Kouty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f197648bea6d1e97a35540da6612ade0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 4:59 pm    Předmět: Citovat

ladyquerida napsal:
není to žádná velká tragédie, mně osobně to omezuje vlastně jen v tom, že nemůžu nosit vysoko vyčesané culíky a drdoly, ale třeba zrovna u těch vysokých drdolů mi přijde, že ne každý na to má správný tvar hlavy, takže by mi třeba ani bez koutů neslušely Razz

Když mně právě vyčesaný vlasy prokazatelně slušej.. Mad
Nedávno jsem se připojila k diskuzi o hustotě vlasů, někdo tam psal, že má obvod culíku tolik a tolik i s ofinou. Uvědomila jsem si, o kolik vlasů vlastně ochuzuju účes, když potřebuju tak hustou ofinu na zakrytí koutů. Ještě že mám průměrné množství vlasů. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 5:49 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
ladyquerida napsal:
není to žádná velká tragédie, mně osobně to omezuje vlastně jen v tom, že nemůžu nosit vysoko vyčesané culíky a drdoly, ale třeba zrovna u těch vysokých drdolů mi přijde, že ne každý na to má správný tvar hlavy, takže by mi třeba ani bez koutů neslušely Razz

Když mně právě vyčesaný vlasy prokazatelně slušej.. Mad
Nedávno jsem se připojila k diskuzi o hustotě vlasů, někdo tam psal, že má obvod culíku tolik a tolik i s ofinou. Uvědomila jsem si, o kolik vlasů vlastně ochuzuju účes, když potřebuju tak hustou ofinu na zakrytí koutů. Ještě že mám průměrné množství vlasů. Razz


Tak to je vlastně super, ne? Wink
Pokud někdo nemá vysloveně moc jemné či řídké vlasy, že by opravdu musel počítat každý vlas, o který se ofinou ochudí, tak bych se tím netrápila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.