Evanescence
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2e3e34956f54dd06d5f0b7b049b8afbdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rionka
0-7
0-7


Založen: 29.8.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 2:37 am    Předmět: Citovat

Tady to sice nežije, ale stejně se hlásím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 1:02 pm    Předmět: Citovat

rionka napsal:
Tady to sice nežije, ale stejně se hlásím.

Ale coby nezilo... Len to treba trochu "ozivit". Wink
Evanescence boli mojou prvou seriozne pocuvanou kapelou, ktora mi v 12-tich prakticky ovplyvnila cele dalsie hudobne smerovanie. Vdaka bohu... Very Happy
Zaujimalo by ma... Co hovorite na najnovsi album s velmi originalnym nazvom Evanescence? Razz Osobne som bola zamilovana hned po vypocuti prveho singlu What you Want, oplatilo sa cakat celych 5 rokov.
Popripade este - aky mate nazor na kapelu Bena Moodyho? Fascinuje ma to jeho dusovanie sa, ze absolutne nechcu zniet a byt ako Evanescence, ale let's face it... Co je sakra TOTO? Polku casu som mala pocit, ze pozeram na Amy a hlas ma tiez viac nez podobny, no nie? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rionka
0-7
0-7


Založen: 29.8.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 4:59 pm    Předmět: Citovat

Ano, to jsem také včera chtěla nadhodit. Jak se vám líbí nové album? Oslovilo vás víc, než předchozí? Máte svůj oblíbený song?

Někteří tvrdí, že je to "pořád totéž", ale mně se nové album velice líbí, zvláště např. skladby The Change, Lost in Paradise, Disappear nebo Made of Stone... Za poslední rok jsem měla to štěstí je vidět dvakrát naživo a jako celek i s klukama jsou Evanescence čímdál lepší, i když na zpěvačku samozřejmě stále zírá celej sál. Červnový koncert v Praze (17.6.) se opravdu povedl a Amy se nám po skončení přišla podepsat. Je to hrozně přátelská a milá holka.

Benova kapela je podle jeho vlastních slov prostě jen něco, co má rád, nemyslím si, že by se jim úmyslně snažil nějak konkurovat. Nikomu to neberu, jen mě to prostě nechytlo.

Důkaz místo slipů - ach ty vlnité vlásky Smile a tak dál.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 6:48 pm    Předmět: Citovat

Nové album mi přijde odlišné od těch předchozích, ubylo elektroniky, ale zase je tam víc kytar. Nejraději mám Sick, My Heart Is Broken, Oceans a Made Of Stone. Jinak mě ale novinka moc nanadchla, raději si poslechnu The Open Door nebo Origin. Na TOD zbožňuju elektroničtější skladby (Lose Control, The Only One, Your Star), ale trvalo dlouho, než jsem si ho oblíbila, v době vydání jsem ho považovala za propadák. Origin mi zas připadá takové čisté a upřímné a třeba tamní verze Imaginary je přímo skvostná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 7:59 pm    Předmět: Citovat

Amy pro mě patří mezi top 10 nejkrásnějších ženských Very Happy Ale pořádně znám jen první album, půjdu si sehnat další : )
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 8:13 pm    Předmět: Citovat

ja som si strasne dlho fical na Fallen, ale odkedy ho vydali, hrozne som sa zamiloval do The Open Door, tam mam niekolko pesniciek, ktora ma okamzite odnesu o 6 rokov s5 Smile silnu atmosferu pre mna maju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rionka
0-7
0-7


Založen: 29.8.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 8:42 pm    Předmět: Citovat

jo, staré skladby mě taky trochu vracejí do dob, kdy mi bylo 16, 17, 18... nové tenhle podtext samozřejmě nenesou a teprve čekají, až se na ně nabalí nějaké významy ze života Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mielikki
161-320
161-320


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 9:48 am    Předmět: Citovat

Neviem, či je to tým, že odkedy som začala počúvať Evanescence sa môj vkus príliš zmenil (ale i vďaka im, paradoxne), ale nový album ma vôbec nenadchol, prišlo mi to ako také počúvateľnejšie rádiové hity.

Ale ako vravím, od čias, kedy som E. počúvala intenzívne sa môj vkus veľmi výrazne zmenil, tak sa mi to možno len zdá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 10:47 am    Předmět: Citovat

rionka napsal:
jo, staré skladby mě taky trochu vracejí do dob, kdy mi bylo 16, 17, 18... nové tenhle podtext samozřejmě nenesou a teprve čekají, až se na ně nabalí nějaké významy ze života Smile

Tieto asociacie pesnicka-spomienka su vcelku dvojsecna zbran.
5 rokov som nemohla "My Immortal" ani vystat, kedze sme na to s mojim prvym BF tancovali sladak na lyziarskom (oooh, so hardcooore! Very Happy) a rok na to sa tento clovek stal liderom mojej stredoskolskej "lynch mob". Ach, spomienky... Laughing
A inak, to ze sa E. casom mierne menia je podla mna super, aspon vidno, ze sa vyvijaju a nie je to stale vsetko na jedno kopyto s predchadzajucou tvorbou, to by bola nuda. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rionka
0-7
0-7


Založen: 29.8.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 7:51 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Tieto asociacie pesnicka-spomienka su vcelku dvojsecna zbran.
5 rokov som nemohla "My Immortal" ani vystat, kedze sme na to s mojim prvym BF tancovali sladak na lyziarskom (oooh, so hardcooore! Very Happy) a rok na to sa tento clovek stal liderom mojej stredoskolskej "lynch mob". Ach, spomienky... Laughing
A inak, to ze sa E. casom mierne menia je podla mna super, aspon vidno, ze sa vyvijaju a nie je to stale vsetko na jedno kopyto s predchadzajucou tvorbou, to by bola nuda. Smile


Samozřejmě! Vzpomínku na My Immortal má snad každý, vždyť je to dodneška jejich nejznámější skladba a kdo tvrdí, že na to netancoval se svou tajnou láskou, ten tancuje dodnes! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.