Kluci a barvení vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=01be85c8c23699b294e47ba06d68d370Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 1:38 am    Předmět: Citovat

Mě se nabarvený kluci většinou taky nelíběj, protože v 99% případů je to udělaný doma, anebo prostě hnusně Confused Jemňoučkej melír mi nevadí, pokud není na moc tmavých vlasech. Když je barva udělaná dobře a celkově ladí s obočím, řasama, barvou pleti a tak, nevadí mi to, proč ne Smile
A když už tu rozebíráte blonďáky, takový ty hodně "vyšisovaný" se mi fakt dost líběj Embarassed Smile Zrzci taky hodně (asi si říkáte že jsem divná co?... Very Happy )Anebo hoodně tmavý až černý bruneti Laughing Nojo, na barvě mi ani tak nesejde, stejně jako na barvě očí, důležitější je pro mě krom dobrý duše samozejmě i dlouhej vlas, anebo aspoň delší Embarassed Smile I když, občas se mi zalíbí i kluk s krátkejma, ono stejně nejdůležitější je to, jakej člověk je, než jaký vlasy mu kdo nadělil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 10:40 am    Předmět: Citovat

Proč ne. Osobně jsem ale narážela spíš na kluky, kterým to jenom uškodilo - buď zvolili odstín, který k nim vůbec nešel a vytvářelo to obrovský kontrast s obočím, s vousy, nebo to neuměli udržovat, takže měli hnusné odrosty. Pokud to ale někdo umí, proč by nemohli kluci taky používat barvu, když jim to dopomůže k lepšímu vzhledu...

Jinak se mi nelíbí zmínění vyšisovaní blonďáci, mám radši odstíny hnědé - i ta nazrzlá může být.
Tak jako tak, ti přiměřeně prošedivělí charismatičtí vlasatci u mě stejně vedou. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aailyyn
0-7
0-7


Založen: 28.5.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 10:21 pm    Předmět: Citovat

No, dolů to nedostaneš... pokud nejsi odhodlaný to přebarvit, odbarvit, jakkoli zlikvidovat (třeba i ostříháním), chodit prostě tak nebo stoprocentně přesvědčený, že to bude vypadat dobře, tak bych to neriskovala. Černá dolů nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.