Krasobruslení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3518388b5abad2f2e479ff9faca51f8eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 9:48 pm    Předmět: Citovat

Milovníku děkuju za uznání Smile
S hokejistama je to občas zábava že?=) Ale to u krasobruslařů také =D
Jinak souhlasím se Soufflet. Já dám za rok průměrně 37 000 radši na to nechci ani myslet brrr.Měsíčně za víkendové tréninky a suchou přípravu platím 2500 a za individuální tréninky a suchou přípravu 250 takže tak průměrně 3000, k tomu jednou za měsíc broušení, které stojí 100 Kč a jednou za čas nějaká ta výbava...šaty tak dvakrát do roka nejméně 2000, za jedny, punčocháče za 700, chrániče, rukavice a tak.. No ale tak průměr měsíčně jsou 3000...To zní ještě dobře, ale jakmile se to sečte...hrůza...rodiče nadávají, ale platí mi to, jelikož vědí, že mi to hodně dává...Nebudou platit věčně..Táhne mi na 15( to je chabý věk Laughing ) a začnu se porozhlížet po nějaké té časově vyhovující brigádě..Tím bych mohla rodičům alespoň trochu finančně přispět...Já vím většina teenagerů v mém věku si vydělává na věci pro sebe oblečení a tak, ale já to chci věnovat brusku..Později asi studiu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 3:21 pm    Předmět: Komentář Citovat

Soufflet a Awerin, děkuji Vám za odpovědi. Rodiče to ale nakonec zaplatí rádi, většina chce pro své děti to nejlepší, někteří si tak třeba nahrazují to, čeho sami nedosáhli. Těm malým dětem to asi mnohdy ani nedojde, kolik to stojí, a berou to jako smozřejmost a neváží si toho... U Vás tomu tak není, to vidím. A když se to dělá vrcholově, tak jsou to další ohromné částky... Soufflet, Ty jsi trénovala denně... Awerin, to s tou brigádou je dobrý nápad, ulehčila bys rodičům, jen nevím, jak při svém nabitém programu najdeš čas ještě na práci... A to nejsi na ledě každý den. Snad v létě... Aby ses nestrhala... Awerin, to by bylo, kdyby Tvoji vrstevníci investovali peníze do takových aktivit jako je sport nebo umění... To by bylo něco. Fandím Ti. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 6:55 pm    Předmět: Citovat

Mám kamaráda a ten má tu šťastnou možnost vydělat si za týden 2000 kč..Je mu patnáct.Jediný nápad jak je utratit pro něj je nakoupit tunu chlastu hulení a cigaret na páteční "kalbu" ...Chodí totiž pravidelně v pátek chlastat...je to smutné
Jinak vrátila jsem se z BeNeLuxu bylo to úžasné Wink Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 12:09 am    Předmět: Komentar Citovat

Awerin napsal:
Mám kamaráda a ten má tu šťastnou možnost vydělat si za týden 2000 kč..Je mu patnáct.Jediný nápad jak je utratit pro něj je nakoupit tunu chlastu hulení a cigaret na páteční "kalbu" ...Chodí totiž pravidelně v pátek chlastat...je to smutné
Jinak vrátila jsem se z BeNeLuxu bylo to úžasné Wink Smile Very Happy


Awerin, ani nevis, jakou mam z Tebe radost. Smile Nastesti je Vas takovych vic... Jsem rada, ze v zemich beneluxovych bylo dobre. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zvědavá
21-40
21-40


Založen: 28.8.2006
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 3:35 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, po dlouhé době jsem zde a rovnou s prosbou. Prosím krasobruslařky, pokud znáte někoho, kdo si chce koupit nové brusle, řekněte mu o mojí nabídce. Prodám úplně nové boty Risport RF3-Super, velikost 250 C (na velikost nohy 4 - 4,5). Používané jen 3 hodiny (nesedí mi). Původní cena 5 400 Kč. Jsem ochotna hodně slevit, cena dohodou, mohu dodat i původní paragon. Boty mají vyvrtané díry na nože MK Proffessional. Kontakt lichov@centrum.cz. Díky
_________________
Co nás nezabije, to nás posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 11:37 pm    Předmět: Komentář Citovat

Ahoj, Soufflet, tak tu obnovuji diskusi, jak sis přála. Very Happy

Kamarádi (dva páry) mě minulou středu vytáhli na umělou ledovou plochu, která je vedle Olympie za Brnem... Měli pro mě překvapení... A tím byl pobyt na ledě. Tak jsem si zabruslila a spadla jen jednou, což ale byla jejich vina, když mě umístili na první místo vláčku, nebo jak se tomu říká. Bruslila jsem po asi 10 letech - jenže tehdy to bylo minutové představení, které se nedá počítat... Jako malý kluk jsem chodila rok do hokejové přípravky v Nymburce, ale pak už jsem nepokračovala, takže jsem všechno zapomněla. Nakonec jsem se rozjezdila, ale i tak jsem vypadala strašně nemotorně, nedovedu zabrzdit (mantinel to jistí), bruslit pozadu... Jsem takové nepohyblivé poleno, které se bojí, neb má rozvinutý pud sebezáchovy, a proto se nedokážu uvolnit... Hrůza. Ale nezabila jsem se a to je hlavní... Vstupné bylo za 20 a půjčení bruslí za 30 Kč. Jak jsem upadla, tak mi chvíli trvalo, než jsem zjistila, kam mám dát nohy, jak mám zapřít brusle, abych se postavila a znovu neuklouzla... Jenom jsem si při tom pádu - asi tedy při něm - rozbila plastové pouzdro na brýle, které jsem měl v kapse bundy, respektive v děravé kapse, která mi zasahuje až na zadek, a díky tomu se mi do ní vejde spousta věcí... Takže si budu muset opatřit nové pouzdro, pro které si asi zajedu domů do Nymburka. Hlavní však je, že jsem se nepolámala, bo v mém věku to srůstá už špatně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lirien
21-40
21-40


Založen: 25.4.2010
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 8:53 pm    Předmět: Citovat

Koukám, že toto vlákno už je delší dobu poněkud mrtvé, přesto se zkusím zeptat.

Nemáte někdo tušení, kde bych mohla sehnat kolečkovou "násadu" na lední brusle? Vypadá to viz. odkaz, bohužel jsem neschopná sem obrázek umístit přímo. Takže: http://e-sk8r.com/store/index.php?act=viewProd&productId=72
Našla jsem i oficiální web ( http://www.inlinefigure.com/products-SW.htm ), nicméně by mě zajímalo, zda se to dá pořídit i tady v ČR.

Děkuji za případné odpovědi! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.