Podholené vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=caf7a44b58ce249478c9c35909057374Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 10:12 am    Předmět: Citovat

Přesně tak, taky mi tenhle účes ekokuje nějaký to extremistický hnutí..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 1:07 pm    Předmět: Citovat

Mě se podholené vlasy moc líbí, ale ne každému to sluší. Já sama bych na to odvahu neměla (a kvůli odstátým uším bych ho ani nemohla mít). Každopádně moderní účes? Já tento účes viděla naposledy na základní škole, a pak na střední, což už bude tak 5 let zpět...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 1:25 pm    Předmět: Citovat

Taky patřím k obdivovatelům Smile Jednou jsem tomu byla dokonce tak blízko, že jsem měla zagumičkovaný pramen nad uchem + kus vlasů dozadu, v ruce nůžky a na umyvadle připravenou žiletku Very Happy Ale vzhledem k tomu, že nejčastěji nosím vlasy sepnuté, tak by to asi vypadalo dost blbě, protože mám pocit, že nejhezčí je to k vlasům rozpuštěným. A taky mám dost "výraznej" nos (prostě velkej rypák), takže ještě větší zdůraznění nepotřebuju Very Happy No, ale třeba jednou, až mi v kouli rupne definitivně... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 2:01 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Taky patřím k obdivovatelům Smile Jednou jsem tomu byla dokonce tak blízko, že jsem měla zagumičkovaný pramen nad uchem + kus vlasů dozadu, v ruce nůžky a na umyvadle připravenou žiletku Very Happy Ale vzhledem k tomu, že nejčastěji nosím vlasy sepnuté, tak by to asi vypadalo dost blbě, protože mám pocit, že nejhezčí je to k vlasům rozpuštěným. A taky mám dost "výraznej" nos (prostě velkej rypák), takže ještě větší zdůraznění nepotřebuju Very Happy No, ale třeba jednou, až mi v kouli rupne definitivně... Cool


Ach, ešteže si sa udržala, trdlo Very Happy ....
A pre labuťku, jasné teraz sa to nosí tak hlavne dievčatá od 15-20 Smile, ja mám len tri známe, a to príliš veľa ľudí okolo seba nemám Smile ... ono si to dalo urobiť asi zopár celebritiek, tak sa to trošku rozmohlo no Smile ... Ono to vie vypadať fajn, keď majú okolo seba niekoho kto ich k tomu nahodí, nalíči a upraví Smile, bežne takto na ulici to je nič moc Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radar04
8-20
8-20


Založen: 1.8.2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 3:50 pm    Předmět: Tento strih Citovat

Zdravim dlho som tu nebol a toto je asi jedine forum kde by som sa si o tomto mohol popisat..takze...zaujal ma znacne netradicny strih dlhych vlasov u muzov , videl som ho v niektorych filmov z 90 rokoch, aj par ludi co poznam to tak maju ale je to velmi malo rozsirene...jedna sa o dlhe vlasy v gumicke a strojcekom vykosene (na asi 1 cm) boky okolo usi, a vzadu na hlave...aky je vas nazor na to? posobi to podla vas prilis vulgarne?
Nemyslim az takyto extrem : http://lh4.ggpht.com/-lNx7w7fN8_0/Tzd24vZabBI/AAAAAAAAARY/cid8NrA8aZg/hkog02.jpg

ale skor nieco na tento sposob : http://imagecdn.bodybuilding.com/img/user_images/growable/2012/04/22/15320502/gallerypic/15tgTqjWxY90Ga6OhEYeppsiHqL1776.jpeg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 4:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile mne sa to celkom paci, pride mi to ako dobra volba hlavne v pripade ze vlasy okolo usi a nad krkom su same o sebe kratsie (u niektorych chlapov vidavam ze to maju prirodzene tak max 5 centimetrove aj ked zvysok je dlhsi) a nedaju sa stiahnut do copu. Takto to aspon vyzera upravene. Osobne sa mi nepaci ked je to vyholene, uz vobec nie tak vysoko ako to ma slecna z prveho linku, ale zostrihane moze byt. Ak sa rozhodnes to skusit, drzim palce pri vybere cloveka co ta bude strihat, aby ste si to rozumne vysvetlili Very Happy a prinajhorsom stale mozes nosit ten zvysok par mesiacov rozpusteny kym to dorastie Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radar04
8-20
8-20


Založen: 1.8.2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 5:24 pm    Předmět: Citovat

No ved to je aj moj pripad...nad usami to ma tak 5cm a hlupo to casto trci...ale podujmem sa k tomu az v lete asi...nuz tou osobou bude normal kadernicka nejaka coho sa bojim aj trochu Very Happy lebo nemam nikoho znameho co by strihal vlasy a doma to dat niekomu do ruk..to radsej fakt nejaku neznamu ale zato profesionalnu osobu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 6:06 pm    Předmět: Citovat

Za mě http://nooooooooooooooo.com/ Nelíbí, nelíbí, škaredé, fujble nebrat.
Ale jestli se ti to fakt líbí, jdi do toho. Kvůli čemu se ti to líbí?
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radar04
8-20
8-20


Založen: 1.8.2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 6:12 pm    Předmět: Citovat

No sprvu som to videl v jednom starom akcnom filme kde to proste vyzeralo "badass" Very Happy a dalej mi to pride i prakticke kedze tie bocne vlasy nad usami mi viac nerastu tak aby som ich dal do gumicky a zbytocne casto vytrcaju von.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenora
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2013 6:37 pm    Předmět: Citovat

Za mě taky ne Exclamation Moc ti to sluší, jak to je Wink Nezkaž si to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.