Bahno z mrtvého moře
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c0701b89859365928b11e583200f9c98Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 8:39 pm    Předmět: Citovat

Luu napsal:
: ) Ahoj!
CHci se zeptat, zda ještě někdo nemá zkušenosti (anebo aspoň něco z doslechu) o bahýnku z mrtvýho moře na vlasy:)...!

Já, jednou jsem to zkoušela a víckrát to neudělám Smile
Mám doma celou tubu toho bahna, myslím že je to značka Kawar. Napatlala jsem to na vlhké vlasy jako masku, nějakou dobu nechala, pak to smyla. Výsledek byl bídný, hrozně mi to vlasy vysušilo a nic pozitivního, jako že by jim to v něčem prospělo, jsem na nich neviděla.
Možná jsem měla jen špatný postup, třeba se to má používat jinak, nevím.
Já už to víckrát neudělám. Z vlasů byl jeden velký zacuchaý dred Smile

jo a hrozně to vymývá barvu. Ono to vlasy tak vysuší, že to tu barvu prostě vyžere. Někdo by to mohl použít na stažení henny, ale je to destruktivní, mě to vysušilo vlasy více než peroxid a to je co říct Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 8:50 pm    Předmět: Citovat

Very Happy jejku, zacuchaný dred nechci !Very Happy Smile... No, a na jak dlouho sis to dávala na vlasy, milá Déscantes? Anebo dávala sis potom ještě kondicionér?... já myslím, že kdyby člověk dodržel těch 20 minut pod fólií, a aplikoval to hlavně ke kořínkům, a nakonec ještě dal kondicionér, že by to nemuselo být tak zlé... ?!Smile Question Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 8:55 pm    Předmět: Citovat

Přemýšlím jak dlouho jsem to měla na hlavě (už je to totiž hrozně dlouho). Řekla bych tak deset minut? A kondicionér jsem samozřejmě dala, kdyby ne, tak bych to mohla vzít hned po vylezení z vany strojkem Smile
Opravdu nevím, třeba tak reagovaly jen moje vlasy, tobě to Luu klidně vyhovovat může, za zkoušku stojí všechno Smile
Ale jak tak čtu první dvě strany tohohle vlákna, hodně lidem to bahno na vlasy nesedlo. Těžko říct. Bez vyzkoušení se nedá odhadnout, jak to sedne. Určitě je i rozdíl - dát to na barvené nebo nebarvené vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 9:05 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Přemýšlím jak dlouho jsem to měla na hlavě (už je to totiž hrozně dlouho). Řekla bych tak deset minut? A kondicionér jsem samozřejmě dala, kdyby ne, tak bych to mohla vzít hned po vylezení z vany strojkem Smile
Opravdu nevím, třeba tak reagovaly jen moje vlasy, tobě to Luu klidně vyhovovat může, za zkoušku stojí všechno Smile
Ale jak tak čtu první dvě strany tohohle vlákna, hodně lidem to bahno na vlasy nesedlo. Těžko říct. Bez vyzkoušení se nedá odhadnout, jak to sedne. Určitě je i rozdíl - dát to na barvené nebo nebarvené vlasy Smile


Za deset minut že by to nadělalo takovou neplechu?:-O No fííha !!! Tak ještěže se Ti zase krásně sesbíraly z dredu do krásných vlasů zpátky Smile)...!! No, určitě budu díky Tvý zkušenosti opatrnější, a třeba to, pokud vůbec, zkusím nejdřív jen na část vlasů... já jen vím, že někdo v tomhle vlákně, právě s kudrnatými vlasy, to chválil, a fakt to používají černošky... třeba to svědčí kudrnatým vlasům.. Ikdyž opravdu: to je ve všem strašně individuální, není to jen typem vlasů. . .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 2:05 pm    Předmět: Citovat

Takže: Moje první setkání s černým bahýnkem dopadlo následovněSmile :

... Nejdřív jsem si naolejovala a navlhčila vlasy, bahýnko smíchala s olivovým olejem, a asi tak na 15-20 minut dala na hlavu a pod fólii (dávala jsem to hlavně ke kořínkům, druhotně i do celých délek). Bavil mě na tom i ten nezaměnitelnej bahennej smrádek:DSmile. A pak jsem to smyla vlažnou vodou, prošamponovala, dala kondicionér a výsledek? SUPER!Smile Vlasy se krásně kudrnatěj, jsou takový jemný na dotyk, líbí se mi objem vlasů od kořínků, a vůbec nedredovatěly. Takže jednou za čas to na hlavu budu plácat:), už jen proto, že je to dobrá prevence vypadávání vlasů, a je v tom spousta stopovejch prvků a látek...Smile.
Ale opravdu - co vlasy, to výsledek.. nejspíš to bude fajn na ty kudrnaté.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JaMik
8-20
8-20


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2012 10:39 am    Předmět: Re: Bahno z mrtvého moře Citovat

dmartinka napsal:
Čaute všichni, jsem na tomto serveru nováček, ale jsem moc ráda, že jsem ho našla, mám taky dlouhé vlasy, tak vaše rady moc vítám... Jen jsem tady nenašla téma, které mě moc zajímá - BAHNO Z MRTVÉHO MOŘE - jeho účinky na vlasy a vlasovou pokožku.. Zkusili jste někdo tento zázrak na vlásky?? Já plánuju jeho koupi a zároveň ho používat i na obličej a kůži celého těla.. V nejbližší době mám v plánu jít ke kadeřnici na přeliv, tak by mě taky zajímalo, jestli se bahno může používat i na takto barvené vlásky..
Předem díky Very Happy
Zkusila jsem bahenní masku na vlasy od AHAVY, byla super, ale nevím, zda jí ještě vyrábějí. Bahno spíš na pokožku, na vlasy bych si ho nedala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 7:34 pm    Předmět: Citovat

Chtěla jsem se zeptat jesti nemá někdo zkušenosti s touhle bahenní maskou na vlasy http://www.belladoma.cz/bahenni-maska-na-vlasy-150ml.html
Chtěla bych jí vyzkouše,ale mám strach abych po ní neměla vlasy moc přesušené.Prostě aby mě to spíš neuškodilo než pomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.