Účes maskující klapaté uši?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b199bd370c7c1e108fd70b4921aec58bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 7:20 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Keď som bola malá, tiež som mala riadne ušiská .. .a potom som do nich neako dorástla Very Happy .... a teraz s tým problém nemám Smile ... (ale nebojte, vykompenzovalo sa mi to tak že mi od 16tich narástol frňák ako hrom a dovtedy bol rovný Very Happy, zlaté odstávajúce uši veru ... nechápem vývoj mojej hlavy vôbec, príde mi neaký neskorý Very Happy )............... Ale teda najlepšie sú tie látkové čelenky a nízke copy Smile


Laughing Laughing Laughing toto ma veľmi pobavilo Laughing ale tiež sa tomuto divímVery Happy čo pred dvomi rokmi som bola pyšná aký mám supr dupr nos tak teraz mi príde veľký a divného tvaru, takisto oči..vždy som mala veľké kukadlá a teraz sa mi zrazu zdajú malé na tej tvári Laughing Laughing ten vývoj fakt prichádza ako sa mu zachce Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2012 11:45 pm    Předmět: Citovat

Tak jako malá jsem měla dobrý ušiska, máma do mě furt šila ať s tím jdu na plastiku-11-12 let a táta naopak že né né......no a tak jsem se asi v těch 12 odhodlala....no jako nic extra....kdoby chtěl, tak živě popíši Laughing ....no jinak operace se nevydařila, jelikož jedno ucho mám nepatrně větší a na obě mi dali stejný počet stehů...takže mi jedno ucho odstávalo stejně...takže jsem asi rok nosila šátky a tak.....no a pak jsem se rozhodla, asi ve 13, že na to půjdu znova na tu opravu Laughing no a teď jsem fakt za to ráda, že jsem na to šla, i za tu cenu, že to zrovna příjemnýá moc nebylo a byly s tím problémy....jinak jsem nosila různé šátky, měla jsem ofinu postupně sestříhanou....a když jsem byla hodně malá, tak jsem si ty uši přicvakávala k vlasů Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 12:41 am    Předmět: Citovat

Hmm, asi taky přihodím svoje k tomuhle tématu... jako malá jsem měla odstávající uši jak slon Bimbo Very Happy Naši mi dojednali operaci, za což jsem jim fakt nesmírně vděčná, ale i tak s těma ušima nejsem spokojená a nerada je ukazuju se staženejma vlasama. Zůstal mi takovej motýlí tvar, čili nahoře a dole odchlíplý a prostředek ucha je u hlavy víc. No nikdo si toho asi moc nevšimne, ale mě se to prostě moc nelíbí... ale kdybych si měla vybrat mezi tímhle a tím co jsem měla na základce, jednoznačně beru "motýlí tvar" Very Happy Jinak kvůli tomu jsem nosila vlasy hlavně rozpuštěný, a nebo ofinu+sestříhaný prameny, což zepředu ty vlasy mírně maskovalo. Dneska si z toho už moc nedělám, a nosím je všechny dlouhý... ale obecně sesříhat prameny u obličeje je celkem účinný Smile Pokud má někdo hodně hustý vlasy, což mě se teda netýká, tak i rozpuštěný dlouhý to skryjou dost Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 12:01 am    Předmět: Citovat

no len šťastlivci s hustými moc tento problém neriešia ... lebo im ušká netrčia cez vlasy, ako som to poznala ja Very Happy ... hotový elf...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 12:02 am    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
Kvetinka06 napsal:
Keď som bola malá, tiež som mala riadne ušiská .. .a potom som do nich neako dorástla Very Happy .... a teraz s tým problém nemám Smile ... (ale nebojte, vykompenzovalo sa mi to tak že mi od 16tich narástol frňák ako hrom a dovtedy bol rovný Very Happy, zlaté odstávajúce uši veru ... nechápem vývoj mojej hlavy vôbec, príde mi neaký neskorý Very Happy )............... Ale teda najlepšie sú tie látkové čelenky a nízke copy Smile


Laughing Laughing Laughing toto ma veľmi pobavilo Laughing ale tiež sa tomuto divímVery Happy čo pred dvomi rokmi som bola pyšná aký mám supr dupr nos tak teraz mi príde veľký a divného tvaru, takisto oči..vždy som mala veľké kukadlá a teraz sa mi zrazu zdajú malé na tej tvári Laughing Laughing ten vývoj fakt prichádza ako sa mu zachce Laughing


... je to proste nevyspytateľné Very Happy ... ale keby aspoň k lepšiemu ... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karik111
0-7
0-7


Založen: 16.7.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 5:25 pm    Předmět: Citovat

Mám úplně ten samý problém ale háček je v tom že mám také velké háro ne že by mi to vadilo Very Happy ale někdy si prostě potřebuju udělat culík holky říkají že mi to sluší jenže ty uši to mu vadí potřebovala bych tip na nějakej dobrej culík i když je to asi nesmysl Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 8:35 pm    Předmět: Citovat

karik111 napsal:
Mám úplně ten samý problém ale háček je v tom že mám také velké háro ne že by mi to vadilo Very Happy ale někdy si prostě potřebuju udělat culík holky říkají že mi to sluší jenže ty uši to mu vadí potřebovala bych tip na nějakej dobrej culík i když je to asi nesmysl Smile


A neskúsiš práve tú látkovú čelenku? ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 10:21 am    Předmět: Citovat

Já jsem se rozhodla, že si nechám delší vlasy narůst právě kvůli uším Laughing Jako malá jsem sice byla na operaci, ale furt mi ty uši přijdou poněkud ... nestandartní Laughing A když se k tomu přidá frňák zděděný po rodině z otcovy strany, mrňavé očička a k tomu 6 dioptrií a vysoké čelo jako kopačák, tak si říkám, že příroda či rodiče asi někde udělali chybu Laughing
Zatím teda vlasy dolezly do půlky krku, ale to zatím žádná výhra není Laughing culík přes uši neudělám Laughing A jinak mě nic použitelného k mým vlasům či vysokému čelu nenapadá Embarassed

(Pozn.: přítele nedávo napadlo, že by mi slušely "elfí" ouška, že prý si je mám nechat nahoře sešít Laughing Tak jsem ho poslala do kelu a byl klid Laughing Velké uši a ještě k tomu elfí, co jsem komu provedla?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.