henna+indigo

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ec9d4c56f2396a260b669f4a462549a3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LadyMary
0-7
0-7


Založen: 4.7.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2012 2:03 pm    Předmět: henna+indigo Citovat

Dobry den. Prosim vas o radu.nedavno som si objednala ciernu hennu a prisla mi aj s indigom...kedze ju idem vyskusat prvy krat, neviem ci ju mam s tym indigom zmiesat, lebo sa tam o tom nepise.dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2012 2:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já tedy černou hennou nebarvím, ale podle toho, co vím, tak právě indigo dělá tu černou barvu, jelikož henna sama o sobě je zrzavá, takže určitě smíchat a co to máš za značku? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Praya
8-20
8-20


Založen: 28.2.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2012 8:44 pm    Předmět: Citovat

Také bych řekla, že smíchat Smile. A též by mě zajímalo co to je za značku Wink. Objednávám si také černou hennu a vždycky mi došla už namíchaná...ale s poměrem neporadím :/.
_________________
Stavas se navzdy zodpovednym za to, cos k sobe pripoutal - Antoine de Saint Exupery
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyMary
0-7
0-7


Založen: 4.7.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2012 1:33 pm    Předmět: Citovat

je to presne táto http://www.hennayvette.sk/hennE-color-Cierna-henna-100-g-p-15.html?zenid=33cugerp29guun50bmpoudork5 a ďakujem vám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Praya
8-20
8-20


Založen: 28.2.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2012 6:11 pm    Předmět: Citovat

Podle toho co jsem se dočetla na foru, tak by to měla být dobrá značka Smile, ale já s ní osobně zkušenosti nemám, tak snad poradí někdo zkušenější Smile....ale, určitě smíchat, jen nevím v jakém poměru...
_________________
Stavas se navzdy zodpovednym za to, cos k sobe pripoutal - Antoine de Saint Exupery
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2012 6:45 pm    Předmět: Citovat

Hennecolor by uz mela byt namichana (uvnitr by mel byt jen jeden pytlik s pravdepodobne zelenym praskem). Pokud neni, tak smichat (divim se Shocked) v pribliznem pomeru 1:2 ve prospech indiga (tak bych to udelala ja, pokud bych chtela co nejtmavsi vlasy). Eventuelne pak muzes ubirat te "zrz" henny, ale indigo samo o sobe spatne chyta a rychle se vymyva .... pokud chces radeji nejakou hnedou, tak bych pomer obratila, eventuelne to dala 1:1. Bude z toho pak takova hnedozrzava, tmava v zavislosti na tom, kolik tam toho indiga das.

Jinak zalevat odstatou vodou (tak, abys v ni udrzela ruku, spis takova prijemne tepla na kuzi), eventuelne cernym cajem stejne teploty s cca jednou az dvema cajovymi lzickami soli. To pomuze indigu lepe poustet barvu a henna nepujde tolik do zrz (nebude tam tolik zrz odlesku, respektive nemelo by).

Koneckoncu jaka z toho vyjde barva zavisi i na tom, jak moc ti henna ci indigo na vlasy chyti a posleze jak moc se te to bude drzet. To je bohuzel u kazdeho individualni a neda se predem rict, jak to budes mit zrovna ty ... (pokud hennujes uplne poprve).

Kazdopadne drzim palce, at se ti to vyvede dle tvych predstav Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.