Henna

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=108792f677b3de9928d64c37d9057c1eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ivisek5
8-20
8-20


Založen: 23.3.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 5:29 pm    Předmět: Henna Citovat

Dobrý den,

jsem tady nová, už i tak mně tady ale dobře poradily další uživatelky, za to velké díky Z článku o hennování jsem dozvěděla velmi užitečné informace a velké díky za odkaz na henu lamda, už jsem si ji objednala a zkusila poprvé, výsledek sice trošku mrkvičkový, ale jelikož jsem po chemickém melíru asi 3-4 měsíce, tak se vůbec na hennu nemůžu zlobit. Co je ale úžasné, tak v e-shopu, který tuto egyptskou hennu prodává, Vám perfektně poradí. Nyní mi poradili i s tím, jak zkusit docílit méně zrzavé barvy, což momentálně provádím, už ji mám znovu na hlavě Smile Opravdu tam poradí po mailu a můžu říct, že moje vlasy, zničené a vysušené po melírech, ročním kojení a díky celiakii, jsou konečně lesklé. Zatím sice ještě působí trošičku suchým dojmem, ale oželela jsem 10 cm, má kadeřnice mi doporučila skvělý arganový olejíček, sice hrozně drahý, ale neobsahuje silikony a po henně (dvakrát bezbarvá z DM, jednou ořechová z DM a nyní ta egyptská) mám vlasy jemné jako hedvábí a mám pocit, jako bych jich měla více. A má kadeřnice mi Hennu také schválila, prý by na kudrnaté a sušší vlasy nikdy chemii nedávala, ale pouze hennu (není to samozřejmě ta, co mi dělala melír, chodím k nové slečně)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2012 6:37 pm    Předmět: Citovat

a co zajímavého ti poradili na míň zrzavou?
Důležité je, že ti henna sedla a vlasům vyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivisek5
8-20
8-20


Založen: 23.3.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 6:45 pm    Předmět: Henna Citovat

Holky poraďte mi někdo, barvím teď už asi půl roku hennou, používám egytskou čistou hennu, vlasy krásné, lesklé jako nikdy. Nepoužívám nic se silikony, používám na vlasy gestil wonder na zábaly, olejíčky arganový, teď mám i ricinový a arjuvedský olej Amla. Vlasy jsou krásné, jenže ty vrchní vlasy vzadu mám stále suché a roztřepené. Přitom jim věnuji nejvíce péče co se olejů a krémů týče. Už jsem teď nechala vlasy ostříhat na kratší mikádo, ale ty vrchní vlasy vzadu, hlavně na pravé straně, jsou stále suché a úplně jiné. A to ještě baštím biosil plus už asi dva měsíce. Chci si vlasy nechat narůst zpátky dlouhé, ale ty suché mi neporostou, protože jak se dvojí tak se pak i lámou. Už jsem z toho nešťastná. Spodní vlasy super, boky a ve předu taky super lesklé, hladké a vzadu ty spodní hrůza. Do henny přidávám citron a oliv.olej a mám ji na hlavě přes noc. Je mi 35 let, jsem po třech dětech, před rokem jsem přestala kojit a kojila jsem teda přes rok, slyšela jsem názory, že je to i tím, a že se vlasy po dlouhém kojení dávají hodně dlouho dokupy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 6:52 pm    Předmět: Citovat

A ako často si robíš zábaly a masky? Maminka má povedala by som rovnaké vlásky (podľa tvojho popisu, suchšie, kučeravé), jej tie "vrchné" hrozne vysušuje slniečko, klíma, v zime zasa vlhkosť ... má ich aj ohodne bledšie oproti tým spodným. Trošku pomohla henna, ale po nej akoby sa tie slabé vrchné vlasy začaly lámať. Neviem či boli už tak slabé alebo čo. Mala si tie vrchné vysušené ešte pred začatím hennovania?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivisek5
8-20
8-20


Založen: 23.3.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 7:02 pm    Předmět: Citovat

ano, vždycky jsem ty vrchní měla suchší, ale myslela jsem, že když je ostříhám a věnuju jim tolik péče, že se to zlepší a ono nic. Slyšela jsem i názor, že krémy a zábaly z krémů a masek ano, ale oleje že prý vysušují, když se do vlasů vtírají často. Tak nevím. CHci zpátky dlouhé vlasy, ale jen zdravé. Dlouhé vlasy jsou hezké jen když jsou zdravé. Krepaté suché ulámané konečky teda nechci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 8:20 pm    Předmět: Citovat

ivisek5 napsal:
ano, vždycky jsem ty vrchní měla suchší, ale myslela jsem, že když je ostříhám a věnuju jim tolik péče, že se to zlepší a ono nic. Slyšela jsem i názor, že krémy a zábaly z krémů a masek ano, ale oleje že prý vysušují, když se do vlasů vtírají často. Tak nevím. CHci zpátky dlouhé vlasy, ale jen zdravé. Dlouhé vlasy jsou hezké jen když jsou zdravé. Krepaté suché ulámané konečky teda nechci


Tá čisto prírodná starostlivosť je podľa mňa pre suché kučeravé vlásky zabiják. Skús tekuté kryštály alebo niečo hodne silikónové, to by malo pomôcť ( len na končeky a tie vysušence) ..... Mne teda argán robí super, ale ja mám úplne odlišný typ vláskov Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.