niekedy aj oveľa neskôr - čo niektorých "expertov" nabáda k tomu, aby si dali znovu a potom je tá dávka oveľa vyššia a človek nad tým stráca kontrolu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 6:27 pm    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
No rozdíl je v tom kdy to začne působit - kouřením to jde rychleji do krve, když to člověk sní tak je nástup třeba i po pár hodinách, navíc se tím pádem i hůř odhaduje dávka.

Jinak já kouřila asi 2x za život a účinky celkem žádné.
Pak jsem měla jednou koláčky a bylo mi akorát divně od žaludku a jednou "space cake" v Amsterdamu a to byl celkem zážitek Very Happy



no ja som nikdy nemala v ziadnej forme, ale tiez sa chystam do amsterdamu...Very Happy a kedze ja to fajcit ozaj nechcem, tak trochu ma laka vyskusat ten ich kolac...ale neviem neviem, aj sa bojim, aj ma to zaujma Very Happy
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 6:30 pm    Předmět: Citovat

Asi už jsem psala, že jsem ji na sobě zkusila 3x v různých fázích života a z různých zdrojů a nic. Ale lautr nic. Já jsem odolná vůči různým takovým neřádům Laughing Jediné, co se mi tenkrát naposled povedlo, bylo spálit si obličej (citlivá pleť nesnese žár tak blízko) a strašlivě mi vyletělo akné.
Moje tělo prostě požaduje samé čisťounké věci Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 6:39 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
Caithlin napsal:
No rozdíl je v tom kdy to začne působit - kouřením to jde rychleji do krve, když to člověk sní tak je nástup třeba i po pár hodinách, navíc se tím pádem i hůř odhaduje dávka.

Jinak já kouřila asi 2x za život a účinky celkem žádné.
Pak jsem měla jednou koláčky a bylo mi akorát divně od žaludku a jednou "space cake" v Amsterdamu a to byl celkem zážitek Very Happy



no ja som nikdy nemala v ziadnej forme, ale tiez sa chystam do amsterdamu...Very Happy a kedze ja to fajcit ozaj nechcem, tak trochu ma laka vyskusat ten ich kolac...ale neviem neviem, aj sa bojim, aj ma to zaujma Very Happy


Tak radím opravdu pozor na dávkování, já měla čtvrku oné "bábovky" a bylo z toho několik velice zvláštních hodin Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 6:54 pm    Předmět: Citovat

no ja som citala, ze ked to clovek zje, tak ten stav pride neskor ale trva podstatne dlhsie, na nete v serioznych clankoch bolo uvedene, ze aj 8 az desat hodin. tak fakt neviem....mozno to nakoniec necham tak Very Happy
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.