jak urychlit růst vlasů??

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dc6bc7e486a6bdc1a2e3d20b0a4d0739Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ingridka
0-7
0-7


Založen: 30.7.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 7:12 pm    Předmět: jak urychlit růst vlasů?? Citovat

Dobrý den. Zdravím všechny a ráda bych položila dotaz. Mám kamarádku, která se učí na kadeřnici a já jí slíbila, že když bude potřebovat, moje vlasy jí jsou k dispozici. A ona toho začala hojně využívat. Nejdřív moje vlasy, které sem si pěstovala 3 roky a měla sem je pod lopatky, potřebovala ostříhat na mikado aby se jí s nimi lépe pracovalo na postupovkách a teď mi oznámila, že mi potřebuje na konci prázdnin ustřihnout dalších 30 centimetrů, že se budou učit dělat příčesky. Měřila sem si vlasy a podařilo se mi naměřit 32cm. Představa že budu mít úplně krátké vlasy se mi líbí ale mám strach že budu vypadat jako idiot a proto bych přeci jenom chtěla aby mi vlasy ještě trochu narostli aby si mohla ona ustřihnout co potřebuje a ještě mi tam něco zbylo co by mohla upravit do nějákého hezkého střihu. Proto se chci zeptat na vaše osvědčené recepty na růst vlasů. Koupila sem si nějáké vitamíny, březovou vodu a šampon ale chci vědět jestli neexistuje i něco dalšího. Víte někdo něco???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laurrra
21-40
21-40


Založen: 27.7.2012
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 9:06 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, pokud si chceš nechat narůst dlouhé vlasy pomáhájí vitamíny z DM na podporu růstu vlasů i tabletky reghaar dělají i vodu na vlasy. Moc mi to pomohlo po sundání copánků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 9:35 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, můžeš zkusit nějaký vitamíny anebo vlasový vodičky, ale popravdě urychlit růst vlasů moc nejde. Je to většinou dáno geneticky. Ale aspoň ti porostou zdravý a kvalitní Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.