Noc s hennou
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fc2903d9072c359a6a49b886cda6e427Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 4:01 pm    Předmět: Noc s hennou Citovat

tak som sa konečne rozhodla, že strávim noc s hennou na hlave Laughing akosi ma už nebaví mať ju celý deň na hlave-bolí ma z nej krk a hlava a nikam nemožem isť, takže preto toto rozhodnutie, spíte aj vy s hennou? dajte dáke typy, skúsenosti, nesvrbí vás potom hlava, nezaparuje sa, lepšie chytá a regeneruje? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hwi Nori
41-80
41-80


Založen: 29.12.2009
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2012 8:06 pm    Předmět: Citovat

S hennou vždy jen spím a musím říct, že mi to tak naprosto vyhovuje. Smile Večer napatlám hennu, nasadím takovou tu levnou koupací čepici a kulíška a snažím se hennu dělat hustší, takže pak ani nemám problém s případným stékáním... Smile Ale přece jen doporučuju položit na polštář ručník nebo něco, aby nedošlo k zamazání povlečení - jeden nikdy neví. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 5:34 am    Předmět: Citovat

Tiez spim stale s hennou, je to najpohodlnejsie. Behat cez den s turbanom na hlave to je neprakticke, navyse mam to tazke a potom ma boli z toho hlava. Ja to vecer napatla zamotam uplne na vrchu hlavy taky volnejsi drdol, nech to potom vnoci nesticuje. Omotam potravinovou foliou, ale nie moc natesno . narazim na hlavu este ciapku mojho syna s dinosaurom Laughing Lebo ja ciapky nenosim a na podusku si dam stary uterak. Obycajne mozno uz zo zvyku spim ako drevo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 6:31 am    Předmět: Citovat

Ja to mam tak isto, spim s hennou na hlave, lebo cez den by som to nevydrzala. Prvykrat som mala bezfarebnu len asi 2 hodiny, lebo som to proste cez den nezniesla viac nosit na hlave.
A za ten uterak na vankus sa podpisem tiez, prave periem obliecku... Embarassed Very Happy
Urcite to vyskusaj, zapaci sa ti to, je to ovela pohodlnejsie Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 8:31 am    Předmět: Citovat

To robíte hennu tak hustú? ... Mne teda trochu steká vždy, a to si neviem predstaviť ešte spať. Aj keď ako nápad je to super, že mať to v noci, cez deň je to hrozná otrava Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 9:35 am    Předmět: 1 Citovat

ahojte Smile ďakujem za typy Smile

Takže moja noc - 19.30hod. hennu /lamda 100g+3,5dcl ibištekového silného čaju, 4sáčky pol dňa lúhovaného/ som namiešala hustejšiu vlastne som ju dávala len ku koriekom cca tak 3-4cm po cestičke do bokov ušetrila som týmto spôsobom 100g Laughing takže na cestičky hennu+pár kvapiek Amla oleja a čo ostalo som nariedila Gestil balzamom 2PL a s tým som dopatlala dlžky, takže nemalo fakt čo stekať-bolo to také krémové Laughing Zabalila do nikroténu +zimná čiapka+uterák na vankúš a o 22.30 som zaľahla. Noc bola dosť hrozná, stále som sa budila a prehadzovala-bolel ma krk. Ráno keď som sa zobudila tak som bola dolámaná akoby som celú noc cvičila aerobik Twisted Evil povedala som si že už nikdy viac Rolling Eyes ale ked som hennu zmyla a videla ako krásne chytila hlavne na šedinky na vrchu hlavy tak zrejme zmením postoj a skúsim to nabudúce ešte raz zrejme si len treba zvyknúť. Dosť som sa bála toho, že mi ráno bude cestička svietiť jak lampášik tak to mávam ked henním cez deň a večer zmyjem ale do rána to zoxiduje takže vyzerám ako človek a dá sa ísť von Very Happy ale nie ráno to bolo všetko OK za tých 12hodín na hlave to pekne stmavlo. Takže keď to zhrniem s farbou som nenormálne spokojná aj s kvalitou vlasov, šedivky pekne prekryté, dlžky krásne oživené, zregenerovanéa hydratované len som dolámaná ale to som aj ked mám hennu na vlasoch celý deň tiež ma bolí krkovička takže to vyzerá tak, že na zlé zabudnem a o mesiac to znova zopakujem Laughing Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 10:10 am    Předmět: Citovat

pre krásu treba niekedy aj nieco vytrpiet, mne sa osvedcilo nestahovat vsetko velmi natesno nech si to vie najst polohu a vytocit to co najvyssie na hlave aby si sa mohla otacat ako chces a nezavadzalo to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 10:18 am    Předmět: Citovat

Hlavně to chce uplácat do hladka aby vlasy netalčily. Mě se to bohužel nepovedlo, takže jsem strávila celou noc otáčením se a moc jsem toho nenaspala.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: po září 03, 2012 5:43 pm    Předmět: Citovat

Docela romantický název tématu. Very Happy
Já spím s hennou jenom někdy, někdy zase hennuju přes den. Člověk si na to musí trochu zvyknout, ale pak už se dá spát v pohodě a vlasy jsou člověku vděčné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 7:40 am    Předmět: Citovat

Také jsem ještě donedávna s hennou spávala. Pak jsem od toho ale uspustila, protože jsem měla dost zapařenou hlavu (pak mě svědila) a špinavý polštář. Zjistila jsem, že mi henna chytne úplně stejně po cca 3 hodinách. Takže si ji dám na hlavu, otevřu si knížku, pustím si film nebo jdu na net a uteče mi to jako nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.