Natáčky, kulma, trvalá...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=008df3dcdb6364587f703fd2ac11d739Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 11:10 am    Předmět: Citovat

Jeee tiež ich mám, mám aj kratšie vlasy Smile - len som bola lenivá vyskúšať zatiaľ Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladulinkaaa
8-20
8-20


Založen: 19.9.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 1:51 pm    Předmět: Magické natáčky Citovat

Ahojky, koukám, že tu máte zkušenosti s těma "magickýma natáčkama"...uvažuju, že bych je vyzkoušela...viděla jsem, že jsou i extra dlouhé v balíčku po 25...Vystačí vám třeba těch 25 natáček na celé vlasy? Mám právě vlasy docela hustý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cataline
8-20
8-20


Založen: 7.11.2011
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 5:28 pm    Předmět: Citovat

Tyto natáčky dostala sestra k vánocům, tak jsem si je zkusila... A výsledek? Značně neuspokojující Confused Samotná aplikace mi problémy nedělala a vím, že jsou určeny na kratší vlasy, tak bych ještě překousla to, že jsem si musela dávat dvě za sebe. Nicméně ten pocit, když vaše vlasy protahujete úzkým tunýlkem a cítíte jak se každý jednotlivý vlas odírá o ten hrubý povrch už zažít nechci Rolling Eyes .Natáčky jsem si dávala na polomokré vlasy bez jakéhokoliv tužidla a nechala jsem si je přes noc. Spí se s nimi celkem dobře, když je naštelujete tak aby vás nikde netlačily Very Happy .Ráno jsem je sundala a nestačila jsem se divit. Očekávala jsem krásné kudrlinky a místo toho jsem měla vlasy stočené do takových úzkých trubiček, které vůbec nevypadali pěkně. Možná to je tím, že jsem dávala moc tlusté prameny, ale jinak by ty natáčky nevyšly (a to máme prosím dvě balení Confused ) A nebo mám prostě blbé vlasy... i když vlnky z copu nebo drdolu na něm drží bez problému... Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ladulinkaaa
8-20
8-20


Založen: 19.9.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 6:43 pm    Předmět: Citovat

Cataline napsal:
Tyto natáčky dostala sestra k vánocům, tak jsem si je zkusila... A výsledek? Značně neuspokojující Confused ...


Aha, já na ně právě četla všude samou chválu, tak jsem o nich začala přemýšlet..a na dlouhé vlasy jsem právě našla ty extra dlouhé, ty normální by mi taky nestačili...tak on to asi zas takovej zázrak nebude, co? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikro
41-80
41-80


Založen: 17.1.2011
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 8:58 pm    Předmět: Citovat

Ono je vážně lepší dávat tenší prameny. Já jsem si je dávala vždycky jenom na konce vlasů a vypadalo to dobře - vlasy skoro rovný, jenom konce zatočený Very Happy Někomu se to tak dělá samo, takový štěstí já nemám Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladulinkaaa
8-20
8-20


Založen: 19.9.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 10:02 pm    Předmět: Citovat

mikro napsal:
Ono je vážně lepší dávat tenší prameny. Já jsem si je dávala vždycky jenom na konce vlasů a vypadalo to dobře - vlasy skoro rovný, jenom konce zatočený Very Happy Někomu se to tak dělá samo, takový štěstí já nemám Confused


Takže tobě to ve vlasech dělalo takový ty lokýnky jak jsou u toho všude na fotkách nebo videích, když si to dělala s tenčími prameny? Smile ....když to bych asi fakt musela zainvestovat aspoň do dvouch balení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 11:12 am    Předmět: Citovat

Mam dotaz: stale mne jeste nepustila touha po (alespon Laughing) vlnitych vlasech, ovsem zjistuju, ze jakakoliv prace s mymi mokrymi vlasy je prakticky nemozna (cucha se to, rozcesat to nejde, pracovat s tim uz vubec nejde ...), tak sem se chtela zeptat, kdyz si vlasy nejdriv zapletu do copu a teprve potom je namocim a necham uschnout, bude to mit stejny efekt, jako kdyz je budu zapletat za mokra?
Da se ten stejny princip vyuzit i pri "sneckovani" ?

Ja jen ze mam nejak moc casu a roupama nevim coby a se suchyma se preci jen pracuje lepe ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 9:01 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že s tím zapletením to určitě půjde, kolikrát jsem dělala, že jsem si nejdříve upletla cop a teprve potom ho namočila. Ale muselo by se to asi pořádně, ať se voda dostane všude Cool . Mě to vždycky stačilo i tak nějak "zleva, zprava, dobrý" Laughing . Efekt mi přišel stejný jako za mokra Smile.

Ale jak se šnečkama nevím, ty jsem na hlavě ještě neměla Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 6:12 am    Předmět: Citovat

No, já musím říct, že mi jakýkoli vlnkování drží líp, když ho udělám poctivě za mokra, než kdy zapletu/zašnekuju za sucha a pak to namočím. Ale vzhledem k tomu, že mi po několikaletým hennování (a taky jak mi přece jenom to háro poporostlo a je těžší) jakýkoli vlny obecně moc nedržej, takže ten rozdíl dělá tak půl dne. Bejvaly doby, kdy mi vlnky ze šnečků držely několik dní -sice postupně povolovaly, ale furt byly znát, až nakonec zůstaly vícméně rovný vlasy, ale ne tak připláclý k hlavě. Dneska mám zpravidla po vlnách do druhýho dne (a když je udělám nasucho a máčím potom, tak zpravidla ještě ten samej den večer.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2012 8:22 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
No, já musím říct, že mi jakýkoli vlnkování drží líp, když ho udělám poctivě za mokra, než kdy zapletu/zašnekuju za sucha a pak to namočím. Ale vzhledem k tomu, že mi po několikaletým hennování (a taky jak mi přece jenom to háro poporostlo a je těžší) jakýkoli vlny obecně moc nedržej, takže ten rozdíl dělá tak půl dne. Bejvaly doby, kdy mi vlnky ze šnečků držely několik dní -sice postupně povolovaly, ale furt byly znát, až nakonec zůstaly vícméně rovný vlasy, ale ne tak připláclý k hlavě. Dneska mám zpravidla po vlnách do druhýho dne (a když je udělám nasucho a máčím potom, tak zpravidla ještě ten samej den večer.


Ach jo, henna super, ale to jsou vyhlídky, že se zkrátí doba zvlnění.. Už teď mi to (se stylingem i bez) bydrželo max 2 hodiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.