Pozdrav

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=567be052f7b2d2b8f14b8205674882f0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xonickaa
0-7
0-7


Založen: 30.8.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 12:30 pm    Předmět: Pozdrav Citovat

Ahoj všem, jako hodně dalších jsem tyto stránky okukovala už dříve, ale konečně jsem se rozhodla zaregistrovat. Smile Momentálně mám své vlasy ostříhané pouze na ramena (zbytek se mi už opravdu nelíbil..) a doufám, že pomocí vašich rad se mi je zase podaří vypěstovat hezké a dlouhé! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 1:21 pm    Předmět: Citovat

Ahojte Smile na toto forum som zabludila nahodou a hned som sa musela zaregistrovať Smile o vlasoch viem dosť...ale dosť nieje nikdy dosť Very Happy
vždy som mala dlhe krasne blondave vlasy,v puberte prišiel zlom,jedna farba za druhou(gaštanova,mahagonova,čierna) potom meliry až nakoniec blond farby..momentalne mam kratke vlasy po ramena Sad a nechavam si ich odrasť na prirodzeno ... tak mi drže palce! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkan
0-7
0-7


Založen: 16.8.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 8:21 am    Předmět: Citovat

Nazdar, konečne nejaké dlhovlasé fórum kde sa dozviem kopec fajných vecí čo sa vlasov týka i netýka Very Happy Chvála Perúnovi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.