!!!Pomoc!!! Jak se zachází s papiloty?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=12939bfba15b7ecafbe4d37939b7294eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so březen 05, 2011 8:04 pm    Předmět: Citovat

tak som neodolala a nakupila si papiloty. pre isotu ich mam 40, aby stacili Laughing budem to davat na mokre vlasy, tak som zvedava co to spravi
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 9:42 am    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
budem to davat na mokre vlasy, tak som zvedava co to spravi

úplně na mokré bych to nedávala, nebo ti to neuschne a vlnky nebudou Wink (mně to teda neuschne, ani když to dám na vlhké, já musím počkat, až jsou suché a pak teprv můžu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 12:13 pm    Předmět: Citovat

nakoniec som to davala na suche, sa mi ich nechcelo macat a vysledok je velmi uspokojivy, velke objemne vlny hlavne ku koncom. uplne ako tie ucesy z reklamy.
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tykvička
0-7
0-7


Založen: 2.9.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2011 11:57 am    Předmět: Citovat

Ahoj...chtěla jsem se zeptat,zda máte někdo zkušenosti s papiloty z Dedry...koupila jsem si je asi minulý měsíc a ještě jsem je nezkoušela...nemám s tím žádné zkušenosti,tak se toho trochu bojím...dík moc za odpověďSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kozarohata
0-7
0-7


Založen: 15.7.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2012 8:41 pm    Předmět: papiloty Citovat

já jsem si na večer dělala místo papilot ubrousky.vzala jsem si pramen vlasů , navlhčila ho a jednou ho omotala okolo ubrousku a pak hoi namotrala celý.když byl zamotám jeho konce se svázaly.takhla jsem pokračovala po celé hlavě.když jsem měla vše hotové uzlíky jsem nastříkala tužidlem a šla jsem spát . ráno jsem měla dokonalé vlny a účes se nemusel ani česat. skvělé stránky jsou:http://www.stream.cz/kategorie/481-new-you
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.