Kulatý obličej a dlouhé vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ca4793f5cc3c780a9e704090cad2e91fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stripped
41-80
41-80


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 11:59 am    Předmět: Kulatý obličej a dlouhé vlasy Citovat

Zdravím všechny dlouhovlásky,
jsem tu nová, a protože jsem se ještě nestačila zorientovat, píšu toto téma sem. Zajímal by mě váš názor: chtěla bych si nechat znovu narůst dlouhé vlasy, (doufám, že tentokrát vytrvám) ale mám kulatý obličej, a nevím, jestli se dlouhé vlasy k tomuhle typu obličeje hodí. Question Díky za příspěvky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 12:02 pm    Předmět: Citovat

Co by se nehodily, kulatý obličej mám taky a vlasy dlouhé až dost Smile Jen se to musí chytře namaskovat Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 2:03 pm    Předmět: Re: Kulatý obličej a dlouhé vlasy Citovat

Stripped napsal:
Zdravím všechny dlouhovlásky,
jsem tu nová, a protože jsem se ještě nestačila zorientovat, píšu toto téma sem. Zajímal by mě váš názor: chtěla bych si nechat znovu narůst dlouhé vlasy, (doufám, že tentokrát vytrvám) ale mám kulatý obličej, a nevím, jestli se dlouhé vlasy k tomuhle typu obličeje hodí. Question Díky za příspěvky.


Ja som gulatá tiež Smile ... vlásky som mala spravené dlhé a vypadalo to lepšie ako kedykoľvek predtým. Teda v posl dobe sa mi trošku akokeby zmenila tvár, ale stres a tak mi neako prepadla ... Ináč mám na miesto tváre dve guľatučké líčka a dve oči ( pri úsmeve čiarky Very Happy).
A keby sa dlhé rovné nehodili, tak určite stačí zostrihať pár pramienkov do tváre ( fakt pár ) - to dobre vypadá aj keď si spravíš potom cop, tak je zoštíhlia tie vytiahnuté pramene. Ale možno to ani nebude treba.
Držím palce Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 2:34 pm    Předmět: Citovat

Taky mám kulatou hlavu, výrazný lícní kosti, vysoký čelo a zplihlý vlasy Smile a co, furt je to lepší než s mikádem, to jsem vypadala jak kulaťoučký prasátko. Jsem ráda, že jsem si vlasy nechala narůst, sluší mi daleko víc...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stripped
41-80
41-80


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 2:53 pm    Předmět: Re: Kulatý obličej a dlouhé vlasy Citovat

Kvetinka06 napsal:
Stripped napsal:
Zdravím všechny dlouhovlásky,
jsem tu nová, a protože jsem se ještě nestačila zorientovat, píšu toto téma sem. Zajímal by mě váš názor: chtěla bych si nechat znovu narůst dlouhé vlasy, (doufám, že tentokrát vytrvám) ale mám kulatý obličej, a nevím, jestli se dlouhé vlasy k tomuhle typu obličeje hodí. Question Díky za příspěvky.


Ja som gulatá tiež Smile ... vlásky som mala spravené dlhé a vypadalo to lepšie ako kedykoľvek predtým. Teda v posl dobe sa mi trošku akokeby zmenila tvár, ale stres a tak mi neako prepadla ... Ináč mám na miesto tváre dve guľatučké líčka a dve oči ( pri úsmeve čiarky Very Happy).
A keby sa dlhé rovné nehodili, tak určite stačí zostrihať pár pramienkov do tváre ( fakt pár ) - to dobre vypadá aj keď si spravíš potom cop, tak je zoštíhlia tie vytiahnuté pramene. Ale možno to ani nebude treba.
Držím palce Smile.

Mám právě odrůstající postupně sestříhané vlasy (cca 5 měsíců nestříhané). Kdysi jsem měla vlasy do půl zad, ale já blbá je nechala šmiknout Rolling Eyes a omelírovat. Na vlasech už čtyři roky nic nemám, takže si myslím, že stačí trocha větší starostlivosti, a vlasy mi porostou. Díky za podporu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stripped
41-80
41-80


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 3:00 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Taky mám kulatou hlavu, výrazný lícní kosti, vysoký čelo a zplihlý vlasy Smile a co, furt je to lepší než s mikádem, to jsem vypadala jak kulaťoučký prasátko. Jsem ráda, že jsem si vlasy nechala narůst, sluší mi daleko víc...

Já žádné výrazné lícní kosti nemám, prostě typický kulatý obličej, vysoké čelo jsem vyřešila patkou, no a vlasy si musím mýt co druhý den, protože mi pak taky plihnou a mastí se. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.