Co kdo řekl/napsal o Vašich vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 314, 315, 316  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=558467c81aba923eca82bb658c96ad56Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 10:22 am    Předmět: Citovat

Mňa by potešila pochvala, keby to pochvala bola, keby tam bol nejaký dodatok že ich mám pekné alebo tak. Ale holá veta, či sú to moje vlasy mi nepripadá ako pochvala, skôr ako urážka, lebo si vždy predstavím babu, čo má keratínom prilepené štyri chlpy v dvoch radoch a ako otrasne trčia a vidno skok medzi vlastnými a predĺženými, a potom sa hanbím či aj moje vlasy tak otrasne vyzerajú Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 12:45 pm    Předmět: Citovat

Nelianna napsal:
Mňa by potešila pochvala, keby to pochvala bola, keby tam bol nejaký dodatok že ich mám pekné alebo tak. Ale holá veta, či sú to moje vlasy mi nepripadá ako pochvala, skôr ako urážka, lebo si vždy predstavím babu, čo má keratínom prilepené štyri chlpy v dvoch radoch a ako otrasne trčia a vidno skok medzi vlastnými a predĺženými, a potom sa hanbím či aj moje vlasy tak otrasne vyzerajú Confused


Týmto ťa pozývam ku mne do galérie, že aj nadpojené vlásky môžu byť krásne Smile. Snáď k týmto "komplimentom" ktoré tak neberieš, budeš mať potom lepší postoj Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 12:47 pm    Předmět: Citovat

Tak neviem prečo mi zrovna na teba vyhadzuje taký divný profil kde nevidím možnosť poslať žiadosť Smile .. prípadne pošli ty Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 1:39 pm    Předmět: Citovat

Vieš čo neviem prečo mi to robí, keď si chcem upraviť profil v ľavom meníčku tak mi napíše že Varovaní! Tohle není váš profil! Jako moderátol upravujete profil Nepojmenovaný užívatel.

A keď ho aj tak upravím, dám meno, mail, tak mi to nechce uložiť, lebo Tohle přihlašovací jméno se už používá Very Happy

Robí mi to od začiatku ako som sa registrovala, myslela som že je nejaká doba kedy musím byť registrovaná, ale furt Very Happy

Neviem čo je s tým...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 1:51 pm    Předmět: Citovat

Nelianna - máš menší chybu na profilu. Musí to opravit admin. Napiš mu mail na aha@dlouhevlasy.cz Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 1:52 pm    Předmět: Citovat

Sid, áno pred chvíľkou som poslala mail, ďakujem Wink A ja tu čakám mesiac ako lolo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 1:56 pm    Předmět: Citovat

Kdyby byl ještě s něčím problém, tak piš prosím sem http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1606
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nelianna
81-160
81-160


Založen: 18.8.2012
Příspěvky: 94

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 1:58 pm    Předmět: Citovat

Okey, ďakujem pekne Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: st září 26, 2012 10:03 am    Předmět: Citovat

Včera ma celkovo šokovala jedna otázka od jednej pani a to takéto otážky počúvam dosť často ..tvárila sa teda dosť divne...vraj že či mi nevadí tá dĺžka vlasov hmm odpovedám nie lebo je to môj sen mať dlhé vlasy potom sa pozrela a vraví...a to sa teraz také nosí? ved to už nie je moderné....ehm prečo každý sa hned pýta nato či je to moderné alebo nie? ja to mám total u riti s prepáčením aby som sa riadila tým čo píšu v časákoch a čo nosia v telke! nie som totiž ovečka ako podaktoré čo sa snažia ísť spolu s módou a čo je IN. je to smutné že v dnešnej dobe všetky ženy utekajú ku kaderníčke a dávajú sa všemožne ciky cak strihať..a na klasické dlhé vlasy plné života sa strácajú Sad smutná nová doba..asi sem naozaj nepatrím!
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st září 26, 2012 10:21 am    Předmět: Citovat

S podobnou reakcí jsem se zrovna setkala minulý týden v kolektivu kamarádek. Moje vlasy se jim líbí, upřímně je chválily, ale poznámku o nemodernosti si taky neodpustily. Když jsem se jich pak ptala, co by mi doporučily, tak z nich padaly návrhy jako melír, podholení, nebo různě sestříhané délky. To si na sobě fakt neumím představit. Razz
Lepší se nad podobnými "radami" vůbec nepozastavovat. Zdravé dlouhé vlasy jsou podle mě nadčasově krásné, ať už je móda jakákoliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 314, 315, 316  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.